PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Engellilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere faaliyet gösteren kurumlar nelerdir?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:13, 6 Ekim 2011 
engellilerin ihtayaçları karşılamak amacıyla faliyet gösteren kurumlar neler ? yarına lazım bunun cevabını istiyorumm
Benzer Konular:
Cevap
kompetankedi17:36, 6 Ekim 2011 
T.C. Başbakanlık Özürlüler İdaresi - Özürlülük Araştırmaları ve İstatistik Dairesi Başkanlığı

Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu

Bedensel Engellileri Güçlendirme Vakfı

Türkiye Sakatları Koruma Vakfı

Eğitilebilirler Eğitim Ve Rehabilitasyon Vakfı

Devamı için linke tıklayınız:
Kaynak: Bedensel engellilere ve görme engellilere yardım eden kurum adları nelerdir?

Ek kaynak:

Tüm branşlarda yardım kuruluşlarını içersede kapsamında olduğundan aşağıdaki linkte mevcut kurum kuruluşlara ulaşabilirsiniz:

Türkiye Kızılay Derneği
Kızılay’ın kuruluş amacı; her koşulda, yerde ve zamanda, hiçbir ayrım yapmaksızın, her ne sebeple ortaya çıkarsa çıksın insan ıstırabını dindirmek amacıyla, korunmasız insanlara yardım etmek, insan hayatını ve sağlığını koruyarak onun kişiliğine saygı gösterilmesini sağlamak ve insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı, dostluğu, saygıyı, işbirliğini ve sürekli barışı geliştirmeye destek olarak insan onurunu korumaktır.
Türkiye Kızılay Derneği
Ataç-1 Sokak No:32 Yenişehir/Ankara
Tel: +90 312 430 23 00
Fax: +90 312 430 01 75
E-mail: info@kizilay.org.tr

Kaynak: Türkiye'deki yardım kuruluşlarının isimleri nelerdir?
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama