PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Antivirüs programını nasıl etkin hale getirebilirim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
zabbaz12:33, 9 Haziran 2011 
arkadaşlar bilgisayarımda antivir adlı bir antivirüs programı var bu program çalışmıyor windows güvenlik merkezi hep uyarı gönderiyor ayrıca programdan virüs taraması yapabiliyorum ama etkin halde olmayur program ne yapmalıyım acil yardımmm
Benzer Konular:
Etiketler:
  • antivirus programi calismiyor
Cevap
Valeria19:19, 10 Haziran 2011 
zabbaz adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar bilgisayarımda antivir adlı bir antivirüs programı var bu program çalışmıyor windows güvenlik merkezi hep uyarı gönderiyor ayrıca programdan virüs taraması yapabiliyorum ama etkin halde olmayur program ne yapmalıyım acil yardımmm
Windows güvenlik duvarı açık mı onu kontrol ediniz.Sorun çözüme ulaşmıyorsa eğer programı kaldırıp farklı bir antivirüs programı kurabilirsiniz.
Cevap
berkoztrk20:11, 12 Ağustos 2011 
ARKADAŞLAR MERHABA,

BİLGİSAYARIMDA ESET SMART SECURİTY 3.0 VAR VİRÜSTEN KORUMA ETKİN DEĞİL SEBEPİ BİR PROGRAM İNDİRDİM VE VİRÜS OLARAK ALGILADI.BU PROGRAMDA BANA LAZIMDI BU YÜZDEN BAŞLAT>TÜM PROGRAMLAR >ESET >ESET SMART SECURİTY > KALDIR DEDİM VE DERVE DIŞI BIRAKTIM İŞİMİ GÖRDÜM VE PCYİ YENİDEN BAŞLATTIM FAKAT DÜZELMEDİ VE PCME VİRÜS GİREBİLİR ACİLEN YARDM EDİN MUTLAKA BİLENLER VARDIRR !!!!!!!!!!!!!!

---------- Mesaj tarihi 20:11 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:06 ----------

Yaa arkadaşlar Gerekten Önemli acill Pcme virüs girebilir Hiçmi cveap yazan yokkk
Cevap
Rower21:49, 12 Ağustos 2011 
berkoztrk adlı kullanıcıdan alıntı:
ARKADAŞLAR MERHABA,

BİLGİSAYARIMDA ESET SMART SECURİTY 3.0 VAR VİRÜSTEN KORUMA ETKİN DEĞİL SEBEPİ BİR PROGRAM İNDİRDİM VE VİRÜS OLARAK ALGILADI.BU PROGRAMDA BANA LAZIMDI BU YÜZDEN BAŞLAT>TÜM PROGRAMLAR >ESET >ESET SMART SECURİTY > KALDIR DEDİM VE DERVE DIŞI BIRAKTIM İŞİMİ GÖRDÜM VE PCYİ YENİDEN BAŞLATTIM FAKAT DÜZELMEDİ VE PCME VİRÜS GİREBİLİR ACİLEN YARDM EDİN MUTLAKA BİLENLER VARDIRR !!!!!!!!!!!!!!

---------- Mesaj tarihi 20:11 ---------- Önceki mesaj tarihi 20:06 ----------

Yaa arkadaşlar Gerekten Önemli acill Pcme virüs girebilir Hiçmi cveap yazan yokkk

Görev çubuğunun sağ alt kösesindeki simgelerden Eset in simgesine sağ tıkla seçeneklerden ''Gerçek zamanlı dosya sistemi korumasını etkinlestir'' de bu kadar.
Cevap
Misafir13:35, 26 Aralık 2012 
sa bende eset vardı yeni virüs programı yükledim artık eset açılmıyor yeni virüs programını kaldırdım eset hala çalışmıyor ne yapabilirim ?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama