Arama

MU Online neden açılmıyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mart 2015 Gösterim: 8.356 Cevap: 9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Mu online yi sitesinden indirdim
oyunu açıyorum
connect diyorum game guard die bşi çıkıo
dosyaları indiri o
tam açılcak diyorum gamegurd kapanıyor oyun açılmıyor

ne yapmam gerek lütfen söyleyin.
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
adminler size sesleniyorum ben mu online nı gezginlerden indirdim ama kurdum pc ye açmak istiyorum ingilizce bi kelime çıkıyor ne yapmam gerek lütfen yardımcı olurmusunuz be bu oyunu oynamak istiyorum. oyunu açmak istediğimde tam açılmak üzereyken bu yazı çıkıyor :=) the game client is loaded only through the offical website. closing the application please try again. ne yapmam gerek bana yardımcı olun lütfen emege saygı :''!
Sponsorlu Bağlantılar
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #2
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
sisteminize oyun güncelleme dosyalarını çekerek oyununzu update etmiş ve sisteminizi yeniden başlatmanız gerekiyor. daha sonra önceden almış oldugunuz kullanıcı adı ve şifrenizle oyuna baglanabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
olmuo bnde de öle bi problem war
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
adminler size sesleniyorum ben mu online nı gezginlerden indirdim ama kurdum pc ye açmak istiyorum ingilizce bi kelime çıkıyor ne yapmam gerek lütfen yardımcı olurmusunuz be bu oyunu oynamak istiyorum. oyunu açmak istediğimde tam açılmak üzereyken bu yazı çıkıyor :=) the game client is loaded only through the offical website. closing the application please try again. ne yapmam gerek bana yardımcı olun lütfen emege saygı :''!
Furkan3555tr - avatarı
Furkan3555tr
Ziyaretçi
24 Ağustos 2010       Mesaj #5
Furkan3555tr - avatarı
Ziyaretçi
bakarmısınız bendede
younu yükledim ama oyuna ID PASS girme ekrani gelio we ardından hata gelior tam ne hatası olduğunu bilmiom ama tamam yazisina tiklıyınca hatada younu kapatıyor yardımcı olurmusun acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu hatayla ilgili sorular gordum ama baska konular içerisindeydi bu yüzden yeni bi konu açiyim dedim

Oyunu indirip kurduktan sonra sitesinden giriş yapıp START GAME yazan yere tıklıorz daha sonra install diorz inen programı kurduktan sonra giriş yapıorz. Oyuna giriş yaparken herzaman bunu tekrarlamamız gerekiyor (Tabi install 1 kere). Yani install islemi bittikten sonra tekrar START GAME tıklayarak giriyorz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende start game install olurken hata veriyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende connect bölümü hiç dolmuyo yaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Kasım 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben mu onlineyi pc ye kuramıyorum oyunu acamıyorum bastan sona kurmam için bana yardım edebilirmisiniz hangi dosyalar ve neler lazım ilk defa oynıcam yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
install işlemini yaptım ama ondan sonra hiçbişey yapmamışım gibi herhangi bi işlem yapmıyo bilgisayar. tekrar play dememe rağmen Msn Sad