Arama

VC17 virüsü nerede bulunur?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Haziran 2016 Gösterim: 334.052 Cevap: 75
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Mayıs 2011       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
VC17 virüsü nerede bulunur?
EN İYİ CEVABI kakarotto verdi
VC17
doğada bulunan ve genellikle "Tarantula"ların kese bölümünde bulunan bir virüstür, bu virüs yarasalara bulaşırsa ve bu yarasa bir insanı ısırırsa bazı değişiklikler oluşur.
Bu değişiklikler kısaca şöyledir:
Sponsorlu Bağlantılar
  • Kan bir içecek haline bürünür ve kişi onu elde etmeye çalışır.
  • Kaslarda ezilmeler meydana gelir ve laktik asit birikimi azalır, bundan dolayı yorulma hissi daha az hissedilir ve refleksler hızlanır.
  • Vücutta alerjiler görülür.
  • Kişiliği olumsuz etkiler ve kişiyi asosyal bir hale sokar.
  • Zihinsel gelişimi "olumlu" etkiler.
  • Yanlış bilinen şeylerden birisi VC17'lilerin doğa üstü güçlere sahip olduğu düşüncesidir, ancak bu tamamen gerçek dışıdır.
VC17 virüsünün vampirlikle hiçbir alakası yoktur.

VC17 virüsü bir insana enjekte edilmesi ile birlikte vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar.

Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Eğer bu virüs vücutta var ise psikolojik açıdan kan içme arzusu gibi şeyler gerçekleşir. Hasta bu zaman içerisinde kan içerse yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.

Vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur.

Bu virüsü vücudunda barındıran kişi enerji, hareketlilik rejenerasyon yeteğine göre normal bir insanın yorulduğu şekilde yorulmaz. Bu virüsün çok kötü yan etkileri ve tehlikeleri de vardır.

DEVAMI
VC17 Virüsü Nedir?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 14 Haziran 2016 02:04
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Temmuz 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar.
Son zamanlarda vampir konusunu çok kurcaladım.
Sponsorlu Bağlantılar
1. Olarak VC17 Virüsü dünyada var.Bu kesinlikle var onu biliyorum artık
2. Haber ise VC17 virüsünü hala insanlar üzerinde deniyorlar.
3. Bazı kişiler için kötü haber olabilir.VC17 virüsü yapıldıktan sonra 1 hafta'da kas yapın değiştiği için çok fazla acı cekiyorsun.Sen buraya 10 yaşında alacakaranlık izleyerek yazıyorsan unut o işi.
4. Ve son bu virüs girdiginde bir daha dönülmez belki 10 yaşında virüsten kurtulursunuz.Yani vampir olursunuz sonra ? İradeniz çok düşük ailenize zarar verme olasılığınız var.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #3
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
VC17
doğada bulunan ve genellikle "Tarantula"ların kese bölümünde bulunan bir virüstür, bu virüs yarasalara bulaşırsa ve bu yarasa bir insanı ısırırsa bazı değişiklikler oluşur.
Bu değişiklikler kısaca şöyledir:
  • Kan bir içecek haline bürünür ve kişi onu elde etmeye çalışır.
  • Kaslarda ezilmeler meydana gelir ve laktik asit birikimi azalır, bundan dolayı yorulma hissi daha az hissedilir ve refleksler hızlanır.
  • Vücutta alerjiler görülür.
  • Kişiliği olumsuz etkiler ve kişiyi asosyal bir hale sokar.
  • Zihinsel gelişimi "olumlu" etkiler.
  • Yanlış bilinen şeylerden birisi VC17'lilerin doğa üstü güçlere sahip olduğu düşüncesidir, ancak bu tamamen gerçek dışıdır.
VC17 virüsünün vampirlikle hiçbir alakası yoktur.

VC17 virüsü bir insana enjekte edilmesi ile birlikte vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar.

Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Eğer bu virüs vücutta var ise psikolojik açıdan kan içme arzusu gibi şeyler gerçekleşir. Hasta bu zaman içerisinde kan içerse yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.

Vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer. Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur.

Bu virüsü vücudunda barındıran kişi enerji, hareketlilik rejenerasyon yeteğine göre normal bir insanın yorulduğu şekilde yorulmaz. Bu virüsün çok kötü yan etkileri ve tehlikeleri de vardır.

