PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnsanlar neden farklı dinlere inanmaktadır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:30, 17 Ocak 2010 
arkadaslar yardım edin acele bulmam lazım
En iyi cevap Live_ki tarafından gönderildi

Din değişik bölge topluluklarında, farklı anlatım biçimleri kazanmış olsa da, din tektir bana göre. Dinlerin özü aynı ve hiç bir din öğretisi diğerini yalanlamıyor.
Farklı olan Toplumlar. Her toplumda, toplum yapısına göre saptanmış birbirinden farklı yasaları içinde barındırsa da kaynak tektir.

Benzer Konular:
Etiketler:
  • neden farkli dinler vardir
Cevap
Live_ki17:01, 17 Ocak 2010 
Din değişik bölge topluluklarında, farklı anlatım biçimleri kazanmış olsa da, din tektir bana göre. Dinlerin özü aynı ve hiç bir din öğretisi diğerini yalanlamıyor.
Farklı olan Toplumlar. Her toplumda, toplum yapısına göre saptanmış birbirinden farklı yasaları içinde barındırsa da kaynak tektir.

Cevap
Misafir19:08, 17 Ocak 2010 
insanlar neden farklı dinlere inanır
Cevap
Misafir13:45, 26 Aralık 2010 
Bu konu toplumla ilgili bir konu dünyada çok tuhaf inançlar vardır . bu konu bir yandanda toplum yapısı . insanlar bu konu alanında farklı görüşler bildirmektedir .
Cevap
Misafir17:05, 7 Ocak 2011 
eğer ki benim bu yazdığım yanlışsa doğru cevabı lüüüüüüüüüüütfen gönderin.
Cevap
Misafir12:44, 13 Ocak 2011 
insanlar neden farklı dinlere inanır
Cevap
Misafir20:30, 13 Ocak 2011 
insanlar neden farklı dinlere inanmaktadırlar? cevabını verirseniz çokkk sevinirtmm
Cevap
Misafir13:19, 15 Ocak 2011 
ticarette ve sanatta ilerlemiş olan arapların yaşadığı islanm öncesi döneme niçin cahiliye devri denmiş olabilrr??? acilll
Cevap
Misafir22:19, 21 Şubat 2011 
-insanlar neden farklı dinlere inanmaktadırlar ? -
Cevap
Misafir18:10, 22 Şubat 2011 
ticaretle ve sanatta ilerlemiş olan arapların yaşadığı islam öncesi döneme niçin "cahiliye devri"denmiş olabilir?
cevap=islam gelmeden önce arapların yaşamış oldukları hayat diri diri kız gömme ,puta tapma gibi inançları olduğu için denmiş olabalir.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama