Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Liseye girebilmek için 8. sınıfta kaç puan almam gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 17 Eylül 2011 (11:08) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
2707 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Aralık 2011 (20:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Eylül 2011, 11:08

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 6.sınıfta sbs ye girmedim 7.sınıfta ise 200 lerde bir puan aldım 8.sınıfta kaç puan almam grekecek
En iyi cevap MrHxor tarafından gönderildi

tam emin değilim ama 6. sınıfa girmediğin için sana 180 puan veriyorlar. ama düz liseler mevcut onlara gidebilirsin. yada bu sene çok çalışıp ortalamanı 400 civarı yaparsan puanına göre bir lise tutturabilirsin.
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Eylül 2011, 11:40

#2 (link)
MrHxor
Ziyaretçi
MrHxor - avatarı
tam emin değilim ama 6. sınıfa girmediğin için sana 180 puan veriyorlar. ama düz liseler mevcut onlara gidebilirsin. yada bu sene çok çalışıp ortalamanı 400 civarı yaparsan puanına göre bir lise tutturabilirsin.
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 18:12

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim puanım 6.sınıf 360 7.sınıf 290 hangi lise olur
Rapor Et
Eski 18 Ekim 2011, 22:17

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim puanım 6.sınıf 360 7.sınıf 290 hangi lise olur
ben 6.sınıfta sbs ye girmedim 7.sınıfta ise 200 lerde bir puan aldım 8.sınıfta kaç puan almam grekecek

Kaynak: Liseye girebilmek için 8. sınıfta kaç puan almam gerekir?

Anadolu lisesi olmayabilir ama çalışırsan başarırsın.Her şey senin elinde
Rapor Et
Eski 11 Aralık 2011, 20:56

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim 6.sınıf puanım351 7. sınıf puanım317 kaç puan lazım 8.sınıfta
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.135 saniyede (64.77% PHP - 35.23% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:58
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi