Arama

Öğretmenime aşık oldum, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Haziran 2015 Gösterim: 7.819 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım ve 23 yaşındaki öğretmenime aşık oldum okuldan ayrılıcak napıcamı bilemiyorum sizce göğretmen öğrencisine sevgili gözüyle bakarmı ve aramızda bişeyler olabilirmi napmalıyım?
EN İYİ CEVABI SaKLI verdi
Öğretmenine aşık olan ilk kişi siz değilsiniz. Henüz çok gençsiniz yanlış kararlar vermemeye dikkat edin. Zira böyle bir yakınlaşma şu an için hem aileniz hemde toplum tarafından yanlış anlaşılmalara neden olabilir, öğretmeniniz şu anda size eğitim veren kişi pozisyonundadır bu durum mevcut iken böyle bir söylenti bile öğretmeninizin zor durumda kalmasına sebebiyet verebilir.
Tabiki insani olarak şu anda öğretmeniniz olan kişi ile ilerleyen senelerde böyle bir birlikteliğin önünde bir engel yok. Öğretmeniniz başka bir yere tayin olduğunda ve sizde reşit yaşa geldiğinizde hislerinizde bir değişiklik olmassa ona ulaşarak duygularınızı dile getirebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Ancak tekrar söyleyeyim aynı eğitim kurumunda siz henüz reşit değilken böyle bir yakınlaşma sizi ve öğretmeninizi zor durumda bırakabilir.
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
6 Haziran 2012       Mesaj #2
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öğretmenine aşık olan ilk kişi siz değilsiniz. Henüz çok gençsiniz yanlış kararlar vermemeye dikkat edin. Zira böyle bir yakınlaşma şu an için hem aileniz hemde toplum tarafından yanlış anlaşılmalara neden olabilir, öğretmeniniz şu anda size eğitim veren kişi pozisyonundadır bu durum mevcut iken böyle bir söylenti bile öğretmeninizin zor durumda kalmasına sebebiyet verebilir.
Tabiki insani olarak şu anda öğretmeniniz olan kişi ile ilerleyen senelerde böyle bir birlikteliğin önünde bir engel yok. Öğretmeniniz başka bir yere tayin olduğunda ve sizde reşit yaşa geldiğinizde hislerinizde bir değişiklik olmassa ona ulaşarak duygularınızı dile getirebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Ancak tekrar söyleyeyim aynı eğitim kurumunda siz henüz reşit değilken böyle bir yakınlaşma sizi ve öğretmeninizi zor durumda bırakabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
..
~Rümeysa~ - avatarı
~Rümeysa~
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #3
~Rümeysa~ - avatarı
Ziyaretçi
Bence geçici bi şey fazla takılma derim ben...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Intersect - avatarı
Intersect
VIP VIP Üye
3 Eylül 2013       Mesaj #4
Intersect - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
~Rümeysa~ adlı kullanıcıdan alıntı

Bence geçici bi şey fazla takılma derim ben...

Rümeysa arkadaşımıza katılıyorum fazla takılma geçip gidecek bir gün. Önünüzde daha uzun bir yaşam var kimler gelip gidecek. Msn Happy
Yok bir şey iyiyim. Sadece ölü olmayı tercih ederdim.
sevgi bu - avatarı
sevgi bu
Ziyaretçi
5 Kasım 2014       Mesaj #5
sevgi bu - avatarı
Ziyaretçi
Bence rumeysa hem hakli olabilir hemde haksiz cunku sevginin onune gecemezsin sevebilir gonul bu
sevural - avatarı
sevural
Ziyaretçi
10 Haziran 2015       Mesaj #6
sevural - avatarı
Ziyaretçi
her öğrencinin başına gelen birşey. büyüyünce geçer