Arama

Vücuttaki kaşıntıların nedeni ne olabilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Kasım 2015 Gösterim: 84.060 Cevap: 23
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2015       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim gece ve sabah ta oluyor tüm vücudum kasşıniyor kaşıdığım hatta dokumduğum heryer kızarıyor ama vücudumda sertleşme olmuyor. Sizce alerjik olabilir mi cevap yazarsanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2015       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar iyi günler benim de 2 gündür elllerim den dirseğime kadar yanmayla birlikte kaşıntı yapıyordu.dün ise aniden anlımda başlayan yanma ve tüm vücudumu saran yanma ve kaşıntı kabarma oluştu bu hemen hemen 15 dk sürüyor ve şuanda'da eklem yerleyimde ağrılar var.acil servise gittim alerji iğnesi yaptılar bu konuda düşüncelinizi söyleye bilirmisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
21 Ağustos 2015       Mesaj #23
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
– Sinek ve benzeri canlıların ısırıkları nedeniyle, insan teni üzerinde oluşan kaşıntılar, muz kabuğu ile giderilebilmektedir. Uzmanların, kaşınma konusuna mesafeli durması, doğrudan ilaçların çok fazla fayda etmemesi, insanları alternatif ve doğal yöntemlere itmektedir. Sinek ısırığının bulunduğu, kaşınan bölgeye muz kabuğunun sürülmesi, kaşıntıyı giderebilecektir.

''kaynak: bilgiustam.com''
🌘 🚀
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2015       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Genital bölgesinden aldigi hazzi farkemeye basliyor. Bir nevi kucukluk masturbasyonu. Ancak ne yaptiginin farkinda degil. Ona bunu yaptigi icin kizip bagirmayin. İlerde ciddi sorunlara neden olabilirsiniz. Cocugunuza temkinli yaklasin, dogal bir olaydir bu. En onemlisi utandirmayin onu.