Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Askerin çürük raporu alması için yüzde kaç çürük olması gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda santrafor tarafından 17 Kasım 2009 (20:04) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
25866 kez görüntülenmiş, 32 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Mayıs 2013 (17:36) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Kasım 2009, 20:04

#1 (link)
santrafor
Ziyaretçi
santrafor - avatarı
benim merak ettiğinbir askerin çürük alması için en az yüzde kaç çürük aması lazım acaba
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Şubat 2010, 16:02

sorunlarım var 32 yaşindayım cürük raporu alabilirmiyim

#2 (link)
Misafir..can32
Ziyaretçi
Misafir..can32 - avatarı
iyi gunler beni sorum olacaktı..ben 32 yaşında yutr dışnda kalmaktaydım şuan yurta temelli gelmekteyi tecilimde bitmek üzere...yurt dışındaki konsolat dövizli askelık yapmam icin bir takım evraklarım eksik oldugundan dolayı yapamadım ve turkıyeye temelli geldim...birde sorunlarım var sol ayagımda dizkapagımda 4kere cıktı yerınde şuan halen agrılarını cekmekteyim...agrılarım var..birde psikoloji sorunlarım var bagırsaklarda sorunlarım var.. bu yuzden cürük rapor alma ihtimalim varmı bilgılendırırseniz cok sevinirim...
Rapor Et
Eski 2 Nisan 2010, 14:10

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben 20 yaşın da bir gencim 10 ay önce askere gittim
ve 10 ay askerlik yaptıktan sonra beynimde timör tespit edildi ve cörük raporu verdiler
yani 10 ay boşuna askerlik yatım bana herhangibir madi yardım yaparlarmı
Rapor Et
Eski 23 Mayıs 2010, 15:29

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2000 YILINDA GATA'dan 11/B/F1 raporu verdiler bu ne demektir? teşekkür ederim
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2010, 10:28

çürük raporu

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
askeriyede kilo olarak çürük sınırları kaçtır?
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2010, 13:21

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam ben 5yıl askerlik yaptım 45ay firardan hapis oldom 12 ay askerlik yaptım 800lük rapor verdiler herhanki tazminat aca bilirmiyim lütfen bana yardımcı olun msn musti8585@hotmail.com
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2010, 01:05

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyi gunler
ben 9ay hava degisimi aldim hepatitb hastasiyim
cuuge ayirmadilar bende yutr disina cikmam gerekiyodu suanda hava degisimi tezavuzu olarak araniyorum turkiyeye gidince hemen cezami alirim yoiksa hataneye raporami gonderirler ilgili kisilere lutfen sorumu cevaplayin
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2010, 15:59

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 35 yasındayım 1992 yılında böbreklerimde oluşan rahatsızlıktan dolayı gata dan cürük raporu verdiler askerliğim yarım kaldı bana hic bir sekilde maaş bağlamadılar askerden önce rahatsız değildim.askeriye bana maaş bağlamalımı
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2010, 16:28

#9 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben 35 yasındayım 1992 yılında böbreklerimde oluşan rahatsızlıktan dolayı gata dan cürük raporu verdiler askerliğim yarım kaldı bana hic bir sekilde maaş bağlamadılar askerden önce rahatsız değildim.askeriye bana maaş bağlamalımı
Elinizdeki hastane ve aldığınız çürük raporuyla Askeri şubeye başvurmalısınız yeterli görürlerse maaş bağlarlar.
Rapor Et
Eski 31 Aralık 2010, 20:11

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben çürük raporu aldım askerliğe elverişili değilim yani askerliği bitirdim fakat bunun bi maaşı yokmu çürük raporun
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.168 saniyede (71.69% PHP - 28.31% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:43
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi