Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Domain uzantılı mail adresimin şifresini unuttum, ne yapmam gerekir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda asdf21 tarafından 26 Eylül 2011 (00:39) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
1507 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Eylül 2011 (01:39) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 26 Eylül 2011, 00:39

#1 (link)
asdf21
Ziyaretçi
asdf21 - avatarı
kullanıcı@domain.net uzantılı Mail Adresimin Şifresini Unuttum Cpanelden Mail İcin Hesap Açtım Ama Hotmail Üzerinden Parola Sıfırlama Gönderemiyorum. ( Windows Live ID yanlış. Lütfen yeniden deneyin ) Böyle Bir Uyarı Veriyor Acaba Bu Sıfırlamayı Nerden Yapabilirim. Bu Konuda Fikri Olan Arkadaşların Mutlaka Yazmalarını Bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler.
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Eylül 2011, 00:54

#2 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
İlgili hesabı Windows Live hesabına dönüştürmüş müydünüz?

http://www.msxlabs.org/forum/msn-tek...rumu-acma.html
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2011, 01:06

#3 (link)
asdf21
Ziyaretçi
asdf21 - avatarı
Evet Dönüştürmüştüm Yaklaşık 5 Yılda kullandım Sonra 6 Aya Yakın Hiç Oturum Açmadım. Şifremi Unutunca Passport.com'dan Sıfırlama İçin Mail Göndereyim Dedim.( Windows Live ID yanlış. Lütfen yeniden deneyin ) Böyle Bir Hatayla Karşılaştım Daha önce Parola Sıfırlamak İçin Sürekli Yaptığım Şeydi. Google'da Çok Aradım Ama Bir Sonuç Bulamayınca Buraya Konu Açtım. Cevaplar İcin Tşkler.
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2011, 04:02

#4 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Hesabınız kapatılmış ya da devre dışı bırakılmış olabilir. Windows Live ID olarak yeniden oluşturmayı deneyin. cPanel'den oluşturduğunuz e-posta hesabıyla Windows Live ID olarak belirlediğiniz e-postanın şifrelerinin bağımsız olduğunu göz önünde bulundurun.
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2011, 01:52

#5 (link)
asdf21
Ziyaretçi
asdf21 - avatarı
Evet Biliyorum Birbirlerinden Bağımsız. Hesabımın Kapatılmış Olduğunu Hiç Düşünmedim Deneyip Sonucunu Yazarım

---------- Mesaj tarihi 01:52 ---------- Önceki mesaj tarihi 01:41 ----------

Yine Olmadı. Resim Olarak Gönderiyorum.

1419
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2011, 02:03

#6 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Şu sayfadan kayıt olmayı deneyin:

https://domains.live.com/Signup/SignupDomain.aspx
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2011, 01:29

#7 (link)
asdf21
Ziyaretçi
asdf21 - avatarı
Sanırım Yine Olmadı. Bu Domain Zaten Kayıtlı, Hesap Alabilirsiniz Falan Diyor ama Sorun şu Yeni Hesap Almıyoruz Sadece Var Olan Hesap İçin Parola Sıfırlama Maili Göndereceğiz.
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2011, 01:30

#8 (link)
asdf21
Ziyaretçi
asdf21 - avatarı
Ben Böyle Birşey Görmedim Yaw Bu Nedir Böyle ...
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2011, 01:39

#9 (link)
Webmaster
NeutralizeR - avatarı
Windows Live Solution Center buradan yardım almayı talep edebilirsiniz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.156 saniyede (71.41% PHP - 28.59% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi