Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnternette video veya film donma sorunu yaşanmadan nasıl izlenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda MisafireLLa tarafından 18 Ağustos 2010 (00:21) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
50535 kez görüntülenmiş, 17 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Mart 2013 (20:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.22  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Ağustos 2010, 00:21

#1 (link)
MisafireLLa
Ziyaretçi
MisafireLLa - avatarı
donmadan film izlemek istiyorm. Öncedn bi sitede bişey bulmştum ama format atıldıktan snra gitti. başlatta "ara " yerine bişey yazıp, 20 olan sayı değerini 0 a indiriyodk. ama unuttum
bunu bilen yada başka bir önerisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim.
Rapor Et
Reklam
Eski 20 Ağustos 2010, 16:05

bhjhgjh

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cevap verebilecek olan yok mu ?
Rapor Et
Eski 20 Ağustos 2010, 19:00

#3 (link)
elif_irem
Ziyaretçi
elif_irem - avatarı
biraz bekleyince yanında hafif renkli bir çizgi dolcak o 2.çizgi tamamen dolunca takılmadadan izlersin
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2010, 18:12

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
calıştır>>gpedit.msc>>yonetim şablonalrı>>ağ>>QoS paket zamanlayıcısı>>ayrılabilir bant genişliğini sıfırlaya tıkla ac etkin de sonra ordaki değeri 0 yap...

Kolay gelsin...
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2010, 21:08

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
video yu donmadan izleyebilecek bir program ismi bilen varsa yorumda yazan olursa teşekkürler
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2010, 16:20

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
JAVA YI YÜKLE
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2011, 03:27

Donmadan Fılm İzleme

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
İlk Önce Javayı Yukle DAha sonra Fılmlerını Mozııllandan ızlmeye bak ve en sonunda Vereceqım proqramı ındır yukle ve pc reset at gır doya doya ızle fılmını Divx 2.7 Tmmmı kardesim
Rapor Et
Eski 9 Mart 2011, 15:42

yardım

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
internetteki videolar donuyor ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum
lütfen yarım edin
Rapor Et
Eski 10 Haziran 2011, 22:09

İnternette tv nasıl izlenir

#9 (link)
zabbaz
Ziyaretçi
zabbaz - avatarı
arkadaşlar bilgisayardan kolayca daha doğrusu kanallırın resmi sitelerinden kolayca izlemek için bir program lazım mıs hızlı ve kesintisiz izlemek için hangi program adı bilen var mı?
Rapor Et
Eski 31 Ocak 2012, 11:06

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
zabbaz adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar bilgisayardan kolayca daha doğrusu kanallırın resmi sitelerinden kolayca izlemek için bir program lazım mıs hızlı ve kesintisiz izlemek için hangi program adı bilen var mı?
ya herhangi bi siteye giriyorum mobil olarak videolarin sayfasi acilmasina rgmen izleyemiyorum napmaliyim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.201 saniyede (70.42% PHP - 29.58% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi