Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

18 yaşından küçükler PTT'den para çekebilir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda burak9796 tarafından 21 Temmuz 2011 (14:34) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2283 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Nisan 2014 (15:33) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Temmuz 2011, 14:34

#1 (link)
burak9796
Ziyaretçi
burak9796 - avatarı
Arkadaşlar 18 yaşından küçükler pttden para çekebiliyor mu?Eğer çekemiyorsa Ankaradan bana 18 yaşından büyük olup yardım edebilecek var mı?
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Temmuz 2011, 14:45

#2 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
burak9796 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar 18 yaşından küçükler pttden para çekebiliyor mu?Eğer çekemiyorsa Ankaradan bana 18 yaşından büyük olup yardım edebilecek var mı?
Kimlik teyidi için nüfus cüzdanı fotokopisi götürmek şart . Ayrıca meblağ küçükse izin verebilirler normalde yasak ama ptt şubelerindeki memurlar istisna yapabiliyor. 50 tl'ye kadar olan meblağlar sıkıntı yapmayabilir ama 100tl üzeri ise sorun olabilir.
Rapor Et
Eski 21 Temmuz 2011, 15:54

#3 (link)
burak9796
Ziyaretçi
burak9796 - avatarı
65 70 lira civarı sorun olur mu sizce?
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2012, 18:13

Cvp: 18 yaşından küçükler PTT'den para çekebilir mi?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya Benim Param 145 Lira Vermezler mi .
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2012, 18:23

Cvp: 18 yaşından küçükler PTT'den para çekebilir mi?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hayır
Rapor Et
Eski 4 Nisan 2014, 15:33

18 YAŞINDAN KÜÇÜĞÜM NASIL ALCAM VERMİYOLAR PARAYI :(

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YARDIM ET NOLUR YA NASIL ALCAM PTT DEN PARAYI 18 YAŞINDAN KÜÇÜĞÜM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.151 saniyede (62.15% PHP - 37.85% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi