Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hoparlör neden çalışmıyor olabilir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir20:36, 17 Ekim 2009 
yhh benim hoporler çalışmıyor aşagıda sağ tarafta hoporler simgesi yok nasıl olcak oo acil cevap yazın nolur ?
En iyi cevap The Unique tarafından gönderildi

Bağlatıları kontrol edin doğru yere taktığınızdan emin olun.
Cevap
The Unique22:02, 17 Ekim 2009 
Bağlatıları kontrol edin doğru yere taktığınızdan emin olun.
Cevap
berkaner22:09, 19 Ekim 2009 
Aynı şey benimde başıma geldi çözemedim
Cevap
PoPuLeRS17:46, 16 Aralık 2009 
Tüm GirişLeri bağLantıLarı kontroL ettm hiç bi sorun yok ses de son ses ısıkda yanıyor fakat son 1 saattir birden ses cıkmamaya basLadı neden aciL yardımLarınızı BéqLiyorum

Cevap
Misafir23:57, 10 Ocak 2010 
benim bilgisayar hp compaq f700 dizüstü.kulaklıktan ses çıkıyor ancak hoparlörler çalışmıyor.kulaklığı çıkartınca sağ alttaki ses simgesinden ses olduğu anlaşılıyor ancak ses çıkmıyor.bir türlü çözemedim.biri yardım etsin
Cevap
KaNKaWaReZ00:08, 11 Ocak 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benim bilgisayar hp compaq f700 dizüstü.kulaklıktan ses çıkıyor ancak hoparlörler çalışmıyor.kulaklığı çıkartınca sağ alttaki ses simgesinden ses olduğu anlaşılıyor ancak ses çıkmıyor.bir türlü çözemedim.biri yardım etsin
Denetim Masasına Girin

Ses Efekti Ve Ses Aygıtları>Ses Ayarı>Gelişmiş>Hoparlör Ayarları

Olmazsa Driver'i Kaldırıp Tekrar Kurun Realtek Vs Güncelleyin..

Daha Önceden Böyle Bir Sorun Varmıydı ? Yoksa Sonradan mı Oldu ?

Cevap
Misafir13:48, 25 Ocak 2010 
ya bnm bılgısayarda hoperlorde ısık yanıyo ama ses gelmıo ndn olabılr kısa zamanda cevabını yazarsanız sevinirim
Cevap
Misafir16:00, 4 Şubat 2010 
ya ben yeni aldım ama oda çalışmıyo ışık yanıyo ama nie olmuyoki denetim masasından ses donanımına girdimj ses şeylerinin hepsi kapatılmış neden ama haporloru bağladım acil yardımlarınızı beklerim...
Cevap
KaNKaWaReZ11:54, 5 Şubat 2010 
ya bnm bılgısayarda hoperlorde ısık yanıyo ama ses gelmıo ndn olabılr kısa zamanda cevabını yazarsanız sevinirim
ya ben yeni aldım ama oda çalışmıyo ışık yanıyo ama nie olmuyoki denetim masasından ses donanımına girdimj ses şeylerinin hepsi kapatılmış neden ama haporloru bağladım acil yardımlarınızı beklerim...
Başlat / Çalıştır / Dxdiag Yazın. Daha Sonra Açılan Pencerede "Ses" Sekmesine Tıklayın Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Öğrenin.
Hiç Bişey Yazmıyorsa Ses Driver'i Yeniden Kurunuz...

Cevap
Misafir22:35, 28 Şubat 2010 
BENİM OPORLEMİ TAKTIM AMA CALIŞMIYOR NASIL CALIŞTIRA BİLİRİM
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları