Arama

Formattan sonra yüklediğim oyunların açılmamasının nedeni nedir?

Güncelleme: 1 Mart 2015 Gösterim: 13.300 Cevap: 9
forevermusic - avatarı
forevermusic
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #1
forevermusic - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim bilgisayarımda virüsvardı format attım virüsler silindi ama formattan sonra yülediğim hiç bir oyunu açmıyor hep gönderme raporu veriyor acaba bir program mı lazım yardımcı olurmusunuz?
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Ağustos 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
forevermusic adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba benim bilgisayarımda virüsvardı format attım virüsler silindi ama formattan sonra yülediğim hiç bir oyunu açmıyor hep gönderme raporu veriyor acaba bir program mı lazım yardımcı olurmusunuz?

Ekran kartı'nın driver'ini format'tan sonra kurdunuzmu?

Sponsorlu Bağlantılar
Format sonrası bilgisayarınız için gerekli olan bazı güncelleştirmeleri eğer kurulu değil ise aşağıdaki bağlantılardan indirip kurabilirsiniz.Güncelleştirme sonrası oyunlarınızı tekrar kurmayı deneyin.

DirectX 9 .0c Marc 2009

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Pacage

Service Pack 3 (Türkçe) SP3 Final
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
forevermusic - avatarı
forevermusic
Ziyaretçi
13 Ağustos 2009       Mesaj #3
forevermusic - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Montanamax adlı kullanıcıdan alıntı

Ekran kartı'nın driver'ini format'tan sonra kurdunuzmu?

Format sonrası bilgisayarınız için gerekli olan bazı güncelleştirmeleri eğer kurulu değil ise aşağıdaki bağlantılardan indirip kurabilirsiniz.Güncelleştirme sonrası oyunlarınızı tekrar kurmayı deneyin.

DirectX 9 .0c Marc 2009

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Pacage

Service Pack 3 (Türkçe) SP3 Final

Sağol denicem programları 2 tanesi yüklü değil zaten.
yed1910 - avatarı
yed1910
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #4
yed1910 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selam aleykum..
Sorunum formattan sonra istediğim oyun ve programların calısmaması; önceden service pack 3 yüklü olan bilgisayarımda most wantedi kaldıran pc şuan underground 2yi kaldırmıyor . cddeki setup acılmıyor cdde bi sorun yok gayet iyi calısıyor. yeni yüklediğim service pack2 . format atmadan önce her format attıktan sonra yüklediğim oyun calısmıyor forumlarda baktım aynı hata baskalarındada var ama benımkı gıbı degıl cdden setup dosyası acılmıyor. masaustune kopyalayıp yukluyordum normalde ve oluyodu. ama masaustune atıp setupa tıkladıgımda hıcbısey gelmıyo exe. dosyasına tıkladıgımda normal bı hata raporu verıyor kodu vb yok dıger programlarda verdıgı hata suan resmını upload edemıyorum kusura bakmayın ama acılmıyor sebebını cozemedım.sıstem gereksınımlerıne bakmama gerek daha onceden kaldırıyordu pc ram 1 gb ekran kartı vb uyumlu service pack2yi kaldırmıyor olabilirmi ?
sorun ne neden hıc setup bıle acılmıyor. sürücüleri felanda tam yükledim ama sürücüyle ekran kartıyla alakalı degıl bu cunku setup hıc acılmıyor yanı oyun yuklenmıyor sadece cd dosyalarını koplyalabılıyorum...

Konuyu yanlıs yere actıysam sımdıden kusra bakmayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben pcye format attım fakat format attıktan sonra oyunları açamıyorum hiç bi oyun açılmıyor. Bilgi VeRiRseNiZ SeViNiRiM.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2013       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
wınnıng eleven 8 i çalıştırmıyor format atmadan önce çalıştırıyorduk siyah bir ekran çıkıyor bi yrdımcı olun ..
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
17 Kasım 2013       Mesaj #7
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
1. İşletim sisteminin hatasız ve eksiksiz kurulduğundan emin olun. (Yüklenirken hata veriyorsa cd-dvd-diski mutlaka değiştirin.)
2. Donanımlarınızın marka ve modeline uygun sürücüleri yükleyin. (Ekran kartı ses ve anakart driver - sürücü)
3. Muhtemelen korsan içerik (Oyun program) kullandığınızdan ekstra birkaç işlem yapmanız gerekebilir. Crack vs..)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak ne yap biiyon mu geri dönüşüme gir bilgisayar dosyasını kurcala sonra o seni nete sokcak ve sende yaz ora de pc ye format attım ne yapa bilirm ya da blogcuya üye ol ona aynı şeyi yazdın mı orda daha fala bilgi çıkıyo : seviniirm league of legends
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
forevermusic adlı kullanıcıdan alıntı

Sağol denicem programları 2 tanesi yüklü değil zaten.

forevermusic dediklerimi yaptıktan sonra oyunlar açılıyomu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa ben format attıktan sonra oyunu kuracam ama ban şu hatayı veriyo windowsda belirtilen aygıta yola ve dosyaya erişemedik diyo ve gereken izinleriniz olmayabilr diyo yardım edebilirmisiniz