PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Solunum sistemi maketi nasıl yapılır?
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:19, 30 Mart 2012 
biri bana solunum sistemi ile ilili model göstersin çok acil teslim tarihi 05/04/2012
Cevap
Misafir22:34, 4 Nisan 2012 
ilk önce kola şişesinin üst kısmını kesin kesince altı açık kalıyo ya oraya da büyük yeşil balon takın orasıda diyafram olacak ____ kola kapağının ortasını delip iki tane pipet takın ve bantlayın pipetlerin ucuna kırmızı balon takın onlarda akciğer olacak____kapağı kapatın pipetlerin kapağın üstünde kalan kısmını balonları şişirmek için üfleyin akciğerler yani kırmızı balonlar şişicek diyafram düzleşcek diyafram kubbeleşmeye başlıyınca nefes vermiş oluyoruz böylecede pipetin üstünden hava çıkacak matediniz hazır
Cevap
Misafir14:38, 7 Mayıs 2012 
Arkadaşlar.... ߀nim ödevim tanıtma fakat ben maket yaparak fazla not almak istiyorum. >>>> Maketi insan boyutunda mı yapsam yoksa ßir kartona yapışık olarak mı ???
<><>
\---------/
Cevap
Misafir12:03, 3 Mart 2013 
ben tanıtım amaclı yapcam ama satın almak istiyorummm
Cevap
keten_kedi_13:40, 3 Mart 2013 
Solunum sistemi biyoloji konu anlatımı - YouTube

Bakınız

........................................................................... ........................................................................... ....................................................

Seni Senden Kıskanır Oldum..
Cevap
Misafir17:43, 14 Nisan 2013 
solunum sistemi maketi nasıl yapılır?

nolur yardım edin.
Cevap
Misafir20:28, 10 Ekim 2013 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
bana yardımcı olun selin atakaya fen hocasının gözüne girmek istiyorum ben zehra solunum sistemiş maketini nasıl yapa bilirim
pipet ve pamuk ile yapabilirsin )
Cevap
Misafir19:12, 21 Kasım 2013 
dolaşım sistemi maketi nası yapılıyo bilen varmı?
Cevap
misafir18:56, 12 Aralık 2013 
bende anatomi proje ödevi için yapıcam süper olıcak herşeyi planladımm arkayı suntayla akciğeri , kalbi ve mideyi renkli straforlarla yapıcam karton hazırlicam hazırlarkende forolar çekicem dosyama koyuucam çok güzel olucaaaakkkkk
Cevap
Misafir18:48, 20 Nisan 2014 
nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun !!!!!!!!!
Cevap
12 3
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama