Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hastane yönetimi ve organizasyonu bölümü mezunlarının iş olanakları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 13 Ocak 2010 (15:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5573 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Ekim 2011 (11:02) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Ocak 2010, 15:36

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba: ben hastane yönetimi ve organizasyon bölümü 2009 mezunuyun.acaba nerelerde çalışabilirim.kpss de atamaları varmı.
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Mart 2010, 00:18

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yok kardesım bende 2008 mezunuyum kpss de ataması yok
Rapor Et
Eski 30 Mart 2011, 16:01

hastane de bulunan bölümler

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
hastane bolumleri nelerdir ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

dahileyici (iç hastalıkları ile ilgili bir bölümdür)
fizik tedavi(?)
psikolog(deli kişiler yani kendi aklında gerçeklerştiren kişiler)
bu kdr biliorum cnm
Rapor Et
Eski 4 Nisan 2011, 13:08

hastane yönetimi ve organızasyon

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba bn 2010 gazşosmanpaşa üniversitesi hyo mezunuyum. bu bölümün ataması yok ancak özelde şanşı biraz daha fazla mezun olduktan 5 ay kadar sonra bir hastanelere danışmanlık yapan bir şirkette iş buldum. Ayrıca sınıf arkadaşlarımının bir çoğuda türkiye nın farklı illerinde hasta kabul olarak işe başladı...
Rapor Et
Eski 16 Haziran 2011, 23:28

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar 1 sene sonra yapımı bitecek olan özel hastanemiz için tecrübeli ,hastane yönetiminden anlayan müdür ve müdür yardımcısı arıyoruz. şimdiden görüşmelere başladık.
Dr. BURAK TUNA
05424121666
samsun
CV leri Fizomer sitesinden gönderebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 20 Ağustos 2011, 00:42

hastane müdürü olmak için hangi bölümü okuya bilirim ?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sağlık meslek lisesinde okuyorum ve devlet ya da üniversite hastanelerinde hastane müdürü olmak istiyorum bunun için hangi bçlümü okuya bilirim lütfen yardım eder misiniz ?
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2011, 11:02

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben duz lise 3.sınıf öğrencisiyim.daha ıkı senem var ama bu bolumu çok ıstemme rağmen bolum hakkında hiçbr fıkrım yok.puanı nekadar hangı unıversıtelerde bu bolum var yada dıyelım kı kazandım atnma ıhtımalım yuzde kkaç.lutfen bana yardım edın. dıploma puanım ıyı.şimdıden teşekkurler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.160 saniyede (65.52% PHP - 34.48% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 17:10
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi