Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Elde ve kolda uyuşma olmasının sebebi ne olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 13 Aralık 2009 (18:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
10753 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Ağustos 2011 (15:38) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Aralık 2009, 18:01

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm benim yakaşık 1 aydır kolumda ve elimde uyuşma meydana geldi parmak uçlarımda hissizlik meydana geldi ne yapmalıyım acaba varmı bi ilacı bunun.
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Reklam
Eski 29 Aralık 2009, 11:48

sol elde uyşma ve sol kolda ağrılar

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb ben 26 yaşındayım .benim yaklaşık 3 aydır sol elimde uyuşma vardı.teşhiste sinir sıkışması çıktı tedavi olmama rağmen geçmedi son bir haftaddırda sol kolumda omuzdan başlayan ağrılar başladı.dün akşam ağrı şiddeti bayağı arttı.ağrı başladığında elim özellikle parmaklarım üşümeye başladı.son 5 aydır fazla stresliyim sinirsel olabilirmi acaba diye düşünüyorum.ağrı özellikle dirsekte yoğunlaşıyor.arada sol göğüs kısmındada ağrı oluyo.bu ağrıların sebebi ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 20 Şubat 2011, 23:37

sol göğüs kafesindeki ağrının sebebi ne olabilir?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba
göğüs kafesimin sol tarafında(kalbimde de olabilir) bazen sanki birşey takılıyormuş gibi oluyor ve bu takılma esnasında derin nefes alıp verirken dahada çok acıyor ve derin nefes alıp göğsümü şişirince sanki takılan şey bir anda kopacak gibi geriliyor ve daha çok acıyor. 5-10 saniye sonra yeniden düzeliyor. BUNUN SEBEBİ NE OLABİLİR. SORUN KALBİMDE Mİ AKCİĞERİMDE Mİ? ""Not: takılma esnasında kalbim atıyor ve çalışıyor.""
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2011, 18:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ellerimde özelliklede solda .boynumda ağrı var ne yapmam gerekli önereceğinz bi doktor varmı konyadayım
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 15:38

SOL KOLDA DIŞTAN DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR YANMA.....

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA...YAKLAŞIK BİR AYDIR SOL KOLUMUN DIŞ KISMINDA DİRSEKTEN BİLEĞE KADAR OLAN BÖLGEDE BİR YANMA VAR ...SANKİ SICAK SU DÖKÜLMÜŞ GİBİ YANMA OLUYOR...BUNUN SEBEBİ NEDİR...CEVABINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (66.33% PHP - 33.67% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi