Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Pdf dosyaları açılmıyor, sorunu nasıl çözerim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
princeglide05:26, 1 Ekim 2010 
Sevgili arkadaşlar,
Ne yaptıysam ne ettiysem pdf dosyalarını açamadım. Bilgisayarıma indirdiğim pdf dosyalarını adobe acrobat reader kurulu olmasına rağmen açamıyorum. Bilgisayarımdaki adobe ile ne var ne yoksa silip yeniden yüklüyorum ama sonuç yine aynı. Ne yapmam gerekiyor? Bu hatanın sebebi nedir? Nasıl çözebilirim? Lütfen yardım...
En iyi cevap HandSome tarafından gönderildi

Acrobat reader ı açınız,dosya menüsünden aç seçeneğini tıkla istediğin dosyayı seç..Açılmazsa Program güncel değildir veya Muhtemelen antivirüs programı virüs bulmuştur bundan dolayı Acrobat readerı engelliyordur.
Cevap
HandSome10:29, 1 Ekim 2010 
Acrobat reader ı açınız,dosya menüsünden aç seçeneğini tıkla istediğin dosyayı seç..Açılmazsa Program güncel değildir veya Muhtemelen antivirüs programı virüs bulmuştur bundan dolayı Acrobat readerı engelliyordur.
Cevap
Misafir13:40, 16 Şubat 2012 
gelen e maillerden pdf leri bilgisayarıma indiremiyorum
Cevap
Misafir21:29, 31 Ekim 2012 
peki baska nasıl bir yolla dosyayı acabilirim?
Cevap
Misafir18:53, 12 Kasım 2012 
yah ben interneten oyun filen indiriyorum adobe reader ama bu açmıyo neden biliyomusun
Cevap
Misafir22:08, 28 Şubat 2013 
benimde geç yükleniyor ya
Cevap
MİSAFİR17:17, 27 Temmuz 2014 
ben bilgisayarımda oyuna googleye hiçbir şeye giremiyorum üzerlerine tıkladığımda desteklenmeyen türde bir doya ya da bozulmuş geliyor ne yaptıysam çözemedim lütfen yardım edin acilen...
Cevap
k%u00FCbra16:00, 26 Ağustos 2014 
pdf formatındaki dosyayı açtığımda ''desteklenmeyen bir türde ya da dosya bozulmuş'' diyor ne yapmalıyım
Cevap
Tryndamere18:29, 2 Ocak 2015 
Bende de aynı şey oluyor ya nasıl çözeceğiz bu durumu anlamadım gitti
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları