Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Okuldan okula nakil nasıl gerçekleşir, şartları nedir?

Gösterim: 9096 | Cevap: 9
  • baska bir okula nakil nasil yapilir
  • bir okuldan baska okula nakil
  • okul nakli nasil olur
1
  • 1 Gönderen NeutralizeR
Misafir
Cevaplanmış   |    23 Aralık 2010 02:49   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Okuldan okula nakil nasıl gerçekleşir, şartları nedir?

ben 9.sınıf öğrencisiyim başka bir okula naklimi nasıl gerçekleştirebilirim ne gibi evraklar lazım adresimde uymuyor
Misafir
1 Ağustos 2011 00:25   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi

Nakill

Ben 11. sınıf öğrencisiyim 12. sınıfı tayinimiz cıktığımız için baska ilde okumak zorundayım nakil yapablrmym yoksa 9. sınıfta girdigim sbs puanı önemlimi yinede
Misafir
8 Ağustos 2011 17:39   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

lise değiştirme

bu sene 9. sınıfa geçtim kaydımı yaptırdıktan sonra pişman oldum başka bir okula gitmek istiyorum yapabileceğim birşey var mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim .
22 Eylül 2011 02:24   |   Mesaj #4   |   
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Ankara/TÜRKİYE

256640
5.325 mesaj
Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Nakil Ve Geçiş Yönergesi
kompetankedi bu mesajı beğendi.
Misafir
8 Ocak 2012 15:01   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
bu okulu hiç begenmedim kadrosuda iyi degil başka okula nakil aldırabilir miyim anadolu ögretmen lisesi benim lisem nakil aldıracagım lisede anadolu öğretmen fakat o okulun puanı benim okulumun puanından yüksek
yasin aydaş
21 Şubat 2012 19:13   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi

nakil ile ilgili bir maruzatımı bildirmek istedım

ben bir veliyim benım çocuğumu imam hatip lisesıne kaydettım ama çocuğum oraya ısınmadı vede arapça derslerınde başarısız oldu ilk dönemde naklimi yap dedı naklini yapmak için 3 okul gezdım ş urfa lisesı orhan gazi lisesı bu iki lisede senın tc numarn sabiha özlekı gösterıyor dedıler sabiha özleke gittım bana uzak olmasına rağmen yeterkı çocuk okusun dedım tam 3 defa gittım çok uğraştım müdür olmaz diyor sene sonunu bekle diyor çocuk hem sınıfta kalacak hemde imam hatipten sovumuş gitmek istemıyor okulada gitmese ilerı tarihte çok üzülecem sizden ricam çocuğumun okumasını istiyorum bana yardımcı olmanızı rica ediyorum tercihimde ş urfa lisesı hocam çünkü orası tek minibüsle gidebilecek hocam bana yardımcı olsanız çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun tel numaram 05449394040
misafir
7 Eylül 2012 16:58   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi

nakil işlemleri

Merhaba arkadaşlar. Ben bu sene ortalamamın yetmemesi sonucu sınıfta kaldım anadolu lisesine gidiyorum ama düz liseye nakil aldırırsam sınıfı geçebiliyorum 11e geçtim yani lise 3e. bu sene düz liseye geçsem seneye tekrar anadolu lisesine dönme imkanım hiç mi yok? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
Misafir
2 Kasım 2012 23:06   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

Bir okuldan diğer okula nasıl kayıt aldırabilirim?

biz şu an farklı bir semtteyiz ama farklı bir semte taşınmayı istiyoruz burdan kayıt alıp oraya kayıtı nasıl yaptırabiliriz ?
Rebelboy
13 Mayıs 2013 19:21   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi

Nakil işlemleri

Öncelikle Selamunaleykum arkadaşlar,
Ben 10.sınıf S.M.L A.t.t bölümü öğrencisiyim,memleketime nakil yaptırmak istiyorum Gitmek istediğim okulun puanı yüksek, Psikolojik rapor alsam Memuriyette sıkıntı yaşar mıyım? Ya da başka bi çözüm önerisi? :-/
Misafir
15 Eylül 2014 12:28   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi

yok

ben 9. sınıfa geçtim ve istemediğim bir okul geldi ve nakilimi yaptırdığım lise beni 6 puan farkla almıyor ve internet üzerinden nakil yollayamıyorum eylülün souna kadar geçerli yardımcı olun ben o okula gitmek istemiyorum !!!!
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Okuldan okula nakil nasıl gerçekleşir, şartları nedir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • baska bir okula nakil nasil yapilir
  • bir okuldan baska okula nakil
  • okul nakli nasil olur
Okuldan atıldım, okula geri dönebilir miyim?
Gönderen: burak_179 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 11 Mart 2015 17:49
Geri emilim nedir, nasıl gerçekleşir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Ekim 2014 19:20
Tozlaşma Nedir? Nasıl Gerçekleşir?
Gönderen: ThinkerBeLL Forum: Botanik
Cevap: 3
Son Mesaj: 16 Kasım 2013 08:47
Çimlenme Nedir? Nasıl Gerçekleşir?