PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir19:35, 6 Kasım 2010 
çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu
pki bunlar ne zamn yapılmaktaydı ve hangi yakın zamn da bırakıldı. nasıl yapılır.vb. olması gerekmekte
Benzer Konular:
Etiketler:
  • akdeniz bolgesi el sanatlari
  • akdeniz bolgesinin el sanatlari
  • bolgelerdeki el sanatlari
Cevap
Misafir22:00, 23 Kasım 2010 
akdeniz bölgesinin el sanatları nelerdir
Cevap
Misafir21:10, 15 Aralık 2010 
akdeniz bölgesinin el sanatları nelerdir?
Cevap
Misafir18:14, 31 Ekim 2011 
Adana yöresine ait el sanatları hakkında bilgi verirmisiniz.?
Cevap
Misafir18:52, 7 Ocak 2012 
Akdeniz bölgesindeki el sanatları, Akdeniz bölgesi el sanatları, Akdeniz bölgesine özgü el sanatları

Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

Akdeniz bölgesinde ayrıyeten Halı ve kilim dokumacılığı, deri işlemesi gibi el sanatları vardır.
Cevap
angel_melek21:33, 17 Ocak 2012 
akdeniz bölgesinde yaygın olan yerel el sanatlarını araştırınız!!! Lütfen bana yardım edin acil bir araştırma ödevi her siteye girdim ama soruma cewap bulamadım hadi bana hardım edin
Cevap
Misafir15:29, 19 Nisan 2012 
Akdeniz bölgesindeki el sanatları, Akdeniz bölgesi el sanatları, Akdeniz bölgesine özgü el sanatları

Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

Akdeniz bölgesinde ayrıyeten Halı ve kilim dokumacılığı, deri işlemesi gibi el sanatları vardır.

--------------------------------------------------------------------------------

Kaynak: Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz?
Cevap
Misafir06:38, 10 Mayıs 2012 
kilimcilik , bkırcılık,iğne oyacılığı ve benzeri şeyler.
Cevap
Misafir16:34, 12 Kasım 2012 

Kaynak: Akdeniz Bölgesi'nde yapılan el sanatları hakkında bilgi verir misiniz?
Cevap
sade16:54, 12 Kasım 2012 
Akdeniz Bölgesinde var olan el sanatları

eskilerde çarıkçılık, semercilik nalbantçılık, halıcılık, iğne oyacılığı, bakırcılık, demircilik, bıçakçılık, pirinççilik, tahta ve sedef oymacılığı gibi el sanatları mevcuttu ve bunların bazıları daha el sanatı olarak yapılmakta. Bunun yanı sıra altın ve gümüşten yapılan süs eşyaları ve takıları da ünlüdür.

kaynak
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama