Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Klavyede kopyalama tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sebebi nedir ?

Bu konu Soru-Cevap forumunda hsdjdfsfhk tarafından 30 Temmuz 2009 (15:54) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
24656 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Temmuz 2012 (14:21) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Temmuz 2009, 15:54

#1 (link)
hsdjdfsfhk
Ziyaretçi
hsdjdfsfhk - avatarı
arkadaşlar ben mesela bi cümleyi klavyeyle kopyalamak istiyorum ctrl+c tuşuna basıorm kopyalamıo
klavyede c tuşu bozuldu heralde diorm. çaLışıo :o bunun kopyalamama sebebi ne olabilir lütfen bilgi..
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ALT TİRE TUŞUM ÇALIŞMIYOR NE YAPMALIYIM
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Ağustos 2009, 15:16

#2 (link)
Style King
BrookLyn - avatarı
Alıntı:
hsdjdfsfhk adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar ben mesela bi cümleyi klavyeyle kopyalamak istiyorum ctrl+c tuşuna basıorm kopyalamıo
klavyede c tuşu bozuldu heralde diorm. çaLışıo :o bunun kopyalamama sebebi ne olabilir lütfen bilgi..
Öncelikle 'C' tuşu ve 'CTRL' tuşları CTRL+C (Kopyalama) dışında çalışıyor mu? 'C' tuşu tek başına kullanıldığında herhangi bir sorun çıkartıyor mu?

Öncelikle bunlardan emin olun. Sonrasında şayet bahsettiğiniz gibi CTRL+C kopyalama yapmıyor ise Bilgisayarım'a sağ tuş yapın Özellikler'e tıklayın, oradan Donanım sekmesine tıklayın, açılan yerde Aygıt Yöneticisine gelin burada karşınıza gelen ekranda alt tarafta bulunan Klavye sekmesine tıklayın Klavye'nin donanım kısımı açılacaktır 'Standart 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natulel PS/2 Klavye' vb. gibi bir yazı göreceksiniz oraya sağ tuş yapıp kaldır seçeneğine tıklayın.

Ardından Bilgisayarınızı resetleyin. Bilgisayarınız açıldığında karşınıza Yeni Donanım Bulundu ekranı gelecektir, büyük ihtimal ilede otomatik tanıyacaktır tekrardan. USB Klavye kullanıyorsanız manuel olarak tanıtmanız gerek PS2 kullanıyorsanız otomatik tanıyacaktır.

Bu şekilde denediğinizde CTRL+C kombinasyonu tekrar işlevini görmeye devam edecektir. Bir çok kişi aynı sorundan muzdarip olmuş ve bu şekilde çözmüştür.

Saygılar,
MsXLabs

Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2009, 09:51

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ya benımde ctrl tusu üsttekı sayı tusları alt tire ve soru işareti tusları calısmıyor birde delete ve shift tusu calısmıor eskı klavyeme su dokulmustu ondan olabılır dıe yenı klavye aldım yenı klavyeyıde takınca gene aynı sorunla karsılastım ne yapmam gerekıo bu durumda
bna yardım edebılırmısınızz
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 19:49

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende hiç bi şekilde C tuşu çalışmıyor klawyeyi sktüm taktım yine olmadıı
Rapor Et
Eski 19 Şubat 2010, 23:15

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ALT TİRE TUŞUM ÇALIŞMIYOR NE YAPMALIYIM
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2010, 16:05

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende direk üstekindeki tuşlar sayılar çalış mıo ne yapim bunlar geli o !'^+%&/()=
Rapor Et
Eski 7 Kasım 2010, 18:52

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba, kklayemin tuşları bozuldu mesela şuan yazar iken "k" harfine tıklladğmda "lk" böyle çıkıyor.. ve benzeri tuşlara tıkladığımda aynı sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olabilirmisinz?

Merhaba, klavyemin tuşları bozuldu, mesela şuan "k" harfine tıkladğımda "kl" böyle çıkıyor.. ve benzeri, tuşlara tıkladğımda aynı sorunla karşılaşıyorum.. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim, Şimdiden teşekkürkler..
Son Düzenleyen Misafir; 7 Kasım 2010 @ 18:57. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 2 Aralık 2010, 13:44

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ... benim klavyem herhalde kafayı yedi 1 basıorum iki tane 11 yazıor 2 ' ye basıorum 22 yazıor ikileştirior acaba sebebi ney yada nereye basmışımdır nasıl düzeltebilirm lütfen acill destek beklirom teşekkürler ....
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2011, 14:09

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yapışkan tuşların açık olabilir
Rapor Et
Eski 21 Mart 2011, 16:17

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ekrandaki birşeyi tümden nasıl kopyalayabilirim? ctrl+c olmadan ve mouse la kopyala yapmadan başka türkü nasıl yapabilirim acaba ? acil gerekio bilen varsa çok mutlu olrum..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (71.42% PHP - 28.58% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:48
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi