Arama

Mikrofon benim PC'de neden çalışmıyor olabilir?

Güncelleme: 22 Temmuz 2015 Gösterim: 11.392 Cevap: 11
rocklobital - avatarı
rocklobital
Ziyaretçi
30 Haziran 2009       Mesaj #1
rocklobital - avatarı
Ziyaretçi
Arakdaslar Benim pc de micforon çalısmıor arakdasımın pc sine denedik onda benim microfon çalıstı.Benim pc de neden çalışmıyor olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009       Mesaj #2
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Sorununuzu Buraya Geçin Lütfen >> https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/229593-wlm-2009da-stereo-mix-sorunu-2.html
Sponsorlu Bağlantılar
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
elelvl - avatarı
elelvl
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #3
elelvl - avatarı
Ziyaretçi
mrb beenim pc vista uyumlu gecenlerde pc ye format attik formattan sonra pc mikrofonu görüyor ama faaliyet yok.msnde toplu ileti kabul ettigimde ya ses karti yok yada ses karti secilmemis diyor arkadaslarimin sesi bana geliyor benim mikrofon yok görünüyor
birde winamp actigim zaman blli bir süre sonra net kopuyor resetlemeden pcye net baglanmiyor sebebi ne olabilir ? yardimci olursaniz sevinirim simdiden tsk kolay gelsin saygilarimla...
recepkaymak - avatarı
recepkaymak
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #4
recepkaymak - avatarı
Ziyaretçi
SES KARTINDA SORUN OLABİLİR....
ozlem18 - avatarı
ozlem18
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #5
ozlem18 - avatarı
Ziyaretçi
formattan sonra ses kartı cdsini yüklemen lazım eğer olmuyorsa format atan kişiye git yapsın ya da sen attıysan bilgisayarcıya götür onarıp versin sana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kamera çalışıyor mikrofon çalışmıyor acil yardım lütfen!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sesi karşıya iletmiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bandede calısmıyo yardım Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benımde sorunum pcye format attım sonra Realtek HD Programınıda yükledim nerden indirdiysem hep 1 eski sürümü cıktı ama yinede görüyor mici hapörlörüde görüyor hapörler güzelce çalısıyor ama mikrofon calısmıyor seskaydını actıgımda ses gelmıyor counter strike dede görüyor ama ses gelmiyor acil yardım sevaba girmek isteyen söglesin şunu Allah aşkına ya timeviewerden falan ulaşıp veya msnden tek tek anlatmak isteyen bi yardımsever Al..lah'ın kulu varsa oguzhan.cvk@hotmail.com lütfen yardım herkese hayırlı günler hayırlı geceler ..
M%u00F6sy%u00F6 - avatarı
M%u00F6sy%u00F6
Ziyaretçi
23 Kasım 2014       Mesaj #10
M%u00F6sy%u00F6 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi benimde trustdan micim var birde slink SKX-U51 (kesinlikle tavsiye etmem) var mikrofonda sesi dene diyorum windowstan sadece cızıtırtı ve hafif rüzgarımsı bir ablamda çalıştı allah allah yardım edin pc lenovo z510