Arama

Bilgisayarımın sorunları hakkında yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Temmuz 2013 Gösterim: 1.117 Cevap: 2
Misafir(TUNA) - avatarı
Misafir(TUNA)
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #1
Misafir(TUNA) - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben format atacaktım ancak bios'a girip ana sürücü olarak CD okuyucuyu seçmem lazım ama pc açılırken(başlarken) (Press Del in the SETUP...)yazmıyor,biosa girilmiyor.BU 1
2.ci olarak görev çubuğunda açık olan uygulamanın adı kısada olsa mesala (Mo........)şeklinde gösteriyor.Normalde(Mozilla Firofox Goog..)şeklinde yazardı XP işletim sistemine 7 görünümü verdim.Olan ondan sonra oldu.Masaüstü simgeleri kocaman oldu küçültünce anca büyüteçle görünür oldu.Görünümü sildim,ama halen öle.
pc başlat menüsü uuuup uzun oluyor simgeleri küçültünce masaüstü simgeleri gibi oluyor sayısını azaltınca boşluklu oluyor çıldırıyorum.3
pc kendi kendine bana parola soruyor.Normalde adminastör benim.4
pc 15dak. sonra kapanıyor.5
pc arka planı başta üstü görünür altı görünmez oluyor.ayarlardan başka arkaplan koyunca düzeliyor.6

Gördüğünüz gibi sorun dolu.tek yaptığım şey regeditten MenuShowDelay ayarını değiştirdim okadar nolur yardım edin.
EN İYİ CEVABI Fırat.Duran verdi
Hiç uğraşmayın direk format atın. Bir çok sorun var ise kurduğunuz uygulama yüzünden sistem ayarları değişmiş ve uygulamayı sildiğinizde sistem ayarlarının bir çoğu orjinal haline gelmemiştir. Boşuna uğraşmayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Bios için F2 tuşu yada Delete tuşları geçerlidir. İlk başlattığınızda bu tuşlara beş altı kere basın.
basardurgun - avatarı
basardurgun
Ziyaretçi
17 Temmuz 2013       Mesaj #2
basardurgun - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Merhaba arkadaşlar;
Bilgisayarda gezinirken farenin ekranın dışına taştığını farkettim. sonradan projektör ayarının açık olduğunu anladım ve kapattım. fakat sürekli kendiliğinden projektör açık mod a geçmeye başladı. bu durum sinirimi çok bozuyor. acaba regedit ten nereden kapatabiliriz bilen var mı?

Monitör ayarlarını düzeltin. Ekran en boy oranı ekranınızın dışına çıkmış olmalı.
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 12 Ocak 2019 03:40
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
17 Temmuz 2013       Mesaj #3
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Hiç uğraşmayın direk format atın. Bir çok sorun var ise kurduğunuz uygulama yüzünden sistem ayarları değişmiş ve uygulamayı sildiğinizde sistem ayarlarının bir çoğu orjinal haline gelmemiştir. Boşuna uğraşmayın.

Bios için F2 tuşu yada Delete tuşları geçerlidir. İlk başlattığınızda bu tuşlara beş altı kere basın.
Son düzenleyen Safi; 12 Ocak 2019 03:41