Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetlerin ülkemiz için yeri ve önemi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 8 Şubat 2010 (22:19) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
3301 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Şubat 2010 (20:50) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Şubat 2010, 22:19

Su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetlerin ülkemiz için yeri ve önemi nedir?

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
türkiyedeki su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetler ülkemiz ekonomisinde yeri ve önemi

coğrafya 10 sınıf dönem ödevim
En iyi cevap NeutralizeR tarafından gönderildi

Arkadaşlar, ödevlerinizi yapmak sizin sorumluluğunuzda. Biz ödevlerinizi yapıp size sunamayız.

Sadece faydalanabilmeniz adına ansiklopedik bilgi sağlıyoruz. Bu bilgileri okuyup inceleyip ödevinizi kendiniz yapmalısınız.

Bu konuyla ilgili şu kaynaklardan faydalanabilirsiniz:
SU KAYNAKLARI - TarımNet
DSİ Genel Müdürlüğü
Türkiyenin Su Kaynakları ve Su Politikamız

Konuyla ilgili başka cevaplar da gelebilir, sabırlı olunuz.
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Şubat 2010, 22:35

Ülkemiz su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetler ve ekonomiye katkıları nedir?

#2 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
10 sınıfa gidiyorum coğrafyadan dönem ödevi aldım konu:

türkiyedeki su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetler ülkemiz ekonomisinde yeri ve önemi

yardımlarınızı bekliyorum
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 14:45

Türkiyedeki su kaynaklarında yapılan

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benden sonra 100 kişi soru bıraktı hatta daha fazla ama onlarınki cevaplandı benişmki halen cevaplanmadı üye olcam kendini tanıttıktan sonra kabul ediyorum diyorum sayfa görüntülenmiyor diyor türkiyedeki su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetler ülkemiz ekonomisinde yeri ve önemi Lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 16:42

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu soru sizin için geçerli değilmi nasıl üye olcam be bu siteye bi yardımcı olun lütfen
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 19:07

Dönem Ödevim

#5 (link)
Ziyaretçiyim
Ziyaretçi
Ziyaretçiyim - avatarı
türkiyedeki su kaynaklarında yapılan ekonomik faaliyetler
Rapor Et
Eski 9 Şubat 2010, 20:50

#6 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Arkadaşlar, ödevlerinizi yapmak sizin sorumluluğunuzda. Biz ödevlerinizi yapıp size sunamayız.

Sadece faydalanabilmeniz adına ansiklopedik bilgi sağlıyoruz. Bu bilgileri okuyup inceleyip ödevinizi kendiniz yapmalısınız.

Bu konuyla ilgili şu kaynaklardan faydalanabilirsiniz:
SU KAYNAKLARI - TarımNet
DSİ Genel Müdürlüğü
Türkiyenin Su Kaynakları ve Su Politikamız

Konuyla ilgili başka cevaplar da gelebilir, sabırlı olunuz.
Etiketler:
  • su ekonomik faaliyetleri
  • su ile ilgili ekonomik faaliyetler
  • su ile yapilan ekonomik faaliyetler
  • suyun ekonomik faaliyetleri
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.160 saniyede (69.77% PHP - 30.23% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi