Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.791 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar eğer oyuna yeni başladıysanız sturner kesin sonra 100.000 c yapın hamadde görevleri yapın nostramo alın kutu toplayın 10.000 u yapın leonav alın leanov la x3 ve x4 de devo sibo kesin 200 görevini yapın vegaya uriniz yatmesse görevden sonra basın crediyle en az 8.500.000 c basın venga yla tallon ve lokum kesin lf 3 leri fulleyin sonra istila speceball capture the beacon vb. oyunlarda kasılın goli alın irisleri fulleyin bu arada irise 100.000.000 aşağı basmayın üzülürsünüz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Agalar istilaya girin gece 12de vegaya 10-11 mil basın.Sonra döşeyin içini bi güzel.ohh Msn Grin daha ne isteyesiniz kasılmanız için bi vega işte ben böle yaptım.Şuan vegam var.(NOT=istilada 13-15 mil arası kasın ki içini döşemek için bi miktar paranız olsun..)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence direk bi 330.000 uri git goli al ful lf3 yap geri kalan uri ilede full kalkan yap 10.000 darbe puanı olanıyla geriye kalan uriylede iris al ve seviyeni büyüt ki başka haritalara geçebilirsiniz...
efe_baba - avatarı
efe_baba
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #14
efe_baba - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 5 lvlm leoyum tr3 teyim gelin kasılak gelin vs atak gelin baskın yapak gelin x5e gidek sibelonit kesek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hiç deymez 330 000 uri almağa ben denemem öle bişey..Paraya yazık.Daha Kolayı var istilayı beqleyiceksin.Sonra kazandıgın paralarla açık artırımdan bişeler alırsın....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben söyleyeyim phoyla falan kutu toplamanızın çoğu boşa gider. Gelen cephane geminin max cephanesinden çoksa bi işe yaramaz. Phoyla kutu toplamanın en iyi yolu kong. 1'e cephane arttırıcı koyun (BUNU ALIŞVERİŞTE 1 C'YE BİLE ALABİLİRSİNİZ) böylece cephaneye para ödemenize gerek kalmaz Msn Happy

ALMANYA SERVERİNDEN cimbomeren İYİ OYUNLAR DİLER
kinqDarkORBİT - avatarı
kinqDarkORBİT
Ziyaretçi
12 Haziran 2011       Mesaj #17
kinqDarkORBİT - avatarı
Ziyaretçi
NPC KESİYORSAN İLK ÖNCE ONUN ETRAFINDA DÖN SENİ VURUYORSA BÜYÜK İHTİMAL SANA MISS OLUP SENDEN HİÇ HASAR GİTMEYECEK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17lwlim goliyim size bi tavsiye 10lwl üstü iseniz bi goliye rica edin size kristallon kessin 1kris 200c grupta tek keserseniz 409k grup kesseniz 2kişiliiik 10tane kesseniz 2m böle devam edin 5gün sonra 10m 5m sini sabah saat7 gibi vegance ye basın sonra kalana 256k lık kalkandan alın droitlerinize ve jeneratörlere fulleyin kalan parayada full hız alın onuda konfigurasyon 2ye dizin adam dalarsa hızı açın ve ordan kaçın eğer yaratık kesiyorsanız 1. yi açın ve kalkan yapın böyle kasılmaya devam 1haftaya 20m yaparsınız aynen devam Msn Grin 1aya 60m yapsanız 3tane iris alın 10m kasın ve lf3alın sonra geminizi fulleyin 15m kasın ve goliye basın sabah 7gibi hadi kolay gelsin eğer 10lwl altı iseniz tekbaşınıza devo ve sibo kesebiliyorsanız kesin yoksa mordon saiom takılın strauner ve lordakium kesmeyin ezik takılmayın aldığınız madenleri zenginleştirin promerium yapmayın ama promeriumlarınızı kalkan ve jeneratörlere basın böle 1haftaya 12lwl olursunuz 9lwl görevlerini yapmayı unutmayın 2m de ordan gelir flax alırsınız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bakın oyuna yenı başladığınızda liberetörsünüz bunu unutmayın şimdi bakın önce sağlam bir klan bulun tanıdığınızın klanı olursa süper olur bir muttet onlarla takılın 2-3 gun sonra para isteyin sora ihaleden leo alın içine sılahları koyun kormayın ezo olmassınız çünku leonow 2 ktı vuruyor ve dewo kesın biraz daha güçlendıkten sonrada sibo kesıp görev yapın şu an ben öle yaptım ve tr3un enn ıyısıyım ismin jack sparrow biliyosunuzdur saygılarımla iyi oyunlar (unutmayın bır zamanlar bende ezıktım)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bigboyum 1 roketatar 7 mp1 12 256.000 klakan bitane 5.000 kalkan 1 tane en iyi hız jeneratörü 3 extra atlama şeyi rep 1 auto cupu 10.000 uri lik 2 diroid falx 4 taneydide sattım gemi gövdesi 5.000 ek darbe puanı rsb 75 ucb 100 lazer yatırırlar bir goli en az 44.000 vuruyo pvp de tasarımla kapıştım 1pet +1de vengeance 2dk de yatıramadılar gemiyi ama herkes hile yapıyo bir tane söyleyim skylab o lamasaydı bunları alamazdım oyunda ana pencerede skylab you yube uri hilesi yazın tool bugs maker hack