DEVAMI
VC17 Virüsü Nedir?
Son düzenleyen Safi; 14 Haziran 2016 02:07
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Özellikle 10-11-12 yaşlarındaki çocuklar vampir filmleri gibi içinde doğa üstü güçler bulunan filmleri fazlasıyla tercih ederler.Neden ? Sadece ilgilerini çeker bu filmlerde ondan.Her şeyi çok çabuk kapıp inanıyorlar bunlardan biride benim kızım sanırım.Arkadaşlar , özellikle çocuklara sesleniyorum.Bunlarla uğraşacağınıza derslerinize odaklanın.Bunlar oradan buradan duyulma şeyler tam olarak neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemeyiz her şeyin doğrusunu Allah bilir.Çok istiyorsunuz peki bu yazıları okuduğumda gördüm , bu virüsü kaptıktan sonra ne yapacaksınız ? Dinimizce ne hayvan ne de insan kanı içmek yasak ve günahtır.Dünya geçicidir kalıcı olan diğer taraftır.Sakın kendinize bir şey yapmayın zararlısı yine siz çıkacaksınız çünkü... Umarım dikkate alınmışımdır
myrize - avatarı
myrize
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #5
myrize - avatarı
Ziyaretçi
İlk olarak VC17 nin bir virüs olduğunu ve hastalığa yol açtığını bilmelisiniz.
VC17 doğada bulunan ve genellikle "Tarantula"ların kese bölümünde bulunan bir virüstür, bu virüs yarasalara bulaşırsa ve bu yarasa bir insanı ısırırsa bazı değişiklikler oluşur.
Bu değişiklikler şöyledir;
1.Kan bir içecek haline bürünür ve kişi onu elde etmeye çalışır.
2.Kaslarda ezilmeler meydana gelir ve laktik asit birikimi azalır bundan dolayı yorulma hissi daha az hissedilir ve refleksler hızlanır.
3.Vücutta alerjiler görülür.
4.Kişiliği olumsuz etkiler ve kişiyi asosyal bir hale sokar.
5.Zihinsel gelişimi "Olumlu" etkiler.
6.Yanlış bilinen şeylerden birisi VC17 lilerin doğa üstü güçlere sahip olduğu düşüncesidir ancak bu tamamen gerçek dışıdır.
buz perisi - avatarı
buz perisi
VIP Lethe
14 Ocak 2012       Mesaj #6
buz perisi - avatarı
VIP Lethe

Msn GrinArkadaşlar istemekle olmuyor bu işler..Saçma ve gereksiz hayaller peşinden koşuyosunuz.Bende EDWARD hastasıyım.Bende vampir olmak istiyordum.Ama saçmalığın farkına vardım.
Yaptığınız sadece beyninize zarar vermek.Bu hayal uğruna belki birileri size zarar da verebilir.
Siz siz olun ne kimseye kanın ne de bu gereksiz hayalin peşinden koşun..Wiggle
tavsiyem budur ister uyun ister uymayın.Ama iki kere düşünün bu mesajı okuduktan sonra..
Canınız buna değer mi?Bu saçmalıkla beyninizin yıkanmasına değer mi?

Msn Batbenden bu kadar ... Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
In science we trust.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,

Üşenmedim tüm yorumları okudum. Arkadaşlar yorumum biraz uzun olacak ama araştırma, deneyim ve düşüncelerimden oluşan uzun bir sürecin sonucu yazdıklarım.

1) Vampırler var mı?
Ben rasyonel bir insanım arkadaşlar. İnandığım bir şeyin mantıklı bir açıklaması olması gerekir öncelikle. Ama eğer bir şeyi pek çok insan söylüyorsa, çok büyük bir ihtimalle doğrudur, ancak dilden dile ve zamandan zamana aktarılırken abartılmıştır. Ayrıca insanoğlunun olmayan bir şeyi kolay kolay efsaneleştirip detaylandırabileceğine de inanmıyorum. Bu yüzden pek çok inanan için nasıl Allah, melekler, şeytanlar, cinler, periler, vs varsa ufolar, vampırler ve kurtadamların da olma OLASILIĞI var. Yani kestirip atmadan önce bir değerlendirmek gerek diye düşünüyorum. Şahsi fikrim varoldukları yönünde. Araştırabilirsiniz, virüsle ilgili pek çok yorum yapılmış zaten. Söz konusu virüs insan genini değiştirerek vücudu farklı bir işleyiş biçimine sokabilir. Eroin kullananlar da zaten bu yüzden bağımlı olurlar, çünkü diğer uyuşturucuların aksine psikolojik ve kanda/dokuda/hormondaki eksikliğin getirdiği madde alım ihtiyacından farklı olarak biyolojik bir bağımlılık söz konusu olur. Yani geninizi değiştirebilir. Ayrıca çift gen bozukluğu diye bir hastalık da var. Bu insanlarda genellikle farklı gen bölgelerinde iki temel gen özelliği bulunmazta. Çoğunlukla da üreme hücreleriyle diğer dokuların genleri farklı oluyor. Yani mayoz ve mitoz bölünme ile çoğalan vücut bölgeleri farklı genlere sahip. Oranı bilmiyorum ama çok ender görülen bir durum olduğunu biliyorum. Yarı kürt/yarı insan.. Neden olmasın? Ancak tabii dolunay gibi bir etkinin bu genler üzerinde bir etkisi var mıdır varsa nasıl olur onu bilemiyorum. Zaten kurtadamlarla da çok ilgilenmiyorum...

