PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > E-posta kodu nasıl alınır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
sığınak21:48, 8 Mayıs 2010 
e posta kodu almak istiyorum
En iyi cevap CeLebRindaL tarafından gönderildi

Posta kodu
Vikipedi, özgür ansiklopedi

POSTA KODU BULUNDUGUNUZ İLİN DODU DEMEK TİR

Posta kodu, standart posta gönderilerinin ayrımının makine ile yapılmasını sağlamak üzere, posta gönderilerinin üzerine, alıcı adresiyle birlikte varış yerinin önüne, göndericiler tarafından yazılan rakam ya da rakam-harf karışımından oluşan işaretlerdir.
Posta kodu adresin bir parçasıdır. Dünya ülkelerinde, çeşitli tipte, genellikle değişik sayıda rakam, ya da harf rakam karışımından oluşan posta

kodları kullanılmaktadır.
Türkiye'de uygulamaya konulan posta kodları 5 rakamdan oluşmaktadır. Akılda kalmasını sağlamak bakımından ilk iki rakam il plaka kodu, son üç rakam ise o il sınırları içindeki dağıtım grubu ya da birimini göstermektedir.

İLERİN POSTA KODLARI ÖRNEK MARDİN' İN POSTA KODU 47100 ' DUR

Benzer Konular:
Cevap
Misafir21:29, 15 Şubat 2011 
ya ben posta kodunun ne demk olduğunu bilmiyorum internettende çıkmıyor
Cevap
misafir17:01, 19 Nisan 2011 
e posta kodu ne bilmiyorumda
Cevap
Misafir14:52, 14 Mayıs 2011 
ben de bulamıyorum
Cevap
Misafir23:03, 25 Ekim 2011 
E POSTA ADRESİ NASIL ALIRIM
Cevap
Misafir20:28, 8 Aralık 2011 
ben e posta kodunu bilmiyorum söylermisin
Cevap
Misafir12:26, 17 Aralık 2011 
ben kendime yeni bir eposta sifresi istiyom acamıyom çünkü bilmiyom ne oldunu açıklarmısın
Cevap
CeLebRindaL14:19, 17 Aralık 2011 
Posta kodu
Vikipedi, özgür ansiklopedi

POSTA KODU BULUNDUGUNUZ İLİN DODU DEMEK TİR

Posta kodu, standart posta gönderilerinin ayrımının makine ile yapılmasını sağlamak üzere, posta gönderilerinin üzerine, alıcı adresiyle birlikte varış yerinin önüne, göndericiler tarafından yazılan rakam ya da rakam-harf karışımından oluşan işaretlerdir.
Posta kodu adresin bir parçasıdır. Dünya ülkelerinde, çeşitli tipte, genellikle değişik sayıda rakam, ya da harf rakam karışımından oluşan posta

kodları kullanılmaktadır.
Türkiye'de uygulamaya konulan posta kodları 5 rakamdan oluşmaktadır. Akılda kalmasını sağlamak bakımından ilk iki rakam il plaka kodu, son üç rakam ise o il sınırları içindeki dağıtım grubu ya da birimini göstermektedir.

İLERİN POSTA KODLARI ÖRNEK MARDİN' İN POSTA KODU 47100 ' DUR

Cevap
TnGerial21:23, 17 Aralık 2011 
Msn (E-posta) Almak için ; https://signup.live.com/signup.aspx?...ollrs=12&lic=1 Ziyaret ediniz.
Cevap
Misafir15:30, 18 Aralık 2011 
internete e posta aç yaz tıkla.sonra gerekli bilgileri orada doldurman gerekiyor.eğer sen izmirde yaşıyorsan posta kodu yerine 35610 yaz sonra e postan ve şifren oluyor
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama