Arama

Karaciğerde leke ne demektir, neden olur, nasıl tedavi edilir?

Güncelleme: 24 Ekim 2014 Gösterim: 33.400 Cevap: 6
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Nisan 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrh kızmın ayaklarında ciyer renginde izler çıktı doktora getirdim dediler kara ciyerinde leke var şuan hastanede yatıyo bunu kansere dönmesinden korkuyorum bana yardımcı olurmusun tşk
Sponsorlu Bağlantılar
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
27 Nisan 2010       Mesaj #2
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
deride çıkan bazı lekelere "karaciğer lekesi" derler.
karaciğerde leke falan, duyulan birşey değil.
Sponsorlu Bağlantılar

kızınıza (Allah size bağışlasın) karaciğer yetersizliği, karaciğer iltihabı olabilir.

karaciğer, kendisini en çabuk onaran hücremizdir.
Allah muhafaza, kanseri düşünmenin sırası değil.

doktor kontrolunda, karaciğerleri tamir edilecek İnş.

Acil şifalar.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

karacigerde lekelenme ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

33 yasindayim doktor karacigerimde leke oldugunu ve kolestrolumun yuksek oldugunu soyledi ne yapabilirim tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
karaciğerde lekenin anlamı nedir tahlillerde karaciğerde leke görüldü bunun anlamı nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2000 yılından buyana hepatit b taşıyıcısıyım.düzenli olarak doktora gitmedim fakat elimden geldiğince dikkat etmeye çalıştım.Alkol-sigara vs kullanmıyorum.hepatitten sonra 2 doğum yaptım.41 yaşındayım.1 hafta önce şiddetli baş ağrısı ve halsizlik (tansiyonum 10.6-7 gibi)vs şikayetlerim üzerine acile gittim.Yolda yürüyemez duruma geldim.Doktor dahiliyeye yönlendirdi fakat dahiliyede karaciğerde leke ye paralel dalak şişmesi baskısı gibi birşeyler söyledi.Kan alacaklar tahlil yapılacak tekrar.Sizce sorunum çokmu ciddi.Şimdiden teşekkürler...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sitenizi biraz evvel keşfettim ve bir konuda bilginize başvurmak istedim.yaklaşık2sene evvel bir sağlık problemi için tomografiye girdim ve tesadüfen karaciğerimde kist olduğunu öğrendim ama tomografi sonuçlarını göstermek için gittiğim doktora bu konuda danışmaya gittiğimde bana bir bilgi vermedi.ne yapmam gerekiyor.hangi branştaki doktora başvurmam gerekiyor bilmiyorum.vücudumda şu an platin var kistin büyüyüp büyümediğini nasıl öğrenebilirim.laporoskopik yöntemler devlet hastanelerinde kullanılıyormu bu konuda fikrinizi belirtirseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2014       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teyzem hamile ve karaciğerinde leke olduğunu söylemişler gel çocuğu alalım demişler oysa 3 haftası kalmışşş
ne yapılabilirr bu ne demek???