Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

0xc0000005 hata kodu ve çözümü nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 15 Aralık 2009 (22:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
52743 kez görüntülenmiş, 52 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Şubat 2014 (19:28) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Aralık 2009, 22:15

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar metin2yi açarken :

uygulama düzgün olarak başlayamadı(0xc0000005).Sonlandırma için TAMAM düğmesine tıklayın

hatası veriyor

Bir yardı edin pls
En iyi cevap Kral_Aslan tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

uygulama düzgün olarak başlayamadı(0xc0000005).Sonlandırma için TAMAM düğmesine tıklayın

hatası veriyor

Bir yardı edin pls
Alıntı:
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Windows Live Messenger uygulamasını ilk kez başlatırken bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu hata, SonicStage Mastering Studio Audio yüklü olan Sony VAIO bilgisayarlarda oluşur.
Bu hatayı gidermek için aşağıdakileri deneyin:
  1. Görev çubuğunda Başlat'ı tıklatın ve ardından Sony VAIO güncelleştirme web sitesini açan seçeneği seçin.
  2. SonicStage Mastering Studio Audio uygulamasının geçerli sürümünü yüklemeyi ve kurmayı seçin.
  3. Yükleme ve kurma işlemlerini tamamlamak için Sony web sitesindeki yönergeleri izleyin.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Messenger uygulamasını başlatın.

Not

Sony VAIO güncelleştirmelerini yüklerken yardıma gerek duyarsanız, lütfen Sony VAIO Desteğine başvurun.
Buyrun
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Aralık 2009, 22:22

#2 (link)
MsXTeam
Kral_Aslan - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

hatası veriyor

Bir yardı edin pls
Alıntı:
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Windows Live Messenger uygulamasını ilk kez başlatırken bu hatayla karşılaşabilirsiniz. Bu hata, SonicStage Mastering Studio Audio yüklü olan Sony VAIO bilgisayarlarda oluşur.
Bu hatayı gidermek için aşağıdakileri deneyin:
  1. Görev çubuğunda Başlat'ı tıklatın ve ardından Sony VAIO güncelleştirme web sitesini açan seçeneği seçin.
  2. SonicStage Mastering Studio Audio uygulamasının geçerli sürümünü yüklemeyi ve kurmayı seçin.
  3. Yükleme ve kurma işlemlerini tamamlamak için Sony web sitesindeki yönergeleri izleyin.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Messenger uygulamasını başlatın.

Not

Sony VAIO güncelleştirmelerini yüklerken yardıma gerek duyarsanız, lütfen Sony VAIO Desteğine başvurun.
Buyrun
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2009, 22:25

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
iyide bnde SONY VAIO yok
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2009, 22:33

Metin2 0xc0000005 hatası

#4 (link)
bLacKsKy
Ziyaretçi
bLacKsKy - avatarı
Arkadaşlar metin2 msn felan değil METİN 2 de

Hatası veriyor 3 gündüryapamıyorum
Rapor Et
Eski 16 Aralık 2009, 15:14

Metin2 0xc0000005 hatasını ve çözümü nedir ?

#5 (link)
Kayıtsız Üye
Ziyaretçi
Kayıtsız Üye - avatarı
Arkadaşlar 5-6 siteye baktım ama MSNinki var bn metin2nin 0xc0000005 hatasını bulmak istiyorum

şimdi metin2 yi açarken

uygulama düngün başlamadı(0xc0000005)hatasını veriyor bir yardım edin unutmayın MSN değil Metin2
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2009, 14:17

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben de de bu hata çıkıyor.. ama ses simgesini tıkladığımda...
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2010, 22:53

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sony vaıo dıyorsunuz ama ben de de oyle bısı myok yok normal pc baska cozum bılen varsa yazsın pls
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2010, 14:47

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkiler net frewok 2.00 indir çalışıor ben bilgisayar okuyom yani
Rapor Et
Eski 21 Haziran 2010, 22:51

yardım pls

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
000xc0000 hatası alıoyrum yardım edermisiniz
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2010, 00:58

hata yardım edin lütfeen

#10 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
oyunda (0xc0000005) hatası geliyor ve bir türlü çözemedim bu hatayı yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada oyun The Settlers 7
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.169 saniyede (65.79% PHP - 34.21% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:32
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi