Arama

2 yıllık sınavsız geçiş hakkından yararlanarak hangi bölümleri tercih edebilirim? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Temmuz 2015 Gösterim: 83.814 Cevap: 109
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çok programlı lisesi öğrencisiyim muhasebe okuyorum 2 yıllık geçiş hakkından hangi bölümleri seçebiliriz Msn Happy)9
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2011       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
baraj falan yok adı üstünde sen sınava girmesen de bu iki yıllığa tercih edebiliyorsun...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
140 aldığınız zaman sınavsız geçiş hakkınızı kullanabiliyorsunuz. 160'lada lys'lere girebiliyorsunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2005 endüstri meslek lisesi mezunuyum sınavsız 2 yıllık üniversitelere başvurmak istiyorum.ne yapmam gerektigi hakkında bilgisi olan lütfen yazsın. şimdiden tesekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mayıs 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arakadaşlarrr lütfen paniğe kapılmayınnn bazı arakadaşlar diyorkii 2 yılık düz geçiş için baraj puan var mıı yokk eyer meslek lisesi öğrencisiysen yok ama başka okulara için baraj şart adıı üstünde düz geçişşş nefesinizi ferah tutunn öyle bir barajj yokkk çünkü bende buu yıl tercih edecemmm :Msn Happy)))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2011       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slmm..sınavsız geçiş hakkında bilgi almak istiorum.. bu sene nevzat ayaz kız meslek lisesinden mezun oluyorum.. giyim teknolojisi bölümü okudum..sınava girdim ama başarısız oldum... gazi üniversitesinde giyimle ilgili bi bölüm okumak istiyorum... ya da hacettepede odyometri bölümü okumak istiyorum ama diploma notuyla mı geçiş yapcam... bana yardımcı olun lütfennn.... : /
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ticaret meslek lisesi bitirdim hangi bölüme gitmeliyim 2 yıllık direnk geçiş yapmak istiyorum ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ben bugun mezun oldum istanbuldan teknik lise bitirdim diploma puanım 76 cıvarında geldi sizce istanbulda 2yıllıklara girebilirmiyim bölümüm elektronıktı yardımcı olurmusunz?
DonnieDarko - avatarı
DonnieDarko
Ziyaretçi
17 Haziran 2011       Mesaj #79
DonnieDarko - avatarı
Ziyaretçi
bugun mezun oldum. Teknik liseyi bitirdim diploma puanım 76 cıvarında sizce istanbulda bi 2yıllık üni. girebilirmiyim. Birde ygs başvurusunda sınavsız gecısı ısartlemedım sadece ygs gırcegı ısaretledım ygs puanım felan baya dusuk geldı. Tercıhımı dıploma puanıyla yapmak ıstıyorum bu hakkım halen varmıdır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben çocuk gelişimi mevzunuyum 2 yıllık geçiş yapacam ama nerelerde bu bölüm var bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ?