Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ekran kartı nasıl yüklenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda mltm_kzlrmk tarafından 11 Eylül 2009 (23:37) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
37864 kez görüntülenmiş, 38 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Şubat 2013 (12:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Eylül 2009, 23:37

#1 (link)
mltm_kzlrmk
Ziyaretçi
mltm_kzlrmk - avatarı
VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum
En iyi cevap Rower tarafından gönderildi

Alıntı:
mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum
Ekran kartınızın CD'si varsa bişey yapmanıza gerek yok zaten kurulumu otomatik olarak yapacaktır.
CD'yi taktığınızda kurulum dosyasına tıklayıp sıradan bir oyun kurar gibi kurun.
Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlatarak ekran kartınızı tanıtmış olacaksınız.

Ekran kartınızın kurulum CD'si yoksa
buradan Modelini seçip indirip kurunuz.
Etiketler:
  • ekran karti cd si nasil yuklenir
  • ekran karti kurulumu
  • ekran karti nasil kurulur
  • ekran karti nasil yuklenir
  • ekran karti yukleme
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Eylül 2009, 03:17

#2 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ekran kartınızın CD'si varsa bişey yapmanıza gerek yok zaten kurulumu otomatik olarak yapacaktır.
CD'yi taktığınızda kurulum dosyasına tıklayıp sıradan bir oyun kurar gibi kurun.
Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlatarak ekran kartınızı tanıtmış olacaksınız.

Ekran kartınızın kurulum CD'si yoksa
buradan Modelini seçip indirip kurunuz.
Rapor Et
Eski 1 Ekim 2009, 18:48

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
512 MB PCX G100 PALIT EKRAN KARTIM TAR TANIMLAMASINI YAPAMAMIYORUM CD VAR AMA YİNE OLMUYO (WİNDOWS VİSTA HOME BASIC ) YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
Rapor Et
Eski 30 Ocak 2010, 22:14

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarıma format attım,tanıtım cd.den kurdum ,fakat ekran dalgalı oldu,ltf.sebebi ve ne yapabilirim
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2010, 12:43

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2010, 13:06

#6 (link)
DiSs-eR
Ziyaretçi
DiSs-eR - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450
Asus 3450 32 bit İşletim Sistemi İÇin Download

Asus 3450 64 Bit İşletim Sistemi İçin Driver İndir Kolay Gelsin.
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2010, 17:53

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Beyler benim Bir sorunum war eğer araşıtırıp bulup buraya yazarsanız çok sevinirim sorunum : Bazı Oyunları Desteklemiyor + Bazı Oyunları açmıyor mesale Haulin gibi ekran kartımın markası asus p4v8bx-x bulursanız ç0o0ok sevinirim
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2011, 15:18

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar SyncMaster 793df ekran kartını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 6 Mart 2011, 19:31

bios'dan Ekran Kartı Ramı Yükseltme?

#9 (link)
warlic
Ziyaretçi
warlic - avatarı
2 haftalık yeni bir Dell markalı Laptop'um var.Hediye geldi.RAM 2 gb falan fakat ekran kartı Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 32 mb di.Dün driverları güncelledim 64 mb e çıkmış.Acaba bunu 128 mb yapabilir miyim?Bios'dan nasıl yükseltebilirim?
Rapor Et
Eski 11 Nisan 2011, 14:45

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ekran kartım var cdside var cd yi kurdum hala oyun açılmıyor ne yapmalıyım
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (71.60% PHP - 28.40% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:45
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi