Arama

Paranormal Activity filminin gerçek olup olmadığı hakkında kesin bilgi verir misiniz? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Şubat 2015 Gösterim: 75.132 Cevap: 128
FeeLMyRaJ0n - avatarı
FeeLMyRaJ0n
Ziyaretçi
7 Aralık 2011       Mesaj #101
FeeLMyRaJ0n - avatarı
Ziyaretçi
Bakın arkadaşlar,Bu amerikan korku filmlerinin hepsi yalan korku filminin hepsi yalan düşünsenize korku filmlerindeki olaylar gerçek olsaydı dünyayı canavarlar basardı.Bu nedenle PARANORMAL ACTİVİTY GERÇEK DEĞİL !!!!!!
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tabiiki de gerçek gardaşlar.Çünkü Newyork times gazetesi doğruladı kamera görüntüleri var.İyice araştırırsanız gerçek olduğunu anlarsınız.Bu adamlar şytna laf yetiştirdiği için olmuş...%100 gerçek sonsuza kadar garantili...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bencede Gercek Degil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2012       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hiç De Bile Gerçek Olamaz...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar internette biraz araştırın türk sitlerinde değil ingili sitelerinde araştırın! olaylar gerçekten gerçek!

Hatta FBI.com' dan araştırın bir kız kaybolmuş ve hala aranıyormuş (ayrıntılaır bilmyorum konuyla alakalı ama.) Paronolmal 3 filiminde bu anlatılıyor. Hatta FBI.com gerçek görüntüler yayınlansın diye imza topladı ama malesef yapamamışlar olaylar gerçek diye duydum ben.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #106
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Gercek görüntüler vs. FBI söyleniyor ama gercek görüntüleri gormedikce kayıt gormedikce boş yere inanmayın.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
paranormal aktivity filmi gerçek,
%100'lük kanıtlarım var
dinleyin ve anlayın
bir bina inşaatı bir süreliğine durdurulmuş (1-2 yıl), daha sonra vevam edileckken işçiler ayak izleri bulunmuş,
bu ayak izleri incelemeler sonucunda hayalet, iblis veya herhengi bir ürkütücü varlık olduğu kesinleştirildi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teamora haklı ozaman bu kadar rahat yaşamazdık bide allah kullarına böle acı çektirmez
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2012       Mesaj #109
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
WaLLa bana da pek inandırıcı qeLmedi ztn doru oLsaydıı gercek grüntüleri koyarlardıı ama fiLm çoookk korkunç hakkını wermişLer

- aLLah herksi kötülüklerden korusunn (cindi perilerdende)
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
23 Nisan 2012       Mesaj #110
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

teamora haklı ozaman bu kadar rahat yaşamazdık bide allah kullarına böle acı çektirmez

Evet Allah çok güzel bir gezegen olan dunyayı yarattı. Kaynaklar ve hayat verdi. Güzelliklerini görelim, kötü hayal güçlerine inanmayalım.