PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sanatçı olmak için neler gerekir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
JJFG20:00, 5 Temmuz 2009 
sanatçı olabilmek için gerekli şeyler nedir
En iyi cevap LaDyGaGa tarafından gönderildi

Kolay sanatçı olunmuyor. Bunun için belli ajanslar var. IMC ajansa başvurabilirsiniz. Diyelim aLEmin Kralı 18 yaşında birini arıyor. Eğer güzelsen seçiyorlar.
Cevap
fadedliver20:03, 5 Temmuz 2009 
JJFG adlı kullanıcıdan alıntı:
sanatçı olabilmek için gerekli şeyler nedir
Hangi dalda sanatçı olmaktan bahsediyorsunuz?Ses, dövme, dans...
Cevap
MaRCeLLCaT21:08, 5 Temmuz 2009 
İcra etmek istediğiniz sanat dalında ilk önce bedenen ve fiziken gereken yapı ve nitelikte olmanız gerekir . Profesyonel sanatçılık ise düşündüğünüz tercih ettiğiniz sanat dalında yeterli eğitim ve birikime sahip olmanız gerekir.
Cevap
Misafir15:36, 5 Eylül 2009 
sanatçı olmaya çalışıyoruz nasıl olunur
Cevap
Blue Blood15:51, 5 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
sanatçı olmaya çalışıyoruz nasıl olunur
Hangi dalda olmak istiyorsunuz biraz daha bilgilendirebilir misiniz?
Cevap
Misafir16:58, 4 Ekim 2009 
sanatçı olmak neler yapılır dal olarak gitar dersi alıcam sesimde güzel bunun için güzel sanatlar lisesine gidicem müzik bölümünü seçicem bu doğrumu bana anlatırmısınız biraz
Cevap
Misafir16:51, 1 Ocak 2010 
bende sanatçı olmak istiyorum nasıl olucam şuanda lise 1 e gidiyorum ama şarkı söylemeyi çok seviyorum
Cevap
Misafir12:45, 17 Ocak 2010 
slm bende hadise gibi şarkılar soylemek istiyorum ben 7 ye gidiyorum hadise nasıl santçı oldun lütfen yazarmısın ilerde benı gorebılırsın belkı
Cevap
Misafir16:36, 17 Ocak 2010 
bizim bir gurubumuz var, bestemiz var. hatta 4 senedir beste yapıyoruz ama bir türlü söyleyemiyoruz grubumuzun adı STAR KIZLAR 4 kişilik gurubumuz var 27 tane şarkımız var. hepimiz dans okuluna gittik hocalarımız bile bilio bizim bestelerimizin olduğunu bizi özel olarak çalıştırıyor ve hepimiz 19 yaşınadayız bebekliğimizden beri bu arkadaşlarımızla beraberiz arkadaşlarımın adlarıda 1janset bu benim ismim 2hazal 3nora 4sena he bu arada janset benim ismim ve çoğunlukla grup hepsiden destek almak istiyoruz kızlar gurubuda olur
lüzfen bize yardım edin yalvarıyorum allah aşkına yardım edin bakın allahın ismini aldım lütfennnnnnnnnn
Cevap
Misafir12:37, 31 Mart 2010 
ben ankaradan ahsen sesim çok güzel arabeks ve türkü söylüyorum ben assolist olmak istiyorum mesela bi tv kanalında müzik programı yapmak istiyorum nasıl olunur
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları