Arama

Klavyede kopyalama tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sebebi nedir ? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Temmuz 2012 Gösterim: 31.967 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba size birşey sormak istiyorum benim klavyedeki bütün hepsi çalışıyor ama tek caps lock tuşu çalışmıyor ne yapabilirim rica etsem söylrmisiniz söylerseniz çok mutlu olacağım teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler casper laptop kullanyorum 2 CTRL tuşmda çalışmıyor klavyede sorun olmadığına eminim zaten aynı anda 2 CTRL tuşunun da bozulması milyarda bir ihtimal virüs den süpheleniyorum klavye configrasyon ayarları nerden yapıldıgnı bilen biri varsa yardımcı olursa sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendr arada çalısıyo arada çalısmıyo kabloyu çıkartıp taktım klavye bozuk olsa hiç calısmaz die düsünüyom klavyenın ısıda aynı yanp sönüo napabılırım acil lazım simdiden teşekür ediyorum ama problem bence kablonun takıdı tellerden ama ellemedim hepten bozarım diye kolay gelsın hepinize
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya benım alttre tusu bozuldu yapıyorum olmuyor bır anda bozuldu acil yardım lütfen
birde d tusum normalde calısıyor ama mesela csstrıke oynuyorum ben orda bunny yaparken calısmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
resmi nasıl kopyalarım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ALT TİRE TUŞUM ÇALIŞMIYOR NE YAPMALIYIM

alt tire çalışmıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben de casper laptop kullanıyorum ve 2 ctrl tuşumda çalışmıyor.Nasıl eski haline döndürebilirim? Bari biri çalışsın.Soğutucu var bir de klavye alırsam dizüstülükten çıkacak.Casper a tövbe ettim bu kaçıncı arıza.
hrkN - avatarı
hrkN
Ziyaretçi
24 Temmuz 2012       Mesaj #18
hrkN - avatarı
Ziyaretçi
CTRL+A CTRL+V Msn Happy