2) Dönüşüm mümkün mü?
Öncelikle vampirizmle vc17 virüsü arasında bir bağlantı olup olmadığından çok emin değilim. vc17 yalnızca anemi benzeri özellikler gösteren ve sindirim sistemini kanı da sindirebilecek ve buna ihtiyaç duyabilecek şekilde değiştirip dönüştüren bir virüs olabilir. Ve vampirizm de başka bir virüse veya etkene bağlı bir olgu da olabilir. Yapılan araştırmalar da en geniş kapsamlı olarak Yale üniversitesi database'inde olduğundan ve bu bilgilere çoğumuzun erişimi olmadığından, bence emin olmadan hareket etmeyelim derim. Hoş, vc17'nin vampirizm virüsü olduğunu mantığım alıyor aslında ama, ne olur ne olmaz diye söyledim. Buyurun link: http://www.doktorsitesi.com/e/vc17-virüsü Doktorlar tartışıyor. Bu arada benim bir kuzenim dış hekimi, biri tıp fakültesi öğrencisi ve annem de doktor. Hepsinin de dünyanın en büyük tıbbi makale paylaşım sitelerinden biri olan pubmed'e erişimleri var. En yakın zamanda pubmed'e girip vc17 ile ilgili ne var ne yok, annemin şifresini isteyip bakacağım. Bilgileri paylaşırım. Bunun harcınde söyleyebileceğim, vc17'nin vampirizm virüsü olduğunu kabul edecek olursak, neyle bulaştığını bilmek gerekir ilk önce. Solunumla bulaşmadığı kesin, öyle olsaydı dünyanın tümü vampir olurdu Msn Happy Geriye iki seçenek kalıyor: vücut sıvısıyla veya kanla bulaşması ihtimali. Eğer vücut sıvısıyla bulaşıyorsa olsaydı her vampir beslenmek için bir insanı ısırdığında o kişinin de vampir olması gerekirdi. Bir yerde okumuştum, yanılmıyorsam Harvard'da yapılan bir araştırmaya göre vampir ısırığı birini vampire dönüştürüyor olsaydı şu an itibariyle dünyanın yarısının, 5 yıl içinde de tamamının vampir olması gerekirdi. Bu yüzden geriye tek bir seçenek kalıyor, o da kan yoluyla bulaşması. Bir vampire sormak lazım, önce kişiyi ısırıp kendi sistemine bir miktar kanı alıp kendi sisteminde dönüştürüp kişiye tekrar kendi kanını mı içiriyor, yoksa direk kişiye kanını mı içiriyor diye. Kanı içtikten sonra ölmek şart mı onu da bilemiyoruz tabii Msn Happy Ayrıca arkadaşlar, bir bir örümceğin sisteminde vc17 var diye bunu alıp bir yarasaya enjekte etmek, sonra da kendimizi yarasaya ısırtmak neden gerekli? Yarasaların tükürüğünde bu virüsü aktıve eden bir hormon mu var? Ayrıca yarasalar da çeşit çeşit hani.. Bu hormonun virüsü aktıve ettiğini düşünsek bile doğru yarasayı bulmak önemli! O yüzden kendimizi öyle bilmediğimiz şeylere ısırtmaya gerek yok bence.

3) Dönüşmeyi istemek
Ya cidden, bir vampirin öyle her önüne geleni dönüştüreceğine inanıyor musunuz? Kendinizi vampir yerine koyun, çoğunluğunuzun da yaş ortalamasının 11 öldüğünü varsayarsak, kendinize ne kadar hakim olamadığınızı, bakış açınızın büyüdükçe çok daha farklı şekiller alacağını (söz veriyorum öyle oluyor) da düşünürsek, dönüştüreceğiniz kişinin bir yetişkin olmasını tercih etmez misiniz? Çocukların bunu her şeyden önce psikolojik olarak kaldıramayacağını, ve kendine hakim olamayacağını düşünüyorum. Ha ben böyle dedim diye siz sözümü dinleyecek de değilsiniz. Araştırın virüsü, şanslıysanız bulun örümceği, ısırtın kendinizi. Vücudunuzda döküntüler çıksın, ateşiniz çıksın, hastanelik olun, ne diyim.. Aklı selim bir insan düşünür, mantığıyla hareket eder ve böyle geri dönüşü varsa bile çok zor olan bir şeyi istemeden önce biraz araştırır. İleride pişman olmamak için makul bir yasa gelmeyi bekler.

4) Vampirik özellikler göstermek
Arkadaşlar bende kendimi bildim bileli anemi var. Gitmediğim doktor, kullanmadığım ilaç, uygulamadığım tedavi kalmadı. Bir süre sonra yeniden nüksediyor. İşin kötüsü her seferinde de bir önceki tedavi yönteminin veya ilacın etkisi azalıyor. Kıl, toprak, hamam böceği, yeşil sabun, sigara kulu, duvar kırıntısı bile yedim. Annemin çalıştığı hastanede ameliyathaneye girmeyi, kan kokusunu solumayı çok severdim. Bir gün kan içtim ve büyük oranda şikayetlerim düzeldi. O gün bugündür gönüllü bir arkadaşımdan düzenli aralıklarla belli miktarda kan içiyorum ve inanılmaz enerjik oluyorum, zihnim daha iyi çalışıyor, çok daha güçlü oluyorum (hem ruhsal açıdan hem fiziksel açıdan). Ayrıca tadını da çok beğeniyorum. Ancak bu anemik hastaların vereceği bir tepki. Normal bir insanın sindirim sistemi, vücudun demir eksikliği problemi olmadığı için kan kokusuna ve tadına dayanamaz. Benim aldığım miktarı normal biri alsa midesi bulanır, kusar ve çok hassas birisi sadece kokusu ve görüntüsünde bayılabilir bile. Aşırı miktarda demir alımının demir toksikasyonuna neden olduğunu ve ölümcül sonuçları olabileceğini de belirtmek isterim. Kolunuzu bacağınızı kesip kan içmeye çalışmayın o yüzden. Kaş yapayım derken göz çıkarmaya gerek yok. Oyuncak değil bu.

Bazılarınız hislerinin kuvvetli olduğunu, duyulması normal şartlarda çok zor olabilecek sesleri duyduğunu, vs, yazmış. O sizin dediğiniz her insanda olabilecek şeyler. Vampirizmle ilgisi olacak diye bir şart yok. Parapsikoloji alanında kendini geliştirmiş her insanda olabilecek şeyler bunlar. Ben durugörü, duruısıtı, 6. his, varlıklarla iletişim, büyü, biyoenerji ve zihin kontrolünde oldukça iyiyim ancak vampir değilim Msn Happy Vampırlerde eşit seviyededir veya daha fazladır bu yetenekleri kullanmak, orasını bilemem. Ama zaten geliştirdikten sonra hemen her insanın sahip olabileceği şeyler bunlar. Vampırlerin sistemlerinin moleküler titreşimleri etkileyebilme konusunda belki de oluşlarından gelen bir artıları vardır. Sizde olan bu özellikler sizi vampir yapmaz. Yapmayın Allah aşkına Msn Happy

5) VC17 virüsü taşımak/virüsü elde etmek/testini yaptırabilmek
Gidin kendinize başka uğraşlar bulun! Net sayısı bililmemekle/kamuoyuna açıklanmamakla birlikte VC17 virüsü taşıdığı tahmin edilen Türkiye'de 100-300 arasında insan var diye biliyorum. (CNN programında izledim) Ortalama 200 desek bu insanların 1/10'u da ne tesadüfse gelip bu forumda bunu paylaşmış. Herkes değil ama bence buradaki çoğu kişi yalan söylüyor. Kolay bir şey değil bu virüsü taşımak. Dünyada her 384615 kişiden birisi bu virüsü taşıyor (basit bir matematikle) ve maşallah sadece bu 20 tanesi bu forumda. Yapmayın.

Örümceği tee bilmemnereden, soyu yalnızca Brezilya'da olan vampir yarasalardan da canlı canlı bir tane getirtip, örümceğin doğru bölgesinden mikroskobik bir şırıngayla çekip yaraşanın da -karın bölgesi nedir Allah aşkına- doğru sindirim sistemi organına zerk ettiniz, sonra da ısırıldınız, öyle mi? Tebrik ediyorum. İmkansız demiyorum ama bir sağlıkçıya ihtiyaç var bunun için. Yine çoğu kişinin biraz saçmaladığını düşünüyorum. Ben arkadaşımın damarını zor buluyorum çoğu zaman. Peh!

VC17 virüsü testi yaptırdınız, pozitif çıktı! Hangi hastanede pardon? Arkadaşlar VC17 virüsü yalnızca belli ülkelerin bazı büyük hastanelerinde yapılabiliyor, Bu merkezler de çoğunlukla Avrupa ve Amerika'da, o da sınırlı sayıda diye biliyorum. Ayrıca çok da pahalı bir test olduğunu duydum. Ha, uçak biletinden pahalı mıdır bilemem. Ancak bu testin Türkiye'de yapılmadığı kesin. Çoğunuz yalan söylüyorsunuz, bari bu kadar belli etmeyin.

