Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.817 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Mart 2011       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben endüstri meslek lisesinde - makine teknolojileri alanı cnc dalında okuyorum sınava gireceğim sınavı gecemezsem sınavsız geciş hakkımı kullancağım peki bu okuduğum bölümle hangi il ve okullara gidebilirim ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Ticaret Meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim. Sigortacılık okuorum YGS girdim barajı geçmesekte 2 yıllığa geçiş hakkımız var diye biliyordum fakat şimdi barajı geçmenin şart olduğunu duydum : / Gerçekten öylemi olması gerekiyor ? Geçemicek gibiyim. Offf
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim iki yıllık turizm bölümüne geçiş yapıcam ama hangi illerde var bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slmm..ticaret meslek lisesi son snıf öğrencisiyim yqs^ye qirdm ama parLak bir sonuç beklemiyorm. 2 yıllık qeÇiş böLümleri hakkında biLqii alabılırmıyım...akLımdaa bankacıLık ve siqortacıLık,aynı zmanda saqLık işletmeciliqi bÖlümleri var sizce nasıldır.?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçiş hangi bölümlere var saglık meslek liselerine ... biri cvap yazsın bulamıorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Nisan 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen 2 yıllık itfaiyecilik yerleri var mı var sa lütfen söylermisinizzzzzzzzzzzzz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sekılde yha yardım edınn.. Msn Happy) bndede aynı deert var cnku??
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi muhasebe bölümünden mezun olacam2yıllık sağlık bölümüne gitme şansımz var mı sınavsız geçiş olarak cevaplarsanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrh ben muhaasebe mezunuyum 2 yıllık direk geçişte gidebilecegim bölümleri soylermisinizz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2011       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sınavsız geçiş için baraj 160 diyrlar öyle birsey var mı lütfen bana yardımcı olur musunz