Arama

MP4'e video veya film nasıl yüklenir?

Güncelleme: 30 Haziran 2015 Gösterim: 16.786 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mp4'üme video veya film yükleyemiyorum.Ne yaparsam video veya film yükleyebilirim?lütfen yardımcı olun=D
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
7 Haziran 2011       Mesaj #2
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Mp4'üme video veya film yükleyemiyorum.Ne yaparsam video veya film yükleyebilirim?lütfen yardımcı olun=D

Öncelikle mp4 playerinizin desteklediği formatları çok iyi öğrenmeniz gerekiyor .
daha sonra bu formatlara uygun converter' i sisteminize kurmalısınız burada dikkat edilecek en önemli husus conventer in cihazınızın çözünürlük picsellerine uygun olması genelde cihazlarla verilen cd lerde bu converterler mevcuttur.
Sponsorlu Bağlantılar

Video dönüşümü yaparken ayarlar kısmından piksel ayarlarını yaptıktan sonra dosya isminde türkce karekter (i.ü.ş.gibi)kullanmadan bir isim vererek dönüştürün bu şekilde istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz
fakat daha önce dönüştürülmüş bir avi dosyası farklı pikseldeyse dönüştüremeyebilirsiniz önce formatını değiştirip tekrar kendi picseline uygun dönüşüm yapabilirsiniz.

Kaynak
Sen sadece aynasin...
mevlüde gül - avatarı
mevlüde gül
Ziyaretçi
14 Aralık 2013       Mesaj #3
mevlüde gül - avatarı
Ziyaretçi
mp4e nasıl filim yüklerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle mp4 playerinizin desteklediği formatları çok iyi öğrenmeniz gerekiyor .
daha sonra bu formatlara uygun converter' i sisteminize kurmalısınız burada dikkat edilecek en önemli husus conventer in cihazınızın çözünürlük picsellerine uygun olması genelde cihazlarla verilen cd lerde bu converterler mevcuttur.

Video dönüşümü yaparken ayarlar kısmından piksel ayarlarını yaptıktan sonra dosya isminde türkce karekter (i.ü.ş.gibi)kullanmadan bir isim vererek dönüştürün bu şekilde istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz
fakat daha önce dönüştürülmüş bir avi dosyası farklı pikseldeyse dönüştüremeyebilirsiniz

önce formatını değiştirip tekrar kendi picseline uygun dönüşüm yapabilirsiniz.

merhaba.ben bunu okudu ama bi wey anlamadim yaaaaaaaaaaaaaaa Msn Sad((((
onur kolçak - avatarı
onur kolçak
Ziyaretçi
30 Haziran 2015       Mesaj #5
onur kolçak - avatarı
Ziyaretçi
kardeşin demek istediği videoları mp 4 yani müzik şeklinde yüklüyor bende de olmuyor ve bu mp 4'ün hangi şekilde kabul ettiğini bulup programla düzeltmen lazım Msn Grin