6) Son sözler
Vampir olduğunu iddia eden iki kişiyle tanıştım şu ana kadar. Bir tanesi bir ara kolunu bıçakla kesmişti. Gayet koyu kırmızı, toplardamardan çıktığı belli normal bir kandı. Aradan birkaç ay geçtikten sonra vampırlerin kanı siyah olur diye bir iddiada bulundu. Sonucu siz tahmin edin Msn Grin
Diğeri bir insan, bir vampir, bir de kurtadam olmak üzere üç farklı suretinin olduğunu iddia etti. Elder'mis kendileri. Sadece bir tek suretini görebildim. Kasıldı, kasıldı, diğer iki suretini gösteremedi. Onu böyle yapan 'şaman'a küfretti. Msn Grin
Ben de isterdim vampir olmayı. Yalnızca buraya yazdığım şeylerden, ve hatta üstün güç ve uzun bir ömür sahibi olmak istediğim için değil, ruhumu ve bedenimi özel yapan başka sebeplerden de. Zaten gerçek bir vampir ne gibi özelliklerden bahsettiğimi rahatlıkla anlayacaktır. Ancak henüz böyle bir vampire denk gelmedim. Bir gün o vampirin beni ve benim gibileri bulabilmesi, vampir olmayı isteyen diğer herkesin de sağlıklı ve mutlu birer insan olarak kalmaları dileklerimle...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Milattan önce binli yıllara dayanan vampirizm efsanesi, günümüzün popüler kültürü ile yeniden hayatımızda önemli bir yer tutmaya başladı. Lakin vampirizm gün geçtikçe ve popüler kültürün etkisinde kaldıkça bozulmaya ve mutasyon geçirmeye başladı. CERN yardımları ve BSHG' nin araştırmaları ile gerçek vampirizm, dört yıl süren uzun ve bilimsel araştırmalar sonucunda bazı tanımlar kazandı. İşte bu araştırmalar ve sonuçları:
Öncelikle vampirler ölü değildir. VC17 virüsünün vücuttaki sindirim, sinir ve kas hücreleri üzerinde gerçekleştirdiği mutasyondan ortaya çıkmış bir hastalıktır vampirlik.

VC17 virüsünün oluşum zamanı milattan önceki yıllara dayanıyor, özellikle ortaçağ da Avrupa'da yaygınlaşan bu virüs, halk tarafından hastalıklı kişinin şeytan ele geçirmiş gibi görülmesine sebep olmuş ve abartılı vampir efsaneleri ortaya çıkmıştır. Toplumda yanlış bilinen vampir özelliklerinden bazıları ve doğruları şunlardır:
- Vampirler güneş ışığına çıkabilir, güneş ışığına sadece alerjik boyutta duyarlılıkları vardır. Güneş ışığının vampir genli birine yapabileceği en büyük zarar deride dökülme veya kızarmalar ile nefes darlığı olacaktır.
- Sarımsak veya gümüşün vampirler üzerine herhangi bir etkisi yoktur.
- Pentagram ve diğer pagan işaretlerinden hoşlanmazlar. Pentagram bilindiği gibi bir pagan işaretidir ve kilise tarafından pagan dinine saldırı amacı ile pagan sembollerine şeytanı anlamlar yüklenmiştir. Vampirizm doğaya karşıt bir durum olduğundan, vampirler pentagramı asla kullanmazlar.
- Köpek dişleri dikkat çekici uzunlukta değildir.
- Tenleri soluk değildir. Her ırktan vampir olabilir ( siyahî ve Asyalı dâhil ).
- Ölümsüz değildirler, maksimum ömürleri 600 yıl, ortalama ise 120 yıldır.
- Temel besin kaynakları kandır ama yemekte yiyebilirler. Kan ihtiyaçlarını genellikle hayvanlardan temin ederler ayrıca hayvansal kanda yeterince şeker bulunmadığı için gerekli şeker miktarı için bolca tatlı içerikli besin tüketirler.

Şimdi de doğru bilinen vampir özelliklerine bakalım:
- Karanlıkta görme yetileri insanlara oranla çok daha fazladır.
- 5 duyu organları oldukça hassastır. Çok iyi koku alabilir, çok kısık sesleri bile duyabilir ve çok uzakları görebilirler.
- Saf kan olanları altıncı hisse sahiptir. Buradaki altıncı his, karşısında bulunan insanın düşüncelerini ve duygularını hissetmektir.
- Fiziksel güçleri insanlara göre daha fazladır.
- Yaraları hızla iyileşebilir, yüksek rejenerasyona sahiptirler.

