PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Facebook onay kodu nedir, nasıl alınır?
İlk...15232425 262735...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir18:29, 31 Temmuz 2010 
facebook adresimi açamıyorum onay kodu almak istiyorum
Cevap
Daisy-BT22:05, 31 Temmuz 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
slm benim şöyle bi sorunum var cöze bilirseniz sevinirim anlayan vardır belki
faceme giremiyorum şifre sıfırlama onay kodumu mailime yolluyorum onay kodum geliyor fakat 1.2.3.4 adım diye bişey cıkıyor 2. ci adımda tıkanıyor onay kodunu giriyorum şifremi sıfırlama yerine şifre yazıyorum ama adımı geçmiyor ama onay kodum mailime geliyor onuda gectim
facemi acamadıgım gibi başka birisinin şifresi mailime geldi normalde onur sozen ismim ..... sözen diye bi hesap mailime geldi çok çok tuhaf şeyler oluyo bu facemidir ne anlamadım ilk defa gördüm böle bisi benim hesabım calınıyo başka birinin hesabı elime gecio ismim soy ismim aynı şifre sıfırlama kodum gelio mailime ama acamıyorum ne iş anamadım
facemi yeni açtım kişi ekledim ve msj gönderdiğim zaman güvenlik sorusu çıkıo napmam lazım*..*
facebook adresimi açamıyorum onay kodu almak istiyorum

Facebook şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yaparken kullandığınız e-posta adresini girin ve güvenlik kontrolünü doldurun. Şifrenizi sıfırlamanız için, e-posta ile verdiğiniz e-posta adresinize bir bağlantı gönderecekler. Spam/Gereksizler klasörünü de kontrol edin.

Bunun için lütfen tıklayınız >
Şifreyi Yenile | Facebook
Cevap
Misafir20:48, 1 Ağustos 2010 
ben facebook dogrulama kodunu unttum lütfen yardımcı olun
Cevap
Daisy-BT00:10, 2 Ağustos 2010 
ben facebook dogrulama kodunu unttum lütfen yardımcı olun

Facebook şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yaparken kullandığınız e-posta adresini girin ve güvenlik kontrolünü doldurun. Şifrenizi sıfırlamanız için, e-posta ile verdiğiniz e-posta adresinize bir bağlantı gönderecekler. Spam/Gereksizler klasörünü de kontrol edin.

Cevap
Misafir00:04, 4 Ağustos 2010 
onaylama kodunu bekledim gelmedi ...onaylama kodunu istiyorum....
Cevap
Unregistered23:18, 4 Ağustos 2010 
seda.... onay kodum gelmiyor lütffen yardım edin.....
Cevap
Daisy-BT13:34, 7 Ağustos 2010 
onaylama kodunu bekledim gelmedi ...onaylama kodunu istiyorum....
Unregistered adlı kullanıcıdan alıntı:
seda.... onay kodum gelmiyor lütffen yardım edin.....

Cevap
zeynep nur14:44, 7 Ağustos 2010 
facebook girişi yaptım emaili onaylayı gelen kutusunu açamadığım için kayıt sonlandırılamıyor
Cevap
Daisy-BT14:51, 7 Ağustos 2010 
zeynep nur adlı kullanıcıdan alıntı:
facebook girişi yaptım emaili onaylayı gelen kutusunu açamadığım için kayıt sonlandırılamıyor

Facebook'a giremiyor musunuz? Facebook şifrenizi mi unuttunuz? Giriş yaparken kullandığınız e-posta adresini girin ve güvenlik kontrolünü doldurun. Şifrenizi sıfırlamanız için, e-posta ile verdiğiniz e-posta adresinize bir bağlantı gönderecekler. Spam/Gereksizler klasörünü de kontrol edin.

Cevap
Misafir08:43, 9 Ağustos 2010 
7 günlük son kullanma tarihi geçen onay kodu yerine başka kod almak gerekiyomuş. ama hep aynı kodu yolluyo. zaten 5 tane hakkımız var kendileri tüketiyo...
Cevap
İlk...15232425 262735...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama