Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
abidins20:42, 20 Aralık 2010 
pasaa44 adlı kullanıcıdan alıntı:
ben 14 yaşındaym we sesim çok değişik çıkyo ayrıca ince we bağırdığım zaman cırtlak çıkıo ara ara sesim gidiyo ne yapablrm şimdiden teşetkkürlerrrrrr
sana tek bi şey önerecem:zeytinyağı iç!
Cevap
Misafir15:38, 12 Ocak 2011 
benimde sesim inceydi hemde çok ince kız gbi arkadaşlarım falan hep dalga geçiyorlardı bende internette satılan ses kalınlastırıcı aldımn ve bir sene boyunca kullandım ve simdi sesim kalın çıkıyor ve herkes çok şasırdı herkese tavsiye ederim ama cihaz 1 ay falan can yakıyor ve fazla su içemiyorsunuz ve 1 yıl az bir süre degil ama ben dayandım sizde dayanırsınız bu kalıcı bir yöntem çünki 3 sene oldu ve sesim hayla kalın tabi baya pahalı ayrıca ingiltereden getirtim internette türkiyede yoktu ve herkese iyi akşamlar
Cevap
Misafir22:15, 16 Şubat 2011 
Sesi kalın olanlar Sabahları yumurta içsinler ve sesiyle ince şarkıları söylemeye çalışın mırıldanın. Böylece sesiniz incelicek, (Test edilmiştir.)
Cevap
Misafir20:42, 17 Şubat 2011 
Benimki çok ince çıkıyor berbat ses tellerim bir erkeğe göre ince nolur bana yardım edin.Üstelik 12 yaşındayım.Telefonda sesim kız gibi nolur yardımm edinnnn....
Cevap
Misafir22:48, 18 Şubat 2011 
o sarımsaklı tarifi veren dogru söylüyor test edildi suanda 3 gun sursede kalın bir sesim oldu cezanın sarkılarını süper sölüom ama 10 dk sesin gidior riskde war
Cevap
Misafir09:54, 11 Mart 2011 
sanatçılar seslerini kalınlaştırmak için yumurta sarısı içiyorlarmış bende denedim ve oluyor gerçekten de
Cevap
misafir10:55, 19 Mart 2011 
18 yaşındayım ve sesim çok ince cocuk gibi çıkıyor ne yapmalıyım? lütfen yardım çı olun neyapmalıyım
Cevap
Misafir14:02, 8 Nisan 2011 
arkadaşlar benim sesimde inceydi ama kulak burun bogaza gittim ses telleri kasından söz etti ve sadece 1 gün ses egzersizi yaptım sesim şimdi kalın ses egzersizi yaparken de bogazınızda gırtlagın oldugu yere elinizle çöktürül ve masaj hareketi uygulayın ve başınızı arkaya dogru atın konuşmaya başlayın bunu yaparsanız inşallah düzelir benimkide öyleydi ölmekten beterdim ama şimdide kalın diyolar
Cevap
Misafir13:43, 13 Nisan 2011 
BeyLer Bnm Sesim cok Kotu Manida buLcaz 4mk Bu Ses NasiL Cikcam BiLiom oF :'( Yadim Edin Lutfen
Cevap
Misafir18:39, 6 Temmuz 2011 
sesin çırtlak bazen de hiç çık mıyor doğuştan beri böyleyim bazende kesik kesik çıkkı yor.yaşım 15 olu gene aynı değişen bişey yok sesim yüzünden

derslerden kalıyırum ne yapmalıyım
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları