Arama

Evde muhabbet kuşu nasıl beslenir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Haziran 2015 Gösterim: 39.624 Cevap: 58
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2014       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimki. Orta boylu nasıl besleyeceggmi tam bilemedim ele gelmez kaçar hep ve insanlardan cook korkuyorum :-(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2014       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar benim muhhabbetim vardı. Ças mavi 4yaşında maşallah çok öte konuşur hani oyuncu güvercin olurya aynı öyle bide anneniz babanız kuşu sevmezse bizim eve gelin koşa koşa kuş alırlar bu 13kuşum sorularını bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2014       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=Misafir;2229514]yavru kuşum uçamıyor ne yapmalıyım.Bana yardım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2014       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Onu alip kusculara git orada sesine ses verdigi bir es al o zaman konusmasi ve hareketlenmesi artar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2015       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhabet kuşun senden çekiniyo onun için ben onun için bir ayynz felan koy veya nonunla sürekli konu ona internetten kuş sesleri aç alışır merak ettme
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2015       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yanına ayna koy onunla yalnız kal ve konuş güvenini kazan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2015       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar muhabbet kuşları 6 yıl yaşıyo genellikle çok yem verirseniz ölüyo bide hergün suyunu vermelisiniz yoksa ölür ben bugün aldım çok tatlıydı şuan yemini yiyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2015       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 6 senedir muhabbet kuşu besliyorum ve kuşum hala yaşıyo. Kuşu alıştırmak evet biraz uzun sürebiliyo mesela benimkinin bana alışması 5-6 ay falan sürdü ama suan kafesi açar açmaz sırtıma konuyo sürekli üstümde dolasıyo suyumdan içiyo. eğer siz de güvenini kazanır ve ona sevgiyle yaklaşırsanız sizin kuşunuz da boyle olur bence kuşlar sevgiyi ve ya nefreti hissdeiyolar bu yuzden onlara ne hissettirdiğiniz cok onemli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2015       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende bugün aldım daha evvel hic kuşum olmadı ama elime alamiyom çünkü kaçıyor bende onu üzmek istemiyorum. Ha birde yemini suyunu ne kadar zamanla degistirecegim bilgi kendir iseniz sevinirim