Vampirler kan ile nasıl beslenir ve nasıl daha güçlüdürler?
VC17 vücuda girdiği anda ilk olarak mide genlerinde değişime yol açar. Kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.
Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur. Normal bir insanda 3 günde iyileşecek bir yara vampirde 5-6 saat sürer.
Kaslarda meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durur ve kişinin yorulma isteği azalır, kaslardaki sınır varyansının da kalkması ile kişi ortalama bir insandan dört ila 7 katlık bir güç fazlalığına sahip olur.

Vampirleri nasıl ayırt edebiliriz?
- Güneş ışığını sevmezler, zorunlu olmadıkça gün içerisinde dışarıda dolaşmazlar ya da gölge alanları tercih ederler.
- Karanlıktan hoşlanırlar, özellikle florasan ışıktan nefret ederler.
- Gündüz uyumayı, gece yaşamayı tercih ederler.
- Gündelik işlere ve yaşam tarzına ilgili değildirler.
- Bol miktarda tatlı besin tüketirler.
- Akan kan gördüklerinde tepkileri farklılaşır.
- Kana olan tutkuları nedeniyle sıklıkla dillerini ve dudaklarını dişleri ile kanatırlar, dudaklarında soyulmalar görülebilir.
- Kendilerinin bir yeri kanadığında mutlaka kanı az miktarda da olsa emerler.
- Gündüz ile gece arasında büyük karakter farklılığına sahiptirler. Gündüzleri oldukça sessiz, sakin ve asosyal görünen vampir, geceleri tam tersi özellikler kazanır.
- Yaşam tarzları oldukça farklıdır bu yüzden onların hakkında özel bir soru sorduğunuzda bu sorulardan kaçış eğilimi gösterebilirler.
- Birçoğu geleneksel toplantılara uyum sağlamak amacıyla az miktarda Latince bilmektedir.
- Herhangi bir politik görüşün veya dinin aşırı fanatiği değillerdir.
- Cinsel istekleri fazladır. Cinsel ilişkileri kan beslenmesi ve geleneksel olarak iki şekilde olur. İlişki sırasında, doğal tepki nedeni ile ısırma, kanatma veya emme, ve bunun gibi alışılmadık davranışlar sergileyebilirler.
- Hayvanlar ile araları çok kötüdür, hemen hemen bütün hayvanlardan nefret ederler. Özellikle kedi, köpek, fare, kuş ve böceklerden hoşlanmazlar.
- Vücutlarında güneş etkisiyle oluşan kızarmalar veya dökülmeler görülebilir. Bu genelde güneşe maruz kalan yüz bölgesinde, yanaklarda, alında ve ağız çevresinde olmaktadır.
- Göz bebekleri genellikle koyu tonlara sahiptir (koyu mavi, kahverengi, siyahımsı ve yeşil ). Ayrıca melez vampirlerin göz çevrelerinde sarılıklar görülebilir.
- Safkan vampirlerin saçları gençken beyazlamış olabilir.
- İnsanların gözlerine direk bakmaktan hoşlanmazlar, gözlerini sık sık kaçırabilirler, bunun nedeni ise gözlerin vampiri kan için teşvik etmesidir. Ayrıca bu nedenle aynaya bakmaktan da hoşlanmazlar.
- Çoğu vampir şiddet dolu yapısını bastırmak için klasik veya yavaş senfonik müzik dinlemektedir. Sanılanın aksine vampirler siyah giyinerek, death metal dinleyen ve kendinden geçen tipler değillerdir.
- Sudan hoşlanmazlar.
- Kesinlikle kol saati veya künye takmazlar. Metalik yapi, VC17 etkisindeki deriye zarar vermektedir. Deri bileklikler ise sorun teşkil etmemektedir.
- Loş ışık hariç her türlü ışıktan nefret ederler, özellikle tam üstlerinde duran ışık oldukça rahatsız edicidir.
- Altıncı hisleri gelişmiş olduğundan çevreleriyle ilgilidirler, bir vampiri bir çok kez size bakarken yakalayabilirsiniz.
- Hız ve güç olarak insandan üstündürler.
- Zeka ve bilgi düzeyleri ise yaşları ile orantılıdır.
- Bir vampir asla vampir olduğunu söylemez, bu konu katı kurallarla yasaklanmıştır.
- Hastalıkları çok kısa sürer, yaraları çabuk iyileşir.
- Soğuğa dayanıklı fakat sıcağa oldukça hassastırlar.
- Sanılanın aksine sürekli koyu tonlarını tercih eden, sert imajlı ve sessiz değildirler. Her davranışa sahip vampir olabilir. Unutulmaması gereken vampirizm bir yaşam biçimi değil, bir hastalıktır.
- Hayal güçleri aşırı biçimde geniştir.
- En açık üç vampir hareketini sık sık yaparlar. Birincisi iki elin başparmaklarının eller bitişikken aynı anda burna yaklaştırılması. Bu davranış kana olan isteği azaltmaktadır. İkinci davranış ise, kulakların oynatılmasıdır. Bu davranış istemsizdir, amacı yoktur. Üçüncü davranış, dilin dişlere sürtülmesidir. Bir vampirin dişleri genetik yapısından dolayı kanla maruz kalmadığı sürece acımaktadır.
- Perdeleme sistemine sahiptir. Bir vampir perdeleme yaptığında ( genellikle güneşli havalarda gözlerini korumak için yapar ) etrafında sadece gideceği yer kadarki bir kısma odaklanır. Bu da tanıdığı biri yanından geçse bile farketmemesine neden olur. Ancak perdeleme yokken vampirlerin göz bebekleri sürekli hareket eder ve bütün çevreye göz gezdirir ve onların hislerini algılar.
- Vampirlerin yürüyüşleri insanlardan biraz farklıdır. Bacak kaslarının yapısındaki farklılık nedeni ile biraz daha uzun ve eğik adamlar atarlar.

