PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Okuldan okula nakil nasıl gerçekleşir, şartları nedir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir02:49, 23 Aralık 2010 
ben 9.sınıf öğrencisiyim başka bir okula naklimi nasıl gerçekleştirebilirim ne gibi evraklar lazım adresimde uymuyor
Benzer Konular:
Etiketler:
  • baska bir okula nakil nasil yapilir
  • bir okuldan baska okula nakil
  • okul nakli nasil olur
Cevap
Misafir00:25, 1 Ağustos 2011 
Ben 11. sınıf öğrencisiyim 12. sınıfı tayinimiz cıktığımız için baska ilde okumak zorundayım nakil yapablrmym yoksa 9. sınıfta girdigim sbs puanı önemlimi yinede
Cevap
Misafir17:39, 8 Ağustos 2011 
bu sene 9. sınıfa geçtim kaydımı yaptırdıktan sonra pişman oldum başka bir okula gitmek istiyorum yapabileceğim birşey var mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim .
Cevap
NeutralizeR02:24, 22 Eylül 2011 
Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Nakil Ve Geçiş Yönergesi
Cevap
Misafir15:01, 8 Ocak 2012 
bu okulu hiç begenmedim kadrosuda iyi degil başka okula nakil aldırabilir miyim anadolu ögretmen lisesi benim lisem nakil aldıracagım lisede anadolu öğretmen fakat o okulun puanı benim okulumun puanından yüksek
Cevap
yasin aydaş19:13, 21 Şubat 2012 
ben bir veliyim benım çocuğumu imam hatip lisesıne kaydettım ama çocuğum oraya ısınmadı vede arapça derslerınde başarısız oldu ilk dönemde naklimi yap dedı naklini yapmak için 3 okul gezdım ş urfa lisesı orhan gazi lisesı bu iki lisede senın tc numarn sabiha özlekı gösterıyor dedıler sabiha özleke gittım bana uzak olmasına rağmen yeterkı çocuk okusun dedım tam 3 defa gittım çok uğraştım müdür olmaz diyor sene sonunu bekle diyor çocuk hem sınıfta kalacak hemde imam hatipten sovumuş gitmek istemıyor okulada gitmese ilerı tarihte çok üzülecem sizden ricam çocuğumun okumasını istiyorum bana yardımcı olmanızı rica ediyorum tercihimde ş urfa lisesı hocam çünkü orası tek minibüsle gidebilecek hocam bana yardımcı olsanız çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun tel numaram 05449394040
Cevap
misafir16:58, 7 Eylül 2012 
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sene ortalamamın yetmemesi sonucu sınıfta kaldım anadolu lisesine gidiyorum ama düz liseye nakil aldırırsam sınıfı geçebiliyorum 11e geçtim yani lise 3e. bu sene düz liseye geçsem seneye tekrar anadolu lisesine dönme imkanım hiç mi yok? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
Cevap
Misafir23:06, 2 Kasım 2012 
biz şu an farklı bir semtteyiz ama farklı bir semte taşınmayı istiyoruz burdan kayıt alıp oraya kayıtı nasıl yaptırabiliriz ?
Cevap
Rebelboy19:21, 13 Mayıs 2013 
Öncelikle Selamunaleykum arkadaşlar,
Ben 10.sınıf S.M.L A.t.t bölümü öğrencisiyim,memleketime nakil yaptırmak istiyorum Gitmek istediğim okulun puanı yüksek, Psikolojik rapor alsam Memuriyette sıkıntı yaşar mıyım? Ya da başka bi çözüm önerisi? :-/
Cevap
Misafir12:28, 15 Eylül 2014 
ben 9. sınıfa geçtim ve istemediğim bir okul geldi ve nakilimi yaptırdığım lise beni 6 puan farkla almıyor ve internet üzerinden nakil yollayamıyorum eylülün souna kadar geçerli yardımcı olun ben o okula gitmek istemiyorum !!!!
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama