Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kalp çarpıntısı ve sıkışma neden olur, nasıl tedavi edilmelidir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 1 Kasım 2009 (16:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
16992 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Mart 2011 (22:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Kasım 2009, 16:19

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kalp hızlı carpıyor ve agrılı bu agrılar nefes aldıkca ve hareket ettıkce artıyor.ve kalbımın uzerınde bı agrlık var gıbı sıkısma darlma oluyor.gogus kafesım sıkısıyor bu daralmadan.sımdıden tesekkurler.
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

kalp hızlı carpıyor ve agrılı bu agrılar nefes aldıkca ve hareket ettıkce artıyor.ve kalbımın uzerınde bı agrlık var gıbı sıkısma darlma oluyor.gogus kafesım sıkısıyor bu daralmadan.sımdıden tesekkurler.
Sağlıkla ilgili konularda sadece oktora görünmenizi tavsiye edebiliriz.Geçmiş olsun en kısa sürede acil şifalar dilerim.
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Kasım 2009, 16:23

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

Sağlıkla ilgili konularda sadece oktora görünmenizi tavsiye edebiliriz.Geçmiş olsun en kısa sürede acil şifalar dilerim.
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2009, 10:19

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selmlar ben 49 yaşındayım doğuştan damar damarın arasında gecmış yuzde 60 darlıkvar anjın sonucu 3 sene oldu son 3 gundur saat başı carpıntı gelıyor cok korkuyorum doktorum coraspın ve dıderal beloc hap verdı ana damarda sorun yok sol muskullerde bırıdge yqanı darlık dıye raporum da vardır aydınlatırsanız mmmnun olurum
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2009, 10:35

#4 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

selmlar ben 49 yaşındayım doğuştan damar damarın arasında gecmış yuzde 60 darlıkvar anjın sonucu 3 sene oldu son 3 gundur saat başı carpıntı gelıyor cok korkuyorum doktorum coraspın ve dıderal beloc hap verdı ana damarda sorun yok sol muskullerde bırıdge yqanı darlık dıye raporum da vardır aydınlatırsanız mmmnun olurum
Sağlıkla ilgili konularda sadece doktora görünmenizi tavsiye edebiliriz.Geçmiş olsun en kısa sürede acil şifalar dilerim.
Rapor Et
Eski 6 Mart 2010, 11:33

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bende mitral kapak açıklığıyla odacıklar arasındaki perdede delik var çarpıntım çok fazla rahatsızlığım ilerlediği takdirde nasıl bir riskle karşılaşırım
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2010, 23:54

carpıntım var bi kac gundur

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkaldaslar su 2gundur sık sık carpıntım oluyo daralir gbi oluyorum her tarafımda hissdiyorum kalp atişimi basım donuyo gbi olyo bu normal mi??
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2011, 12:52

kalp sıkışması

#7 (link)
özgür
Ziyaretçi
özgür - avatarı
slm 17 yaşındayım kalbim çoksık sıkışıyor nefes aldıkça ve hareket ettikçe agrı artıyor. doktora gttigimdede bişeyn qok diyip qönderiyor..neyapçaqımı billmiyorum..
Rapor Et
Eski 2 Ocak 2011, 13:02

#8 (link)
rambo3947
Ziyaretçi
rambo3947 - avatarı
saglikklinik.com-kalp-çarpıntısı-tedavisi-150x150Günümüzde halk arasında yaygın olarak görülen sorunlardan biride kalp çarpıntısıdır. Kal Çarpıntısı Nedir, Kalp Çarpıntı nedenleri, kalp çarpıntısına ne iyi gelir, nasıl tedavi edilir, tedavi yöntemleri, kalp çarpıntısına iyi elen şifalı bitkiler, şifalı otlar, bitkisel tedavi, kalp çarpıntısı nasıl geçer, önleme, belirtileri gibi sorunlar için aşağıdaki makalemizi okuyun…

Kalp Çarpıntısı Nedir?
Kalp çarpıntısı; kalp ritminin rahatsız edici olarak hissedilmesidir. Kalbinizin daha kuvvetli, hızlı attığını veya düzensiz çalıştığını hissedebilirsiniz. Çarpıntılar sık hissedilir ve normaldir. Çarpıntının kendisi bir hastalık değildir. Çarpıntı yapan nedeni belirlemek gerekir. Kalp çarpıntısı çoğunlukla sinirsel bir durumdur; kişinin ya kalp hastalığı korkusuyla ya da duygusal bozukluklar sonucu, kendi kalp etkinliğiyle aşırı ilgilenmesi sonucu ortaya çıkabilir. Aşağıda kalp çarpıntılarına neden olan faktörleri okuyacaksınız
Rapor Et
Eski 4 Mart 2011, 22:33

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhabalar. 21 yaşında üniversite öğrencisiyim. 3 mart günü akşam saatlerinde yolcu otobüsünde fenalaştım. yukardaki yazılanları okudum. benim belirtilerime benzer bir durum yok. arabada ilk önce soğuk terlemeye ve ellerim uyuşmaya başladı. daha sonra titremeye başladım. ğöğsümde hafif ağrılar vardı. 1 -2 dakika sonra daha fenalaştım, uyuşma ayaklarımda, yüzümde, kollarımda ve ensemde daha da yoğunlaştı. arkadaşlarım doktora götğrdü yolda bilincim kapanmış. hastaneye gittiğimizde EKG çekildi ve serum bağlandı. serum bittikten sonra taburcu oldum. acilde muayyene yapan doktor arkadaşlarıma sinüs taşikardi olduğunu ve kalp damarlarımdan birinin bu durumu tetiklediğini söylemiş. şuan ğöğsümde hafif bir agrı var. dolayısla biraz da korku. şimdi ne yapmalıyım ? ailemden uzakta ve öğrenci olduğum için tedirgin oldum. konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar cevap yazarsa çok sevinirim...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.176 saniyede (74.16% PHP - 25.84% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:08
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi