Arama

Sanatçı olmak için neler gerekir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Haziran 2018 Gösterim: 48.640 Cevap: 12
JJFG - avatarı
JJFG
Ziyaretçi
5 Temmuz 2009       Mesaj #1
JJFG - avatarı
Ziyaretçi
Sanatçı olmak için neler gerekir?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Sanatçı olmak için ankara ve istanbuldaki subemize geliorsunuz
daha sonra sizin sesinizi dinliyoruz sesinizi kaydettikten sonra sizi yolluoruz...
Sponsorlu Bağlantılar
eğer sesinz jurulerimizin hoşuna giderse az bişi inceltip kalınlaştırıoruz...
Seçildikten sonra sizi çağırıoruz ve kasetinizi çıkarıoruz 1,5 aya kalmadan televizyonda bile film dizilerde oynayabilirsiniz...
sadece yapmanız gerekn sesinizi ve hareketlerinizi güvenmektir...
Son düzenleyen Safi; 4 Haziran 2018 01:18
MaRCeLLCaT - avatarı
MaRCeLLCaT
Ziyaretçi
5 Temmuz 2009       Mesaj #2
MaRCeLLCaT - avatarı
Ziyaretçi
İcra etmek istediğiniz sanat dalında ilk önce bedenen ve fiziken gereken yapı ve nitelikte olmanız gerekir . Profesyonel sanatçılık ise düşündüğünüz tercih ettiğiniz sanat dalında yeterli eğitim ve birikime sahip olmanız gerekir.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Sanatçı olmak için ankara ve istanbuldaki subemize geliorsunuz
daha sonra sizin sesinizi dinliyoruz sesinizi kaydettikten sonra sizi yolluoruz...
eğer sesinz jurulerimizin hoşuna giderse az bişi inceltip kalınlaştırıoruz...
Seçildikten sonra sizi çağırıoruz ve kasetinizi çıkarıoruz 1,5 aya kalmadan televizyonda bile film dizilerde oynayabilirsiniz...
sadece yapmanız gerekn sesinizi ve hareketlerinizi güvenmektir...
Son düzenleyen Safi; 4 Haziran 2018 01:24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhababen istanbulda tuba ve her zaman sanatçı ne biliyim oyuncu olmak istiyorum ve belli bir süre sonra oyunculuk ajanslarına başvurdum ama ondan sonra karalıyım eğitim alıcam ve ayrıcada ajanlara plak şirketlerine gidip orda klip çekip genede ses sanatçısı olabilirsiniz bende aynısını yapıcm ve o çektiğim klipleri youtubeye koymayı planlıyorum sesime güveniyorum ama şarkı yazmakta pek yetenekli değilim ama kendimi bu konuda çabalıyorum benim amcım türkçe şarkı değil çünkü yabancı şarkıları baya bir özenim o yüzden tabiki benim hayalim belki çok büyük belki sıradan olabilir ama hollowood yıldızları gibi örneğin miley cyrus ve oyun karakterinde emily osmet ben onları çok başarılı buluyorum ve onlar gibi olmak istiyorum hepiniz umarım bu yazdıklarımı okursunuz umarım sizde hayallerinizi gerçekleştirirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle herkese burdan selamlarımı yollarım isimim yunus kendime son derece güvenen bi insanım her tur sanatcıdan şarkı söyleye bilirim arebeks türü uzun hava en büyük hayalim sanatcı olmaktı en son careyi burda sizde aradım oda olmazssa canınızz sağa olsunn istanbul eyüp sultanda oturuyom cevremdeki inanların bana karşı ilgisi büyüktür sesimi beğenen coğu kişi vardır ve ben şarkı söylemeyi seven bi insanımm düğunlerde asker elencelerinde şarkı söylerimm ve emin olun ki coğu kişiyide alatmısımdır ve azer bülbülün sesindende söylerimm sizden desteklerinizi bekliyorumm yapamıcağınızz biseyse canınız sağa olsunnn salıcakla kalın ALLAH A emanet olunn ben yunus çatuk doğum yerim eyüp memleketim ağrı en güzel yarınlar en güzell sevgiler sizinle olsunnn .d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben ankaradan ahsen sesim çok güzel arabeks ve türkü söylüyorum ben assolist olmak istiyorum mesela bi tv kanalında müzik programı yapmak istiyorum nasıl olunur

bencebaşarılıdır nasıl olunur diyorsan eğer ilk önce assolist dairesine gidicen söliceğin tiürkünün adını vericeksin onlar müzüği çalırkn sana bi kulaklık vericekler ve mikrofon sen söliceksin başarılı olursan eğer sen şarkıcı olursun başarılı olamassan eski hayatına geri dönersin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.bazı arkadaşlar ,şarkı söylemek çok kolay benim için diyor ama ne kadar yanlış.müzisyen olmak bence bir ruh tur.ve hiç te kolay değildir.şarkıcı olmak isteyen arkadaşlara söylemek istediğim şeyler var.önce maddi olarak çok rahat olmalı.sonra iyi bir aranjör ve stüdyo bulmalı.ve hazırda şarkıları olmalı.daha bitmedi belli bir para ödemeli klip ve yayınlatmak için.her şey bununlada sınırlı değil.ayrıca prodüktör bulmalı.hadi kolay gelsin
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #8
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben de sanatçı olmak istiyorum ama ailemin bana eğitim verdirecek kadar gücü yok. ama benim kesin prensiplerim var: videolardaki dansın aynısını yapıyorum, bazen arkadaşlarımla salon dansı yaparım. ( 7. sınıfım) okuldan geldikten sonra aynanın karşısına geçip mimik yapar, kitaplardan yararlanırım. sonra gitar ve org çalarım piyanomuz olmadığı için. ikisini de çalmayı kitaplardan öğrendim, kitapların dilinden anlarım ve çok kitap okurum. gerçeğe yakın çizimler yaparım, yine kitaplardan temel resim tekniklerini uygulayarak öğrendim ve derslerim de harikadır. nota çalışırım, müzik kulağımı geliştirmeye çalışırım. kendi kendime ses alıştırmaları denerim ama bu işin ciddiyetini kavramış durumdayım. önce nefes egzersizleri çalışırım, sonra esneme,.... ancak ondan sonra sıra ses egzersizlerine gelir. ciddi anlamda profesyonel olmaya başladığımı hissediyorum. profesyonel olunca kendi bestelerimi yapmaya odaklanacağım ve dikiş öğrenerek tasarımlarımı gerçeğe dönüştüreceğim. genel kültürüm de çok iyidir.... gerçekten de sanatçı olmak istiyorum.

Ornek ve kalıcı bir sanatçı olabilirsin. Tebrik ederim, bu yolları izlemek lazım.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
26 Eylül 2012       Mesaj #9
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yaaa bende çok yetenekliyim şarkıcı olmak istiyorum ingiliz sanaçıları çok seviyorum selena gomeze benzetiyorlar beni hem sesini hemde kendisini ama ben en çok justin bieber gibi şarkı sylemek istiyorum nasıl söyleyemilirim ne yapmalıyım

Birçok kişi seni bir Star'a benzetiyorsa umut vardır. Justin Bieber'ın şarkılarını dinleyip sonra karaoke yapabilirsin. Pop şarkılarını söylemek kolay olmalı senin için. Kolaylıklar.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
30 Eylül 2012       Mesaj #10
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben hadise gibi sanatçı olmak istiyorum sesim var dans edebiliyorum şarkı söylemeyi seviyorum hemde çok lütfen beni hadise yapın

Bu özgüvenin varken olabilirsin. Biz degil ama prodüktörler yapabilir.