Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Kaza sonucu oluşan şişlik ve morluklar nasıl tedavi edilir?

Gösterim: 20912 | Cevap: 8
  • kafadaki sislik nasil iner
  • sislik nasil iner
  • sislik tedavisi
Misafir
Cevaplanmış   |    14 Ağustos 2010 00:08   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Kaza sonucu oluşan şişlik ve morluklar nasıl tedavi edilir?

selamun aleykum.3 gun once iş kazası gecirdim.elimde herhangi kırık ve catlak olmadıgı solendi doktor trafından. ama elim davul gibi şiş. ve yer yer coğunlukla morluklar var
elimin şişinin inmesi için ne yapabilirim
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selamun aleykum.3 gun once iş kazası gecirdim.elimde herhangi kırık ve catlak olmadıgı solendi doktor trafından. ama elim davul gibi şiş. ve yer yer coğunlukla morluklar var

Geçmiş olsun. Kırık veya çıkık olmasa da şikayetlerinizi doktor önerisi yönünde tedavi edin. Morarmanın sebebi deri altında ve kas içerisinde oluşan zararsız kılcal damar yırtılmalarıdır. Orada biriken kan morluk ve damarların onarımı için salgılanan seröz sıvı şişlik (ödem) yapar. Bazı merhem ya da karışımlar ve şişlikler yeniyse buz tedavisi uygulanabilir.

Daisy-BT
14 Ağustos 2010 00:43   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Geçmiş olsun. Kırık veya çıkık olmasa da şikayetlerinizi doktor önerisi yönünde tedavi edin. Morarmanın sebebi deri altında ve kas içerisinde oluşan zararsız kılcal damar yırtılmalarıdır. Orada biriken kan morluk ve damarların onarımı için salgılanan seröz sıvı şişlik (ödem) yapar. Bazı merhem ya da karışımlar ve şişlikler yeniyse buz tedavisi uygulanabilir.
Misafir
12 Mart 2011 20:33   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

Çarpmadan sonra oluşan şişlik için ne yapılabilir?

bugün bir kaza yaptık ben ön cama çarptım kafamı kanama yok ama şişlik var ne yapmalıyım buz koysam daha kötü olurmu ?
Daisy-BT
12 Mart 2011 20:47   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

bugün bir kaza yaptık ben ön cama çarptım kafamı kanama yok ama şişlik var ne yapmalıyım buz koysam daha kötü olurmu ?

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Misafir
10 Şubat 2014 15:53   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Oğlum sağlanırken salıncaktan düştü ve kaşı şişti inmesi için ne yapabilirim (
buz tuttum inmedi)
Misafir
10 Aralık 2014 18:10   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
elimin üstüne düştüm elim şişti evde tedavisi nedir
Misafir
16 Ocak 2015 17:51   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Bilen varsa banada söylesin oğlum okulda düşmüş kası şiş
Misafir
13 Nisan 2015 03:45   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Kavga sonucu kol dirsekte şişlik oluştu kırık değil çünkü kolumu rahat hareket ettiriyorum nasıl sisligi indirebilir im
Misafir
13 Nisan 2015 18:20   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Merhaba ben futbol oynarken topa vururken benim ayak baş parmağıma çok sert şekilde vurdular. kırık çıkık yok . baş parmağım ezilmiş ve morluklar olup şişmişti. doktor krem verdi kullandım 3 4 hafta şişlik ve morluk yok oldu ama orta derece darbelerde yeniden ağrıyor ne yapmalıyım
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Kaza sonucu oluşan şişlik ve morluklar nasıl tedavi edilir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • kafadaki sislik nasil iner
  • sislik nasil iner
  • sislik tedavisi
Sakatlanma sonrası oluşan ayak morlukları nasıl tedavi edilir?
Gönderen: hasta kürşat Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 6 Kasım 2012 15:46
Cevap: 11
Son Mesaj: 29 Nisan 2012 15:33
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Mayıs 2011 15:34
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Mart 2011 19:23
Cevap: 2
Son Mesaj: 12 Mart 2010 18:42
Sayfa 0.350 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu