Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Anestezi uzmanı olmak için hangi okullara gitmeliyim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 6 Ocak 2012 (21:25) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
3866 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 4 Ağustos 2012 (17:31) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 6 Ocak 2012, 21:25

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anestezi uzmanı olmak için illa ki tıp mı bitirmek gerekiyo.
öğretmenim bugün 2 yıllıktan direk 4 yıllığa geçiş yapabilirsin dedi ve uzman olabilirmişim, doğrumu?
Anadolu lisesi öğrencisiyim ben.
Benzer Konular: Etiketler:
  • anestezi doktoru nasil olunur
  • anestezi ogretmeni nasil olunur
  • anestezi uzmani nasil olunur
  • anestezi uzmani olmak icin
  • anestezi uzmanligi nasil olunur
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Şubat 2012, 21:32

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşım ya bende olmak istiyorum ve tıp okumak istemiyorum böyle bir imkan var mı
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2012, 22:45

#3 (link)
bilge_0125
Ziyaretçi
bilge_0125 - avatarı
anestezi uzmanlığı ve sistematik anatomi uzmanlığı benim hayalim.<3

yasım küçük ama gelecek küçük yasta ele alınmalı ,)
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2012, 16:40

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
anastezi uzmalığı için bitirilmesi gereken okullar neler??
Rapor Et
Eski 1 Mayıs 2012, 08:30

Cvp: Anestezi uzmanı olmak için hangi okullara gitmeliyim?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Keske anadolu lisesi yerine saglık meslekte anestezi bolumunu okuyup universitede de 2 yıllık yuksek lisans yapardin fakat anadolu lisesinden nasil geciliyo bilmiyorum
Rapor Et
Eski 24 Temmuz 2012, 12:43

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
var. sağlık lisesine gidip anestezi bölümünü seçerek mezun olman
Rapor Et
Eski 4 Ağustos 2012, 17:31

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim puanım 421ve anestzist olmak istiyorum . öğrendiğim bilgilere göre anestezist olmak için sağlık meslek lissine branş olarak anestezi ve reanimasyonu seçmelisiniz. lise3 te ücretli staja başlıyorsunuz. lise bitiminde teknik eleman oluyorsunuz ve maaşı 2000 civarı fakat 2 yıllık üniversitesini okulup yoğun bakım dersleri alırsanız maaş 3000 - 4000 i buluyor . tabi birde özül hastaneye girerseniz... ben bu mesleği tavsiye ediyorum . diğer meslekler ; radyoloji : radyasyon altındasınız hep ve maaşları çok yüksek değil . hemşirelik; en zor işe sahip onlar bütün işe koşuyor yani çok zor. acil tıp; okadar vahşet şeyler görüyorsunuz ki ... (birde araçtasınız) ama en iyisi anestazi ; hazırlanmış ameliyata giriyor bayıltıyor hemin yanında duruyorsunuz ve doktorluk gibi hayatınızın sonuna kadar okumuyorsunuz bence maaşlarıda ii .ben kesinlikle tavsiye ediyorum . kolay gelsin ..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.147 saniyede (68.03% PHP - 31.97% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 06:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi