Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hoparlör neden çalışmıyor olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 17 Ekim 2009 (20:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
47438 kez görüntülenmiş, 89 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Temmuz 2014 (09:39) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.91  |  Oy Veren: 11      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Ekim 2009, 20:36

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yhh benim hoporler çalışmıyor aşagıda sağ tarafta hoporler simgesi yok nasıl olcak oo acil cevap yazın nolur ?
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Bağlatıları kontrol edin doğru yere taktığınızdan emin olun.
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Ekim 2009, 22:02

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Bağlatıları kontrol edin doğru yere taktığınızdan emin olun.
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2009, 22:09

#3 (link)
berkaner
Ziyaretçi
berkaner - avatarı
Aynı şey benimde başıma geldi çözemedim
Rapor Et
Eski 16 Aralık 2009, 17:46

BiLgisayar HoparLör den Ses cıkmıyor Neden oLabiLir

#4 (link)
PoPuLeRS
Ziyaretçi
PoPuLeRS - avatarı
Tüm GirişLeri bağLantıLarı kontroL ettm hiç bi sorun yok ses de son ses ısıkda yanıyor fakat son 1 saattir birden ses cıkmamaya basLadı neden aciL yardımLarınızı BéqLiyorum
Rapor Et
Eski 10 Ocak 2010, 23:57

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bilgisayar hp compaq f700 dizüstü.kulaklıktan ses çıkıyor ancak hoparlörler çalışmıyor.kulaklığı çıkartınca sağ alttaki ses simgesinden ses olduğu anlaşılıyor ancak ses çıkmıyor.bir türlü çözemedim.biri yardım etsin
Rapor Et
Eski 11 Ocak 2010, 00:08

#6 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim bilgisayar hp compaq f700 dizüstü.kulaklıktan ses çıkıyor ancak hoparlörler çalışmıyor.kulaklığı çıkartınca sağ alttaki ses simgesinden ses olduğu anlaşılıyor ancak ses çıkmıyor.bir türlü çözemedim.biri yardım etsin
Denetim Masasına Girin

Ses Efekti Ve Ses Aygıtları>Ses Ayarı>Gelişmiş>Hoparlör Ayarları

Olmazsa Driver'i Kaldırıp Tekrar Kurun Realtek Vs Güncelleyin..

Daha Önceden Böyle Bir Sorun Varmıydı ? Yoksa Sonradan mı Oldu ?

Rapor Et
Eski 25 Ocak 2010, 13:48

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bnm bılgısayarda hoperlorde ısık yanıyo ama ses gelmıo ndn olabılr kısa zamanda cevabını yazarsanız sevinirim
Rapor Et
Eski 4 Şubat 2010, 16:00

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben yeni aldım ama oda çalışmıyo ışık yanıyo ama nie olmuyoki denetim masasından ses donanımına girdimj ses şeylerinin hepsi kapatılmış neden ama haporloru bağladım acil yardımlarınızı beklerim...
Rapor Et
Eski 5 Şubat 2010, 11:54

#9 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:

ya bnm bılgısayarda hoperlorde ısık yanıyo ama ses gelmıo ndn olabılr kısa zamanda cevabını yazarsanız sevinirim
Alıntı:

ya ben yeni aldım ama oda çalışmıyo ışık yanıyo ama nie olmuyoki denetim masasından ses donanımına girdimj ses şeylerinin hepsi kapatılmış neden ama haporloru bağladım acil yardımlarınızı beklerim...
Başlat / Çalıştır / Dxdiag Yazın. Daha Sonra Açılan Pencerede "Ses" Sekmesine Tıklayın Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Öğrenin.
Hiç Bişey Yazmıyorsa Ses Driver'i Yeniden Kurunuz...
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 22:35

hopolör

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BENİM OPORLEMİ TAKTIM AMA CALIŞMIYOR NASIL CALIŞTIRA BİLİRİM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.146 saniyede (67.54% PHP - 32.46% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi