Arama

Ekran kartı nasıl yüklenir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Şubat 2013 Gösterim: 48.843 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
IntelMsn Rainbow HD Graphics bununkini bulamadım lütfen yardım edin sniper ghost warrioru yüklüyorumda arkadaşta tam olarak yükle falan dedi ... yardım edenlere şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
mhmmdcngz - avatarı
mhmmdcngz
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #22
mhmmdcngz - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ekran kartının tanınması anakarta göre değişiyor,intel ekran kartlarını genellikle pc ler kendileri tanır.AMD ekran kartlarınında driverlerı heryerde bulunur.internnettende indirebilirsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
11 Kasım 2011       Mesaj #23
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

IntelMsn Rainbow HD Graphics bununkini bulamadım lütfen yardım edin sniper ghost warrioru yüklüyorumda arkadaşta tam olarak yükle falan dedi ... yardım edenlere şimdiden teşekkürler

Modelini belirtmemissiniz, intelin resmi sitesinden model numarasına göre uygun sürücüleri indirip kurunuz
. Tıklayınız
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende cd yok ekran kartının ne yapabilirim ben de de kurulu deil ekran kartı?
Funny_Buddy - avatarı
Funny_Buddy
Ziyaretçi
25 Kasım 2011       Mesaj #25
Funny_Buddy - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Dell uyumlu Ati Mobility Radeon Hd 5470 ekran kartı en son güncellemesini nereden indirebiliriz ?? Çünkü oyunlar falan kasıo güvenilir siteler olsa daha iyi olur Msn Sarcastic

En kısa sürede cevap bekliyorum Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SAPPHIRE ATI HD4650 1GB 128Bit GDDR2 AGP4x EKRAN KARTI veya Asus Nvidia GeForce GT 220 1GB 128Bit DDR2 PCI-Ex Ekran Kartı MSI N1996 ANA KART MODELİNE UYGUNMUDUR? Cevaplarsanız sevinirimMsn Sad
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
16 Ocak 2012       Mesaj #27
misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar hp g62 notebook kullanıyorum wındows 7 yuklu.format attım ekran kartım gorunmuyor.bılgısayarın yanında ekran kartı cd sı vermedıler.eskı ekran kartım ATI Mobility Radeon HD 5470 bana yardımcı olursanız çok sevinirim.şimdiden cok tesekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Şubat 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sidiyi takıp kurdum sonra çalıştı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben sımdı ekran kartı aldım ama yanında cd yok modelınıde bılmıyorum drıverını ındıremıyorum lutfen bı yardım edermısınız modelı nasıl orenebılırım suan ekran kartı pc de yüklü değil.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ekran kartını silmişim bilgisayarım 30 saniye icinde kapanıyor ne yapmam gerekıyor acele cevaplarsanız sevınırım....