Arama

Darkorbit oyununda kasma yöntemleri nedir? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ağustos 2015 Gösterim: 64.790 Cevap: 99
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2012       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikler arkadaslar yazmıs big yaz bilmemneye gönder onu yaparsanız sizin 6 tl niz gider o mesajı yollayanlara 5 bin uri gelir Sakın yapmayın 2. si Bir arkadasda bigboy olun flax ve 256 binlik kalkan fulleyin kimsesizi yatıramaz demiş TAM ANLAMIYLA SACMALIKK nickim Uzuмαкι•ηαяuтσ tr6 dayım isterseniz bakın profile Golim 4 irisim 14 argem 15 tne lf3 üm 10 tane 10 bin urilik kalkanım var ve günde 10 kere ölüyom kimse sizi kesemez falan deil adam 300 k vuruyo gelinde kesilmeyin o adama görem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Tr3 teyim MMO yum elitim bigboyum 11 im 12 olcam şimdi yeni başlayanlar 1 1 de streuner kesın 3 levele kadar sonra 1 2 ye gidip lordakıa kesin 5 lvl olduğunuzda iyi bir gemı filan alın cepane lazer vb.böle 1 3 14 te kasılın ilk 8 levele kadar 1 3 14 t e kasılın sonrasında 1 4 teki en sağ orta portta girilme yeri acılıcak 10 level olun arkadaşlar ordan 4 1 e gelceksınız ordanda ortadakı porta gidin sonra pvp 4 4 e gelceksiniz ordan en soldakı porta gidin 10 levelden düşüksenız giremessınız orda 10 üstü için sibelonit lordakıumlar var sonra 1 5 in alt orta portuna girmeyın orda en güçlü canavarlar bulunur çarınız sağlamsa girin sonrA EN ALT SOL PORT 1 7 DİR KRİSTALLON ve kristallinler ve bosları bulunur saol üst port ise 1 6 dır cubikon lcy krısler ve protegitler vardır cubıkonu vega 3 goli 2 saglam çarlar tek kişi yatırabılır iyi oyunlar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en hızlı kiredi kasma yöntemini anlatıyorum leo alırsanız daha hızlı yaarsınız en iyi leoda oluyo 2 saat 10m kasarsınız anlatıyorum ilk önce 5 tane flax alıp 6lvle kadar kasıyoruz 6 lvl olunca onnları ssatıyoruz 10m para geliyo flaxların hepsini satınca fiyatları normal fiyat oluyo gene 100.000 krediden başlıyo alım en fazla 5 tane alın 6.yı alırsanız zarar edersiniz 6lvl lik 5 flax ı satınca 10.000.000 kredi geliyo yeniden 5 flax almak için 3.100.000 kredi gerekiyo yani size kalan 6.900.000 kredi böyle yaptıpca en geç 2 haftaya goli bile olursunuz tabi oynarsanız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Kasım 2012       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak credi de uride oluyo ama bunla sadece arkadaşlarını veya başka birilerinii kandıra bilirsin.Crediyi mavi yap sonra öğeyi denetle altta credin le urin yazcak onları değiştir istediğini koy.Yes pliss Msn Grin
bentien2003 - avatarı
bentien2003
Ziyaretçi
10 Kasım 2012       Mesaj #75
bentien2003 - avatarı
Ziyaretçi
Darkorbite droit kasma icin dusmanlarinizi oldurun. Bende 4droit var 5level falan2gunde,1level geciyom ama hic uridum almadim kink oynuyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kredi kasmanın en kolay yolu flax kasıp satmaktır cok süper credi kasarsınız ve açık attırmadan fullersiniz geminizi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Allah aşkına nasıl cok güçlüsün ya ben x4 ile 70 ile 80 k arası vuruyorum tek yersin 24 lf4 hepsi 16 lwl 10 iris levelleri 16 full havoc ve iskandınavyada oynuyoruım nickim kenshin 190 lle 180 arasındayım vs dersende her türlü gelirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Git flax al 6. Level yap sat sonra böyle yaparak,
ful flax yapmaya devam çalış sonra flax karı sat ve parayı lf 3 e irise falan bas
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Be im gemi seri bütün goller ful iris konfirme 1 irisler kirmizi full lf4 gemi full lf 4 hep kalkan fullekstra cpu pet 13 lvl

Konfi 2 full hız iris mavi full lf 3.Gemide full lf3 valla ben century Falcon kesiyom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2012       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SİZE İSKANDONAVYA SERVERİNİ ÖNERİYORUM
bigboy almak hatadır..
oyunda stereuner keserek nostromo alın.
silahlarinizi full mp1 dizin
3lü roket atma alın.
3 flax diroıt alın.;
1 ay böyle kasın. (daha çok mordon , ve devolarıum kesın)