PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Elde ve kolda uyuşma olmasının sebebi ne olabilir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:01, 13 Aralık 2009 
slm benim yakaşık 1 aydır kolumda ve elimde uyuşma meydana geldi parmak uçlarımda hissizlik meydana geldi ne yapmalıyım acaba varmı bi ilacı bunun.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Benzer Konular:
Cevap
Misafir11:48, 29 Aralık 2009 
mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Cevap
Misafir23:37, 20 Şubat 2011 
merhaba
göğüs kafesimin sol tarafında(kalbimde de olabilir) bazen sanki birşey takılıyormuş gibi oluyor ve bu takılma esnasında derin nefes alıp verirken dahada çok acıyor ve derin nefes alıp göğsümü şişirince sanki takılan şey bir anda kopacak gibi geriliyor ve daha çok acıyor. 5-10 saniye sonra yeniden düzeliyor. BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR. SORUN KALBİMDE Mİ AKCİĞERİMDE Mİ? ""Not: takılma esnasında kalbim atıyor ve çalışıyor.""
Cevap
Misafir18:10, 24 Nisan 2011 
ellerimde özelliklede solda .boynumda ağrı var ne yapmam gerekli önereceğinz bi doktor varmı konyadayım
Cevap
Misafir15:38, 15 Ağustos 2011 
MERHABA...YAKLAŞIK BİR AYDIR SOL KOLUMUN DIŞ KISMINDA DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR OLAN BÖLGEDE BİR YANMA VAR ...SANKİ SICAK SU DÖKÜLMÜŞ GİBİ YANMA OLUYOR...BUNUN SEBEBİ NEDİR...CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama