Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.807 Cevap: 109
hikmett - avatarı
hikmett
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #101
hikmett - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben mesleklisesi öğrencisiyim sınavsız lojıslık bölümünü seçebilirmiyim?????

arkadaşım eyer muhasebe okuyorsan yada dış ticaret rahatlıkla seçebilirsin yardımcı olduysam ne mutlu bana Msn Grin

Sponsorlu Bağlantılar
---------- Mesaj tarihi 13:22 ---------- Önceki mesaj tarihi 13:18 ----------

Alıntı

meraba muhasebe bölümünde okuyorum fakat üniverstede muhasebe okumak istemiyorum 2 yıılık dikey geçişim ile hangi bölümlere gidebilirim???

iktisat, işletme vb dir. yada sınava girer puannına göre istediğin bölümü seçersin Msn Happy

---------- Mesaj tarihi 13:24 ---------- Önceki mesaj tarihi 13:22 ----------

Alıntı

ben 1997 İstanbul Muhasebe Düz Ticaret Meslek Lisesi Mezunuyum..
Hangi bölümleri seçebilirim ? Sınavsız Geçiş Olarak ? Bilgilendirirseniz sevinirim...

arkdaşım bilgisayarlı muhasebe, iktisat,işletme muhasebe yönetimi vb dir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ticaret meslek lisesi muhasebe bölümünden mezun olacam bu sene geçiş hakkımı kullanıp hangi bölümlere geçiş yapabiliyorum yardımcı olur musunz ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2012       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ygsden 130 aldım direk geçiş hakkımı kullanabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2012       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk gelişimi bölümündeyim sınava girdim fakat sınavsız geçiş hakkımı da kullanabiliyorum. öğrenmek istediğim kocaeli üniversitesinde sınavsız geçiş hakkıyla öğrenci alınıyormu lüttfen en kısa cevap bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Temmuz 2012       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çocok gelişimi mezunuyum sağlık bölumlerine geçiş yapabilirmiyim .hangisine?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2012       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kız teknik hasta yaşlı bölümünde okuyorum fakat bu bölümle ilgili bişey bilmiyorum bana yardımcı olur musunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb.bn 2010 mezunuyum bu yıl sınavsız geçiş hakkımı kullanıp grafik tasarım bölümü tercih etmek istiyorum ankaraya yakın illerde nerelerde vardı acaba cvplarınız bekliyorum.teşkkürler...ve acık öğretim olarakta okumak istiyorum oda olur farketmez.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2014       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben ticaret meslek lisesinde 4. sınıf öğrencisiyim. muhasebe okuyorum ama üniversitede 2 yıllık anestezi teknikerliği istiyorum direk geçiş hakkımız var geçebilirmiyim direk sınavsız yoksa girebilmem için bir puan istiyormu ?
1010101010 - avatarı
1010101010
Ziyaretçi
23 Ocak 2014       Mesaj #109
1010101010 - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;1726686]2009 ticaret meslek lisesi bilgisayar programcılık web tasarım bölünü bitirdin 2 yıllık inşaat teknikerliğini tercih yaptım ama gelmedi bu yıl yine sınavsız geçiş hakkımı kullanarak 2 yıllık inşaat teknikerliğine gidebilirmiyim

kesinlikle seçemezsin. kendi alanına yakın bölümleri seçebilirsin misal : bilgisayar programcılığı,veri tabanı,bilgisayar teknisyeni vb.
1472580 - avatarı
1472580
Ziyaretçi
6 Temmuz 2015       Mesaj #110
1472580 - avatarı
Ziyaretçi
açık lise çocuk gelişimi okudum ama kendi bölümü devam ettirmek istemiyorum direk geçişle hangi bölümleri tercih edebilirim normelden üniversiteye gitmek istiyorum