Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Elde ve kolda uyuşma olmasının sebebi ne olabilir?

Gösterim: 11732 | Cevap: 4
Misafir
Cevaplanmış   |    13 Aralık 2009 18:01   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
slm benim yakaşık 1 aydır kolumda ve elimde uyuşma meydana geldi parmak uçlarımda hissizlik meydana geldi ne yapmalıyım acaba varmı bi ilacı bunun.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim

Misafir
29 Aralık 2009 11:48   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Misafir
20 Şubat 2011 23:37   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
merhaba
göğüs kafesimin sol tarafında(kalbimde de olabilir) bazen sanki birşey takılıyormuş gibi oluyor ve bu takılma esnasında derin nefes alıp verirken dahada çok acıyor ve derin nefes alıp göğsümü şişirince sanki takılan şey bir anda kopacak gibi geriliyor ve daha çok acıyor. 5-10 saniye sonra yeniden düzeliyor. BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR. SORUN KALBİMDE Mİ AKCİĞERİMDE Mİ? ""Not: takılma esnasında kalbim atıyor ve çalışıyor.""
Misafir
24 Nisan 2011 18:10   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
ellerimde özelliklede solda .boynumda ağrı var ne yapmam gerekli önereceğinz bi doktor varmı konyadayım
Misafir
15 Ağustos 2011 15:38   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
MERHABA...YAKLAŞIK BİR AYDIR SOL KOLUMUN DIŞ KISMINDA DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR OLAN BÖLGEDE BİR YANMA VAR ...SANKİ SICAK SU DÖKÜLMÜŞ GİBİ YANMA OLUYOR...BUNUN SEBEBİ NEDİR...CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Elde ve kolda uyuşma olmasının sebebi ne olabilir? Konusuna Benzer Konular

Sağ kolda uyuşma sebebi ne olabilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 68
Son Mesaj: 17 Mart 2015 21:33
Sol bacağımda uyuşma var sebebi ne olabilir?
Cevap: 6
Son Mesaj: 7 Ocak 2014 14:56
Boyun ve kolda uyuşma neden olur, nasıl tedavi edilir?
Cevap: 3
Son Mesaj: 3 Ağustos 2011 18:07
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Mart 2010 09:12
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Eylül 2009 13:49
Sayfa 0.200 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu