Arama

Samsung S3850 model telefonda mesaj dolu uyarısı nedir, nasıl çözümlenir?

Güncelleme: 15 Mart 2014 Gösterim: 11.383 Cevap: 3
sanalmelek - avatarı
sanalmelek
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #1
sanalmelek - avatarı
Ziyaretçi
MERHABA ARKADAŞLAR, BEN BİR HAFTA ÖNCE SAMSUNG S3850 YANİ CORBY II ALDIM HAFIZASI ÇOK DİİL DİYE 1 GB LIK EK KARTTA TAKTIMKİ BEN ZATEN ÇOK FAZLA HAFIZASINI DOLDURMAM NYSE 2-3 TANE SMS GELDİ VE "HAFIZA AZ YENİ MJ ALMAK İÇİN DOSYALARI SİLİN" DİYE UYARI VERİYO SONRA TELEFONUN HAFIZASINA Bİ BAKTIMKİ TAMAMEN BELLEK DOLU AMA BEN SADECE 2-3 RESİM FLN YÜKLEDİM ONLARIDA ZATEN HAFIZA KARTINA ATMIŞTIM AYARLARDADA SADECE SİM KARTA VE TELEFONA KAYDET VARDI HER İKİSİNİDE SEÇTİĞİMDE YİNEDE AYNI MJ ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR.LÜTFEN YARDIMCI OLUN NE YAPMALIYIM?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ben buldum çözümü telefon hafızası çok küçük simde desen telefonda desen telefondan kaynaklanıyo sadece duvar kagıdın ve bildirim seslerin kalsın telefon hafızasını boşalt eminim sorunun çözülecektir öyle belli başlı bi çözümü yok malesef
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benm samsung s 3850 corby 2 telefonum var yaklaşık iki gündür müzik çaları açtığımda çalıyo ama ses gelmiyo ne yapmalıyım yardımcı olursanız çoook sevinirimm :/ .s

Selam eğer ses çıkmıyorsa problem yaşıyorsan sim kartı düzgün taktığından emin olmalısın.. Çıkart tak yeniden sorun çözülecektir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2014       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bndede msj dolu diyor telefon hafızasıda dolu msja giriyorum bazı dosyaları sil diyor bndeki dosyalarda silinmiş ama genede olmuyor lutfen biri yardım sölesin

telefonun kayıtlar bölümünden aşağıdaki oka tıklıycaksın "kayıt yöneticisi" ne basçaksın ondan sonra mesaj sayacına basçaksın ve sıfırla diyceksin o zaman problemin çözülecektir