PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Anestezi uzmanı olmak için hangi okullara gitmeliyim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir21:25, 6 Ocak 2012 
anestezi uzmanı olmak için illa ki tıp mı bitirmek gerekiyo.
öğretmenim bugün 2 yıllıktan direk 4 yıllığa geçiş yapabilirsin dedi ve uzman olabilirmişim, doğrumu?
Anadolu lisesi öğrencisiyim ben.
Benzer Konular:
Cevap
Misafir21:32, 12 Şubat 2012 
ya arkadaşım ya bende olmak istiyorum ve tıp okumak istemiyorum böyle bir imkan var mı
Cevap
bilge_012522:45, 12 Şubat 2012 
anestezi uzmanlığı ve sistematik anatomi uzmanlığı benim hayalim.<3

yasım küçük ama gelecek küçük yasta ele alınmalı ,)
Cevap
Misafir16:40, 13 Şubat 2012 
anastezi uzmalığı için bitirilmesi gereken okullar neler??
Cevap
Misafir08:30, 1 Mayıs 2012 
Keske anadolu lisesi yerine saglık meslekte anestezi bolumunu okuyup universitede de 2 yıllık yuksek lisans yapardin fakat anadolu lisesinden nasil geciliyo bilmiyorum
Cevap
Misafir12:43, 24 Temmuz 2012 
var. sağlık lisesine gidip anestezi bölümünü seçerek mezun olman
Cevap
Misafir17:31, 4 Ağustos 2012 
benim puanım 421ve anestzist olmak istiyorum . öğrendiğim bilgilere göre anestezist olmak için sağlık meslek lissine branş olarak anestezi ve reanimasyonu seçmelisiniz. lise3 te ücretli staja başlıyorsunuz. lise bitiminde teknik eleman oluyorsunuz ve maaşı 2000 civarı fakat 2 yıllık üniversitesini okulup yoğun bakım dersleri alırsanız maaş 3000 - 4000 i buluyor . tabi birde özül hastaneye girerseniz... ben bu mesleği tavsiye ediyorum . diğer meslekler ; radyoloji : radyasyon altındasınız hep ve maaşları çok yüksek değil . hemşirelik; en zor işe sahip onlar bütün işe koşuyor yani çok zor. acil tıp; okadar vahşet şeyler görüyorsunuz ki ... (birde araçtasınız) ama en iyisi anestazi ; hazırlanmış ameliyata giriyor bayıltıyor hemin yanında duruyorsunuz ve doktorluk gibi hayatınızın sonuna kadar okumuyorsunuz bence maaşlarıda ii .ben kesinlikle tavsiye ediyorum . kolay gelsin ..
Cevap
Misafir16:31, 17 Temmuz 2014 
anestezi uzmanı olmak istıyosakta sağlıktan sonra 5 yıl tıp okunuluyomuş doğrumu bi bilginiz varsa cevap yazabilir misiniz
Cevap
Misafir17:12, 1 Eylül 2014 
evet tıp okuyup TUS yani tıpta uzmanlık sınavını kazanmanız gerekiyor
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama