Arama

Windows 10 şifresini unuttum, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Ocak 2016 Gösterim: 3.440 Cevap: 1
ACİLL - avatarı
ACİLL
Ziyaretçi
19 Ekim 2015       Mesaj #1
ACİLL - avatarı
Ziyaretçi
Microsoft Windows 10 oturum açma şifresini unuttum. Şifreyi değiştirmek, kaldırmak ya da öğrenmek için neler yapılabilir?

Windows 10 um var şifremi unuttum içindekiler silinmeden nasıl format atılır acil cevap yazarsanız sevinirim
EN İYİ CEVABI _Yağmur_ verdi
Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Windows10 kullanıcısısınız ama windows 10 admin şifresini unuttum mu diyorsunuz windovs 10 şifresi nasıl çözülür merak mı ediyorsunuz vindovs 10 şifre nasıl degiştirilir bilmiyormusunuz windows 10 parola kırma hakkında bilgilerin blunundugu konumuz da vindovs10 şifre nasıl kırılır açılır giriş şifresi kaldırma gibi yazıların bulundugu konumuz aşagıdadır.

Klavyeden Win + R tuşuna basarak Çalıştır penceresini açıyoruz ve “control userpasswords2” veya “netplwiz” komutlarından dilediğimizi yazıyoruz. İki komut ta Kullanıcı Hesapları ekranını açıyor.

Alıntıdaki Ek 43765
Alıntıdaki Ek 43766

Kullanıcı Hesapları penceresinde “Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir.” uyarısının yanındaki tiki kaldırıyor ve Tamam’a tıklıyoruz.

Alıntıdaki Ek 43767

Otomatik oturum aç alanında kullanıcı adımız yazılı geldiğinden sadece hesabımızın parolasını giriyoruz. Tamam’a tıklayıp onaylıyoruz.

Alıntıdaki Ek 43768
Alıntı:Tamindir

Artık Windows 10’un açılışında şifre girmeniz gerekmeyecek; şifre ekranı yerine direkt masaüstünüz karşınıza çıkacak

Son düzenleyen ahmetseydi; 19 Ekim 2015 22:05
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
22 Ocak 2016       Mesaj #2
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Windows 10 Giriş Şifresi Unuttum Sıfırlama Kaldırma Kırma Değiştirme
MsXLabs.org
Sponsorlu Bağlantılar

Windows10 kullanıcısısınız ama windows 10 admin şifresini unuttum mu diyorsunuz windovs 10 şifresi nasıl çözülür merak mı ediyorsunuz vindovs 10 şifre nasıl degiştirilir bilmiyormusunuz windows 10 parola kırma hakkında bilgilerin blunundugu konumuz da vindovs10 şifre nasıl kırılır açılır giriş şifresi kaldırma gibi yazıların bulundugu konumuz aşagıdadır.

Klavyeden Win + R tuşuna basarak Çalıştır penceresini açıyoruz ve “control userpasswords2” veya “netplwiz” komutlarından dilediğimizi yazıyoruz. İki komut ta Kullanıcı Hesapları ekranını açıyor.

Ad:  1_12.png
Gösterim: 1017
Boyut:  56.2 KB
Ad:  ppppppppp.png
Gösterim: 1199
Boyut:  55.5 KB

Kullanıcı Hesapları penceresinde “Kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir.” uyarısının yanındaki tiki kaldırıyor ve Tamam’a tıklıyoruz.

Ad:  3_11.png
Gösterim: 1111
Boyut:  16.3 KB

Otomatik oturum aç alanında kullanıcı adımız yazılı geldiğinden sadece hesabımızın parolasını giriyoruz. Tamam’a tıklayıp onaylıyoruz.

Ad:  4_8.png
Gösterim: 1787
Boyut:  164.2 KB
Alıntı:Tamindir

Artık Windows 10’un açılışında şifre girmeniz gerekmeyecek; şifre ekranı yerine direkt masaüstünüz karşınıza çıkacak

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.