Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Sanatçı olmak için neler gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda JJFG tarafından 5 Temmuz 2009 (20:00) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
31929 kez görüntülenmiş, 135 cevap yazılmış ve son mesaj 31 Mayıs 2014 (15:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 19      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Temmuz 2009, 20:00

#1 (link)
JJFG
Ziyaretçi
JJFG - avatarı
sanatçı olabilmek için gerekli şeyler nedir
En iyi cevap LaDyGaGa tarafından gönderildi

Kolay sanatçı olunmuyor. Bunun için belli ajanslar var. IMC ajansa başvurabilirsiniz. Diyelim aLEmin Kralı 18 yaşında birini arıyor. Eğer güzelsen seçiyorlar.
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Temmuz 2009, 20:03

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
JJFG adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sanatçı olabilmek için gerekli şeyler nedir
Hangi dalda sanatçı olmaktan bahsediyorsunuz?Ses, dövme, dans...
Rapor Et
Eski 5 Temmuz 2009, 21:08

#3 (link)
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
MaRCeLLCaT - avatarı
İcra etmek istediğiniz sanat dalında ilk önce bedenen ve fiziken gereken yapı ve nitelikte olmanız gerekir . Profesyonel sanatçılık ise düşündüğünüz tercih ettiğiniz sanat dalında yeterli eğitim ve birikime sahip olmanız gerekir.
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 15:36

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sanatçı olmaya çalışıyoruz nasıl olunur
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 15:51

#5 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sanatçı olmaya çalışıyoruz nasıl olunur
Hangi dalda olmak istiyorsunuz biraz daha bilgilendirebilir misiniz?
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2009, 16:58

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sanatçı olmak neler yapılır dal olarak gitar dersi alıcam sesimde güzel bunun için güzel sanatlar lisesine gidicem müzik bölümünü seçicem bu doğrumu bana anlatırmısınız biraz
Rapor Et
Eski 1 Ocak 2010, 16:51

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende sanatçı olmak istiyorum nasıl olucam şuanda lise 1 e gidiyorum ama şarkı söylemeyi çok seviyorum
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2010, 12:45

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bende hadise gibi şarkılar soylemek istiyorum ben 7 ye gidiyorum hadise nasıl santçı oldun lütfen yazarmısın ilerde benı gorebılırsın belkı
Rapor Et
Eski 17 Ocak 2010, 16:36

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bizim bir gurubumuz var, bestemiz var. hatta 4 senedir beste yapıyoruz ama bir türlü söyleyemiyoruz grubumuzun adı STAR KIZLAR 4 kişilik gurubumuz var 27 tane şarkımız var. hepimiz dans okuluna gittik hocalarımız bile bilio bizim bestelerimizin olduğunu bizi özel olarak çalıştırıyor ve hepimiz 19 yaşınadayız bebekliğimizden beri bu arkadaşlarımızla beraberiz arkadaşlarımın adlarıda 1janset bu benim ismim 2hazal 3nora 4sena he bu arada janset benim ismim ve çoğunlukla grup hepsiden destek almak istiyoruz kızlar gurubuda olur
lüzfen bize yardım edin yalvarıyorum allah aşkına yardım edin bakın allahın ismini aldım lütfennnnnnnnnn
Rapor Et
Eski 31 Mart 2010, 12:37

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben ankaradan ahsen sesim çok güzel arabeks ve türkü söylüyorum ben assolist olmak istiyorum mesela bi tv kanalında müzik programı yapmak istiyorum nasıl olunur
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (70.11% PHP - 29.89% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi