Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Okuldan okula nakil nasıl gerçekleşir, şartları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 23 Aralık 2010 (02:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7949 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Eylül 2014 (12:28) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Aralık 2010, 02:49

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 9.sınıf öğrencisiyim başka bir okula naklimi nasıl gerçekleştirebilirim ne gibi evraklar lazım adresimde uymuyor
Etiketler:
  • baska bir okula nakil nasil yapilir
  • bir okuldan baska okula nakil
  • okul nakli nasil olur
  • okul nakli nasil yapilir
  • okuldan okula nakil
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 1 Ağustos 2011, 00:25

Nakill

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben 11. sınıf öğrencisiyim 12. sınıfı tayinimiz cıktığımız için baska ilde okumak zorundayım nakil yapablrmym yoksa 9. sınıfta girdigim sbs puanı önemlimi yinede
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2011, 17:39

lise değiştirme

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu sene 9. sınıfa geçtim kaydımı yaptırdıktan sonra pişman oldum başka bir okula gitmek istiyorum yapabileceğim birşey var mı acaba ? yardımcı olursanız çok sevinirim .
Rapor Et
Eski 22 Eylül 2011, 02:24

#4 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Kurumları Öğrenci Nakil Ve Geçiş Yönergesi
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2012, 15:01

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu okulu hiç begenmedim kadrosuda iyi degil başka okula nakil aldırabilir miyim anadolu ögretmen lisesi benim lisem nakil aldıracagım lisede anadolu öğretmen fakat o okulun puanı benim okulumun puanından yüksek
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2012, 19:13

nakil ile ilgili bir maruzatımı bildirmek istedım

#6 (link)
yasin aydaş
Ziyaretçi
yasin aydaş - avatarı
ben bir veliyim benım çocuğumu imam hatip lisesıne kaydettım ama çocuğum oraya ısınmadı vede arapça derslerınde başarısız oldu ilk dönemde naklimi yap dedı naklini yapmak için 3 okul gezdım ş urfa lisesı orhan gazi lisesı bu iki lisede senın tc numarn sabiha özlekı gösterıyor dedıler sabiha özleke gittım bana uzak olmasına rağmen yeterkı çocuk okusun dedım tam 3 defa gittım çok uğraştım müdür olmaz diyor sene sonunu bekle diyor çocuk hem sınıfta kalacak hemde imam hatipten sovumuş gitmek istemıyor okulada gitmese ilerı tarihte çok üzülecem sizden ricam çocuğumun okumasını istiyorum bana yardımcı olmanızı rica ediyorum tercihimde ş urfa lisesı hocam çünkü orası tek minibüsle gidebilecek hocam bana yardımcı olsanız çok sevinirim şimdiden ALLAH razı olsun tel numaram 05449394040
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2012, 16:58

nakil işlemleri

#7 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
Merhaba arkadaşlar. Ben bu sene ortalamamın yetmemesi sonucu sınıfta kaldım anadolu lisesine gidiyorum ama düz liseye nakil aldırırsam sınıfı geçebiliyorum 11e geçtim yani lise 3e. bu sene düz liseye geçsem seneye tekrar anadolu lisesine dönme imkanım hiç mi yok? vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
Rapor Et
Eski 2 Kasım 2012, 23:06

Bir okuldan diğer okula nasıl kayıt aldırabilirim?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
biz şu an farklı bir semtteyiz ama farklı bir semte taşınmayı istiyoruz burdan kayıt alıp oraya kayıtı nasıl yaptırabiliriz ?
Rapor Et
Eski 13 Mayıs 2013, 19:21

Nakil işlemleri

#9 (link)
Rebelboy
Ziyaretçi
Rebelboy - avatarı
Öncelikle Selamunaleykum arkadaşlar,
Ben 10.sınıf S.M.L A.t.t bölümü öğrencisiyim,memleketime nakil yaptırmak istiyorum Gitmek istediğim okulun puanı yüksek, Psikolojik rapor alsam Memuriyette sıkıntı yaşar mıyım? Ya da başka bi çözüm önerisi? :-/
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2014, 12:28

yok

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 9. sınıfa geçtim ve istemediğim bir okul geldi ve nakilimi yaptırdığım lise beni 6 puan farkla almıyor ve internet üzerinden nakil yollayamıyorum eylülün souna kadar geçerli yardımcı olun ben o okula gitmek istemiyorum !!!!
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (68.89% PHP - 31.11% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 04:34
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi