Arama

Samsung Galaxy S4 model telefonda WhatsApp listesindeki isimler nasıl değiştirilir?

Güncelleme: 26 Kasım 2015 Gösterim: 22.823 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2014       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
WhatsApp kişi listesindeki isimler nasıl değiştirilir?

Sponsorlu Bağlantılar
Selam galaxy s4 kullaniyrum ve whatsapptakileri kisilerin gorunen adlarini degistiremiyorum.Sim kartinda isimleri nasil kayitliysa oyle cikiyor.Sim kartindaki isimlerde uzun yazilamiyor.Cihaza kayitli gozuken isimleri degistirdigimde whatsappta degisen bir sey olmuyor.Lutfen yardimci olun
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
29 Haziran 2014       Mesaj #2
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
WhatsApp'teki isimleri değiştiremezsiniz. İsimler telefon ya da SIM hafızanızda nasıl kayıtlıysa, listenizde de o şekilde yer alır ve değiştirmediğiniz sürece sabittir.
İsimlerin telefon ve SIM hafızasında karışık olarak kayıtlı olması esasında herhangi biri sıkıntı yaratmaz. Ancak siz hem rehberinizde bütünlük olması hem de uygulamanın rehberinizi belki daha iyi senkronize edebilmesi için kişileri ya sadece telefon ya da sadece SIM hafızasına alın.
Sponsorlu Bağlantılar
Sonrasında Hesap Ayarları kısmından WhatsApp senkronizasyonu onayını kaldırın. Ardından WhatsApp hesabınızı tamamen silerek uygulamayı telefondan kaldırın. Aynı zamanda dosyalardan WhatsApp klasörünü silin.
Uygulamayı tekrar indirin, Hesap Ayarları bölümünden senkronizasyon onayı verin ve kişi listenizi güncelleyin.
Kesin çözüm olur mu bilmiyorum; ama bundan başka da çözüm olamaz diye düşünüyorum.

Ek olarak WhatsApp sık güncellenen sorunlu bir uygulama, tamamen ondan da kaynaklanıyor olabilir. Düzelmesi için birkaç gün bekleyin.
theMira
kerberosss - avatarı
kerberosss
VIP cambaz
29 Haziran 2014       Mesaj #3
kerberosss - avatarı
VIP cambaz
Telefon Rehberi girip değiştirirsin. ..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
"Kendi yaralarını kendin dikebilirsin." dedi tanrı ve bana bir iğne verdi...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2015       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sorunu ben de yaşadim bugun ilk defa cozumu gayet basit benim telefonum da herkeste olmamisti yalnizca iki arkadasimin adlari simle degistirilmisti onlarin numaralarini sim den sildim yani sadece telefonda kayitli kaldi böylelikle whatsapp sadece orada kayitli olan ismi alabildi boylelikle cozmus oldum umarim fayda sağlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aynı sıkıntı bende de vardı. Kişinin adını rehberden değiştirsem de Whatsapp'ta aynı kalıyordu. Kişinin adını istediğim isme çevirip favorilere ekledim rehberden. İşe yaradı. Umarım size de fayda sağlar.