Günümüzde Durumlar
Vampirler varlıklarını ortaya çıkarmamak gayretindirler, tahmin edilebileceği gibi bu durum büyük bir kargaşa ve kaosa neden olabilecektir. Genellikle zengin veya orta halli olarak yaşayan vampirler kan ihtiyaçlarını özel olarak kurulan şirketler tarafından hayvanlardan elde etmektedir. Ancak insan kanıyla beslenen vampirler de vardır. Bu tür vampirler, vampir konseyi tarafından aranır ve gerekli görüldüğünde öldürülür. İnsan kanıyla beslenen vampirlerin fark edilmesi çok daha kolaydır çünkü gözlerinde kırmızı bölgeler oluşmuştur ve tırnak etleri kıpkırmızıdır.

Yönetenler Biliyor
Bir çok ünlü üniversitenin araştırmasına ve kanıtlar sunmasına rağmen, vampirizm olayı saklı tutulmaktadır. Amerikan hükümetinin sadece 2009'da Amerikan hastanelerinde kaybolan tonlarca serumun soruşturmasını nedensiz olarak durdurması, hükümetlerin vampirizm virüsü ile panik olmaması için, özel olarak ilgilendiğini göstermektedir. Hayvansal kan ile beslenen vampirler sorun teşkil etmemekte ancak hala kan ile beslenen vahşi vampirler, vampirizmin öğrenilmesi halinde büyük bir kargaşaya neden olabilecektir. Yale University'e göre dünyadaki toplam vampir sayısı hayvansal olanlar 12000, vahşi olanlar ise tam sayısı bilinmemekle birlikte 700 olmak üzere, yaklaşık 13000 civarındadır.

Sahtekârlık
Gençler arasında yaygınlaşan sahte vampirim akımının ise özentilik ve psikolojik hastalık olduğu belirtilmiştir. Öncelikle VC17 taşımayan biri vampir olamaz, ikinci olarak da bu gençlerin eylemleri sırasında yere çizdikleri pentagram ve tapınma şekilleri gerçek vampirizme terstir. Ayrıca belirilmesi gereken son nokta şudur ki; sık olmasa da her milletten ve dinden vampir olabilir.
Son düzenleyen Safi; 12 Ekim 2016 01:19
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
1 Mart 2012       Mesaj #9
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Doğada bulunan tek vampir "SİVRİ SİNEK" tir.
Rahat bırakın yarasaları bir film karakterinden bu kadar etkilenmeyin arkadaşlar.
..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar hepinize merhaba.oncelikle ben Azerbaycan/Baki dan yaziram,
yazdiklarimda hatalar varsa kusura bakmayin. Bu formu internetde tesadufen,
buldum, merak etdim, usenmedim ve tum cvblari okudum. Buradakilerin coxu cocuk
ve yalanci. hepiniz VC17 virusunden bahs ediyorsunuz ama ne oldugunu coxunuz
bilmiyorsunuz. Bir turlu bulamadiginiz VC17 virusi demek olar ki her yerde var.
oruncekte ve bazi diyer hayvanlarda, gundelik besillerimizde movcut.
her bir insan gunde en azi bir defa soylediyiniz vampirlesmek icin ic
organlarda kimyavi prosesler gidir. ama meyve ve sebzeler ozellikle suya
olan ihtiyac ve tuketimi nedeniyle daha baslamadan bitiyor.
Kisaca bilimsel digilda daha sade dille desek VC17 oyle bir virusdur ki
kendisinde DNA tasir. O sizin kaniniza karisdigi andan itibaren sizin
DNA larinizi deyisir.(kendi RNA lari ile)-- bunu arasdira bilirsiniz--
bazi arkadaslara orumcek yarasa ve sonda isirmakla ola biliceyini soyluyorlar ama ne alakasinin oldugunu
anlamis diyilim.oncelikle onu bilmelisiniz ki vampirlik bir yasam tarzi diyil HASTALIKDIR.
VC17 ve diyervirus tasiyicilarida gercek bir vampir diyillerdir hastalardir.
vc17 nin en kolay bulunma yontemi kendin uretmekdir.
- ilk olarak gunde temizlenmis, filtireden gecilmis ve icinde hic bir bakteriyanin olmadigi
bir sut bardagi hayvan kani icmelisiniz (20-25 gun). kandayeterli kadar su oldugundan siz olmezsiniz.
ama her zaman suya olan telabatiniz artacaktir. meyve ve sebze , su kesinlikle yasak.
tatli yiye bilirsiniz.
--kan midenizde ilk gunlerde yeni madde kimi agrilara yol acicaktir. sonra 10 gunden itibaren oyreniceksinizdir.
- bagirsaklariniz surekli kan hazim etdiyi icin ve sizde geden kimyavi prosesler nedeniyle
vicudunuzda demir eksikliyi yaranacaktir. yalniz bundan sonra kana olan intiyaciniz artacaktir.
ve surekli hayvan kani icdiyiniz icin artik alismiz olucaksinizdir.
-15-20 gunlerde vicudunuzda demir eksikliyi ve (sureklolarak sekerle besinlendiyiniz icin )
Qulikoza ve kan tuketiminin sonucu olarak sizde vc17 ozelliklerini 80% kendisinde bulunduran
virus yaranacak ve kendi RNA alarini salacaktir.(sizin DNA lariniz deyisicek, agrilarda bu yuzden olucaktir)
-agrilarin nasil oldugunu anlamak icin soyleyeyim ki, farz edin ki sizin her bir huceyreleriniz teker teker alibda
yerine yenisini koyuyolar. (tarifsiz bir sey)
-7-10 gun bu aciyla kivranacaksiniz. kan icmeye devam edin ne zaman ki kan sizin acinizi rahatlaticak ozaman kendiniz bir seyi
anlayacaksiniz (>>bunu yazamam kendiniz anlamaliziniz<<)
---sonda bir sey daha ister VC17 isterse de basqa bir virus tasiyin, siz asla gercek vampir olmayacaksiniz, ne yaparsaniz yapin olmicak--
Eyer gercektende vampir olmanin nasil bir sey oldugunu merak ediyorsaniz bunlari denemeniz gerekir.
bunlara suphe ile yanasanlar ola bilir. tum bu reaksiyonlari doktarlardan sora bilirsiniz.
NOT: BEN VAMPIR DIGILIM......

VC17 ve buna benzer virusler insan kaniyla birlersdiyinde neler olur:
-bilindik seyler
1. sizin midenizde kan direk olarak hazim olmadan kana karisir ve yureyinize
pompalanir.
2.insandan 6-7 kat guclu olursunuz
3. hizli kosarsin
4.soguga,hastaliga dayaniklisindir
5.yaralar cabuk iyilesir.
6.120 yilla 600 yil arasi
7..........

-VC17 ve buna benzer virusler insan kaniyla birlersdiyinde gercekten olan seyler:
--normal hayatda VAMPIR olmayibda bunlari yapabilen insanlar var
1. neden guzel yemekler duruken kan iceyim
2.insandan 6-7 kat guclu oluyar derken insan rahatlikla mesala 40kg
kaldiriyarsa "vampir" 100kg kg kaldiriyor. SPOR yaparak 80kg ve daha da fazla
kaldira bilirsin.
3. hizli kosarlar. sen yatakdan kalkib pc karsinika gecibde neredeyse yemeyinide pc karsisinda
yersen tabikide hizli kosamazsin. antreman yapmak lazim
yaralarin cabuk iyilesmesi 1 saniyede olmyuyor.H,S,O,N,C bu elementin oldugu
tum canlilarda yarlar cabuk iyilesir. ve bundan istifade muddeti vardir. vc17 aynen oyle bir zaman gelicek VC17
H,S,O,N,C elementiniz salgilamicak..
4.olumsuzluk ALLAHA mahsuzdur
5.500 yil yasadiktan sonra CEHENNEME mi gitmek istersin yoksa 60 yil yasayib CENNETE MI?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.