Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Klavyede ses açma kapatma tuşları çalışmıyor, sebebi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda efsane38trtc tarafından 24 Ağustos 2010 (11:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
36929 kez görüntülenmiş, 16 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Ağustos 2014 (13:58) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 24 Ağustos 2010, 11:48

#1 (link)
efsane38trtc
Ziyaretçi
efsane38trtc - avatarı
Merhaba Arkadaşlar;

Geçen USB Klavye Aldım İlk Taktığımda Herşey Düzgün Çalışıyordu.2 Hafta Geçti Ve F1-F2'Nin Üzerinde Bulunan Ses Açma Kapatma Kısayol Tuşları'nın Çalışmadığını Farkettim.

Bu Tuşları Tekrar Nasıl Aktif Edebilirim.??

Şimdiden Teşekkür Ederim.
Son Düzenleyen ener; 24 Ağustos 2010 @ 11:56. Sebep: Klavyede ses açma kapatma tuşları çalışmıyor sebebi nedir?
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Aralık 2010, 13:13

ainen

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynı sorun bendede var lütfen biri yardım etsin
Rapor Et
Eski 14 Mart 2011, 12:08

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Buyrun arkadaşlar çözüm : Windows 7 çalıştırılan bir bilgisayarda bazı işlev tuşları veya klavye kısayolla

yaramaz1908
Rapor Et
Eski 4 Nisan 2011, 20:39

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Çözümü basit.
Başlat > Çalıştır > services.msc

Açılan hizmetlerden İnsan Arabirim Aygıt Hizmeti (Human Interface Device Access)'ne sağ tıklayıp Start diyin. Sonra yine sağ tıklayıp Başlangıç Tipi olarak Otomatik'i seçin.

Kolay gelsin
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2011, 20:45

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
OLMUYO
Rapor Et
Eski 3 Haziran 2011, 16:32

teşekkür

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hocam cok tesekkür ederim cok makbule geçti Allah razı olsun

Çözümü basit.
Başlat > Çalıştır > services.msc

Açılan hizmetlerden İnsan Arabirim Aygıt Hizmeti (Human Interface Device Access)'ne sağ tıklayıp Start diyin. Sonra yine sağ tıklayıp Başlangıç Tipi olarak Otomatik'i seçin.

Kaynak: Klavyede ses açma kapatma tuşları çalışmıyor, sebebi nedir?
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2011, 16:34

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bendede aynı sorun var kontrol edemiyorum klavyeden ana sesi açık kapıyorum ama sesle ilgili sadece cızırtı geliyor ana ses yerine dalga denilen yerden ses açıp kapıyorum oda klavyeden olmuyor yardım edin lütfen
Rapor Et
Eski 29 Mart 2012, 23:17

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar windows 7 için söylüyorum... baslat>çalıştır>services.msc>hizmetler>standart>İnsan Arabirim Aygıtı Erişimi. oraya gelip tıklıyorz otomatik ypyrz snra baslat diyoruz çalışıyor bu kadar... bundanda daha açıklayıcı olmaz yanii
Rapor Et
Eski 11 Nisan 2012, 13:25

Cvp: Klavyede ses açma kapatma tuşları çalışmıyor, sebebi nedir?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
çalıştır yazan yere hizmetler yazmanızda yeterli olacaktır sonrada sağ tıklayıp başat diyin
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2012, 20:06

Cvp: Klavyede ses açma kapatma tuşları çalışmıyor, sebebi nedir?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
# tuşu orgda hangi tuşşş lüfen yardım edinnn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (66.08% PHP - 33.92% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:25
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi