Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.785 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim vericem bot hilesini en az 1 hafta açık tutun kassın o ben walla da böyle böyle toplam 230.000 bin uri yaptım siteyi veriyorum şimdi siz indirin ben anlatacğım..

Sponsorlu Bağlantılar

ID: trabzonlugenç61

PAS: ****************

SEV: tr1 kısaltılmışı. Türkiye ise TR1 GLAVAL AVRUPA 4 İSE GA4

SEV' in anlamı server.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2012       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler urimi istiorsunuz alın size bi şans

Sponsorlu Bağlantılar

Bunu BIG 10776844
şu numaraya gönder: 5685
Lütfen BIG ile 10776844 arasında boşluk bırakmayı unutma!

Sabit hattan kısa mesaj yollamak mümkün değildir.
SİZE Bİ MESAJ GELECEK ONA EVET YAZIN SONRA Bİ MESAJ DAHA GELECEK ONA DARKORBİT ÇARINIZIN ID SİNİ YAZIN SİZE SİTE GELİNCE DİREK SİTEYE GİRİN BEDAVA BOT
NOT:mesajlar sadece ilki 41 kurus dierleri ücretsizdir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben şuan polonya 2 de EIC im 4-2 de (PVP) de kutu topluyorum 4 LF3 vegayyım günde tam tamına n20 bin uri kasıyorum bnce sizde pvp de takılın kutu toplaayın 1 HAFTADA full ersiniz gemiyi
Beyzade - avatarı
Beyzade
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #64
Beyzade - avatarı
Ziyaretçi
ya bunun bi uridium kasma yolu tam olrak yok hiç 3yıl kutu toplayın demeyin Msn Grin takıl kafana göre sadece patlama her türlü karlı çıkarsın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şu bot meslesi varya çoqusu diyor bu çalısıyo felan filan size söylemezdim ama Ibot 4.39 indirin Ama crackli eyer yeni açtıysanız çarı x-1 haritasında görünmez olp avantaj kutu toplama moduna alın EYER BUNLARIN HİÇBİRİNİ yapamıyorsanız BIG yazıp 10829238 ve bi boşluk atarak gemi ismini yazın ve 6662 ye gönderin yemin ediyorum %100 95 uri geliyor ama eyer avantaj zamanında yaparsanız x3 veya x2 katı geliyor

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İmza:

Söylediklerimi Dikkate alm Msn Happy iyi gelir. Siz karlı çıkarsınız =)))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2012       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sialah lar nasıl full yapaçagız ki
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2012       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İnternet kafeye parayı veriyon onlar sana e pin mi veriyo ?? Orayı bir daha anlatırmısın kardeşim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ağustos 2012       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben Ful lf3 Vegayım Ve 2 irisim var Tasarım vega olarak Avengeri kullnıyorum kalkanım 143 bin kadar olyo ben phonix iken kkamafüle alıp pvpde kutu toplıyordum biriktire biriktire hep lf3 aldım kademe kademe ful lf3 oldum şimdi bu duruma geldim 50 bin can ile ful canlı vega kesiyorum yani çok güçlüyüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence 12lvl olupta veganız olursa ve 1k filan vurursanız x8 deki strenuerlerde kasılın ambar genişletici alın pazarda cok ucuz 3000 ambarınız olur 11 tane keserseniz 90 bin c lik hammaddeniz hem diroit kasarsınız biide tp tasarımınız varsa bence lf3 lu olana kadar ayrılmayın süper kasılıyosunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yav Kardeşim Diyosunuzda Ben Bigboy aldım - 1 tane lf3 - 1 tane lf2 -6 tane mp4 var ama mordona 800 anca vuruyom zor kesiliyo keserkende mermim bitiyor mordondan aldıgım para mermiye gidiyo .s.s.s.s